Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Znas kako,imam osjecaj da se u mojoj familiji sve balansiralo. Moj otac je bio drug clan,partije,sindikata,i vlasnik jos mnogih clanskih kartica...,i nije mario za crkvu,vjeru. Ali kad smo jednom dosli u Bosnu,u djedovinu,stara je rekla da ce krstiti djecu i kraj,stari je rekao ok. Nije prisustvovao,mislim iskreno da ga je bilo prpa da ga vide sa popom. Jaja su se farbala uvjek,a i prvi maj se slavio...,na slavu se islo kod tetka redovno,palila se svjeca i sve ostalo,citala se molitva.. E sad meni se taj balans svidjao... Nikad stari nije prigovorio staroj,ni kad je isla u crkvu,niti ista...
Sad ide sve redom,supa,sarma,meso,slatko,bozic,uskrs.... Eto,vjerujem da je tako zapravo bilo u mnogim porodicama u bivsoj Jugi..
jin-jang

Kostić

normalan èovek po¹tuje i jedne i druge, bez sumnje. svako svoje treba da proslavi u miru i ti¹ini, kako dolikuje. meðutim, ovo danas roðeno, nema pojma ni ¹ta slavi, ni kako slavi. ako na avali naprave jedan veliki svinjac - va¹ar od dva pristojna praznika, gde se vrti rige¹pil i pr¹te kafanski zvuènici po prirodi, to nije slavlje, to je 'seljaèka slava'. isto va¾i i za ko¹. tutnje kojekave ¹emse i sulje, pa se nadmeæu. to nije to. i nikad neæe da bude, a moderno je. fuj.

plus ostane ðubre¹tije, koju posle neki tamo nonejm ljudi - radnici skupljaju za verom u boga i praznikom rada. opet fuj.

i fuj.

slave74

Nije danas ,al je juce u Valjevu me savatase panduri za voznju u pogresnom smeru kod matijevica na pijaci. Jos su blokirali ulice okolo hrama.
Jbg ovaj jedan spavao u civilnom kecu , drugi me video odnekud i dojurio sluzbenim autom- probudio ovog iz keca, ovaj se uprpio jer je uhvacen da spava na radnom mestu, pa morao nesto da pise.
Najgore od toga sto ni jedan , a ni drugi nisu videli kud sam zapravo prosao(to je splet kratkih ulica), pa sam pokusao da se izvadim,ali onda su krenule ucene-dozvola stara adresa, pa prolazak u taj blokirani splet ulica oko hrama..
Na kraju me natera da potpisem zapisnik, jer ako necu da potpisem ,pisace mi i za dozvolu..

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bigbad86

Moram da reklamiram vizir za kacigu, ima fabricku gresku. Jebigaaaa :(

Lazic

Citat: slave74 poslato 02 Maj, 2016, 11:18
Nije danas ,al je juce u Valjevu me savatase panduri za voznju u pogresnom smeru kod matijevica na pijaci. Jos su blokirali ulice okolo hrama.
Jbg ovaj jedan spavao u civilnom kecu , drugi me video odnekud i dojurio sluzbenim autom- probudio ovog iz keca, ovaj se uprpio jer je uhvacen da spava na radnom mestu, pa morao nesto da pise.
Najgore od toga sto ni jedan , a ni drugi nisu videli kud sam zapravo prosao(to je splet kratkih ulica), pa sam pokusao da se izvadim,ali onda su krenule ucene-dozvola stara adresa, pa prolazak u taj blokirani splet ulica oko hrama..
Na kraju me natera da potpisem zapisnik, jer ako necu da potpisem ,pisace mi i za dozvolu..
Da zna¹ za ubuduæe, nikad ni pod kojim uslovima ne potpisuj zapisnik, i drugo, uhvatili su te na neiskustvo, nikad ni pod kojim uslovima ti ni jedan pub neæe pisati za prekr¹aj za koji nije dobio direktivu da pi¹e u toj smeni, provereno mnogo puta... Izvaæari¹e te...

UFF

nije me izbacilo iz takta ali me poprilicno iznenadilo saznanje da je jedan moj poznanik (ja mislio moj drugar) pricao kako ga nerviram i kako ce da mi dodje kuci da me bije  :wtf: iako se nikad zakacili nismo nit sam ga uvredio ikad  [neampojma] pa eto voleo bi da ne bude picka kao ostali sto su bili do sad i samo su pricali a nisu dosli da ispune, nek dodje da odrzi svoju rec, i da ne prica ubuduce drugima vec u lice onom protiv koga ima nesto, ako uopste moze da objasni svoje nerealne razloge za takvo ponasanje  [ludak]

da, znam da nije pametno da provociram sukob i palim vatru dalje ali mi pun kurac takvih likova i nek dodje neko bar da sazna na sta sam sve spreman

balcan girl

a i tebe mogu svakave gluposti da iznenade :D mene moze ovo :D


UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


BOKYBOY

#18689
Citat: UFF poslato 03 Maj, 2016, 04:05
nije me izbacilo iz takta ali me poprilicno iznenadilo saznanje da je jedan moj poznanik (ja mislio moj drugar) pricao kako ga nerviram i kako ce da mi dodje kuci da me bije  :wtf: iako se nikad zakacili nismo nit sam ga uvredio ikad  [neampojma] pa eto voleo bi da ne bude picka kao ostali sto su bili do sad i samo su pricali a nisu dosli da ispune, nek dodje da odrzi svoju rec, i da ne prica ubuduce drugima vec u lice onom protiv koga ima nesto, ako uopste moze da objasni svoje nerealne razloge za takvo ponasanje  [ludak]
da, znam da nije pametno da provociram sukob i palim vatru dalje ali mi pun kurac takvih likova i nek dodje neko bar da sazna na sta sam sve spreman

A sto ti njega ne pozoves licno pa proveris,verovatno ti je taj tvoj dousnik rekao o kome se radi,ako nije jbg,nacicemo podatke
a mozda je covek i zaboravio gde zivis,inace bi dosao do sada sigurno.Ili nece dok je blato

Kostić

sradovi od zlata... gvo¾ðe skupo... ma da...

Lazic

Citat: BOKYBOY poslato 03 Maj, 2016, 05:50
Citat: UFF poslato 03 Maj, 2016, 04:05
nije me izbacilo iz takta ali me poprilicno iznenadilo saznanje da je jedan moj poznanik (ja mislio moj drugar) pricao kako ga nerviram i kako ce da mi dodje kuci da me bije  :wtf: iako se nikad zakacili nismo nit sam ga uvredio ikad  [neampojma] pa eto voleo bi da ne bude picka kao ostali sto su bili do sad i samo su pricali a nisu dosli da ispune, nek dodje da odrzi svoju rec, i da ne prica ubuduce drugima vec u lice onom protiv koga ima nesto, ako uopste moze da objasni svoje nerealne razloge za takvo ponasanje  [ludak]
da, znam da nije pametno da provociram sukob i palim vatru dalje ali mi pun kurac takvih likova i nek dodje neko bar da sazna na sta sam sve spreman

A sto ti njega ne pozoves licno pa proveris,verovatno ti je taj tvoj dousnik rekao o kome se radi,ako nije jbg,nacicemo podatke
a mozda je covek i zaboravio gde zivis,inace bi dosao do sada sigurno.Ili nece dok je blato
Mislim da je najbolje da izmere èiji je du¾i i da omlate gajbu piva posle, jedan æe od sreæe drugi od tuge... ;D

zVuk

Citat: UFF poslato 03 Maj, 2016, 04:05
nije me izbacilo iz takta ali me poprilicno iznenadilo saznanje da je jedan moj poznanik (ja mislio moj drugar) pricao kako ga nerviram i kako ce da mi dodje kuci da me bije  :wtf: iako se nikad zakacili nismo nit sam ga uvredio ikad  [neampojma] pa eto voleo bi da ne bude picka kao ostali sto su bili do sad i samo su pricali a nisu dosli da ispune, nek dodje da odrzi svoju rec, i da ne prica ubuduce drugima vec u lice onom protiv koga ima nesto, ako uopste moze da objasni svoje nerealne razloge za takvo ponasanje  [ludak]

da, znam da nije pametno da provociram sukob i palim vatru dalje ali mi pun kurac takvih likova i nek dodje neko bar da sazna na sta sam sve spreman

..a jesi li siguran da mozda taj tvoj dousnik ne zeli da vas zavadi...??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

Citat: zVuk poslato 03 Maj, 2016, 09:58
Citat: UFF poslato 03 Maj, 2016, 04:05
nije me izbacilo iz takta ali me poprilicno iznenadilo saznanje da je jedan moj poznanik (ja mislio moj drugar) pricao kako ga nerviram i kako ce da mi dodje kuci da me bije  :wtf: iako se nikad zakacili nismo nit sam ga uvredio ikad  [neampojma] pa eto voleo bi da ne bude picka kao ostali sto su bili do sad i samo su pricali a nisu dosli da ispune, nek dodje da odrzi svoju rec, i da ne prica ubuduce drugima vec u lice onom protiv koga ima nesto, ako uopste moze da objasni svoje nerealne razloge za takvo ponasanje  [ludak]

da, znam da nije pametno da provociram sukob i palim vatru dalje ali mi pun kurac takvih likova i nek dodje neko bar da sazna na sta sam sve spreman

..a jesi li siguran da mozda taj tvoj dousnik ne zeli da vas zavadi...??

Kako ja volim ovog èoveka! Glas razuma na forumu, a èesto se i slo¾im s njim!   :-*

:)


A tom Uffu æu jednom da doðem bajsom i da mu se tako napu¹im kurc... èekaj... NE!   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


UFF


Biker-Boy

'bem ti praznikovanje i slobodne dane kad nemoze posten covek da se posteno provoza, stalno jebena kisa jede govna... posto sam pokisao prekjuce, danas taman oprao motor, ocistio lanac podmazao, i sace voznjica, kad ono oce kurcina,  pala kisa, opet....  [glavazid]
I feel the need..... the need for speed !!!

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Balsa Wrx

Ne idem za mugello na moto gp 19og pi jebem ti ocjene baksuzne
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.