Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Radanovic

kod nas u BL na par stanica bus staje dva puta ... znaèi prvo otvori samo 2-3 vrata i tu ljudi izlaze ... pa se onda pomjeri 10-15m napred i tu otvara samo prednja vrata da ljudi ulaze ..

al' na kraju krajeva ... za 200e mjeseène plate koliko imaju ovde , vozaèe boli kurac ko gdje ulazi-izlazi , bitno je samo da su vrata zatvorena pre nego ¹to krene

Tatica

ЗОБС:

Члан 120.
Врата возила није дозвољено држати отворена током кретања возила, нити започети
кретање уколико нису затворена.
Возач не сме започети кретање возила док путници безбедно не уђу, односно изађу из
возила и док врата не буду затворена.

Bori¹a

u pravu je tatica, ne moze on sad da ide sa palicom kroz bus i juri ko je usao, ali ne sme ni da krene dok neko pokusava da udje, pa makar to bilo suprotno pravilima...
radanovicu, i to je tacno... ranije su u cacku bili i kondukteri pa je vozaca boleo patan ko je platio a ko je usao na kakav nacin.. sad su to sve svalili na vozaca, i da vozi, i da naplacuje karte, i da proverava mesecne/godisnje... jebiga

eclipse4

idem da gledam trening dosta je bilo ucenja za veceras :)

a jos mora se probudim pre 7 da odgledam i trku :)

balcan girl

hmmm mozda prodje i bez zatvora za babu, al definitivnoooo jakooo dobar advokaaaat, i da moli boga da baba nema neku drndavu familiju koja ima veze po osiguranjima jer ce osiguranje da ga pride odere...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bigbad86

Ako pricate za mene familije se vec poznaju i nece da ga gone privatno, za sluzbenu tuzbu ne znam kako ide./

Joker

Mora da ide krivicna jbg.. Olaksavajuca okolnost je da nema dodatnog tereta od dedine familije... Ako nije imao nekih problema ranije, moze to i sa uslovom..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

bigbad86

Nadamo se tome, mada i ako izgubi dozvolu opet se sjebo jer je profesionalni vozac... Al bolje ista nego nista. Nije imao problema, uzoran decko, nikad alkohol i kola i tako to.

nesic1

jagodinci pazite se falcifikati od 500 i 1000 u opticaju, imaju i onu sjajnu kockicu ali na njoj nema nista, boja novcanice je tamnija nego original

CBRR1

pa onda u bukvalnom smislu treba da budes slepac da bi te neko zajebao...nema nista u kocki tamnija je,reci nam jos da je i ljubicaste boje pa da se Jagodinci pricuvaju..

CBRR1


mareskin

Citat: CBRR1 poslato 19 Oktobar, 2014, 16:50
pa onda u bukvalnom smislu treba da budes slepac da bi te neko zajebao...nema nista u kocki tamnija je,reci nam jos da je i ljubicaste boje pa da se Jagodinci pricuvaju..

CBRR1 je postao kao ninða. Pojavi se niotkuda, podjebe i nestane bez traga :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

CBRR1



Biker-Boy

ona scena, opustena voznja kuliranje 85-90kmh na otvorenom putu, i kretenoid sa autom te obidje, i onda uspori na 10m ispred tebe i drzi istu brzinu kao i ti, i naravno uzjebe vazdusnu struju oko mene i vetar me baca tamo vamo...e popizdim na to, brate ako si me obisao onda drz taj gas udalji se da te ne vidim... [bejzbolka]
I feel the need..... the need for speed !!!

Joker

Mene izbacuju iz takta picke od naroda...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Mik

Citat: Joker poslato 19 Oktobar, 2014, 19:25
Mene izbacuju iz takta picke od naroda...

Ma, cini mi se, picka je ko god prihvati da bude "narod".
Iskreno ne verujem u narod! Narod je nesto sto je rado da strada k'o govedo, samo trazi malo skuplju pripremu za taj cin.
Pusti brate narod, nista od toga. Bolje ces se osecati ako batalis veru u to.

Grof

...prvo mi se danas dok sam se vozao lik preko pune isparkira u rikverc ispred mene, kreten pijani vikenda¹ki :o  [ljutko] a onda proèitam prgnozu za naredni vikend i vidim sneg :'( [veryangry] [samoubistvo]

Bori¹a

i ja videh prognozu i shvatam da ce da mi istekne i lekarsko i da cu poloziti na prolece :( :(

Jecko

Za svaku analziu krvi me bodu posebno.... Za sad imam tri uboda.... Sutra cetvrti.... Umesto da na jednom mestu sve zavrsis...
Mada moze na jednom mestu al za jedno 100e.....

Glupaaaaaaaa gluuuupa drzavo!