Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick

Zali boze cimanja za onih pola sata sto je trajala....

Kostić

gde gori? nem teve, ¹utno sam ga neki dan, pa ne radi.

TEEfqd

parada ponosa gde nisam mogao da se slobodno krecem gradom, albanska zastava u sred beograda, putinovo izdrkavanje po beogradu gde opet necu moci slobodno da se krecem gradom
vucic (three way girl) koja se uvlaci muslimanima/rusima/celoj evropi u isto vreme za licne interese i veze vezice. zemlja nam je gola kurcina, drzavni vrh se izdrkava na racun naroda.
ovo nije mesto za bilo kakav zivot. puno parazita.

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 15 Oktobar, 2014, 00:01
Neko je pokupio sve akreditacije za tekmu sa siptarima...... izmedju ostalog i moju.... samo sto ista nikad nije stigla do mene..... Sedim kuci, i gledam svo sranje koje je izbilo na utakmici.... Neko ce sutra da umre... ako bude imao srece...

Ba¹ me interesuje jel to namerno uvlaèenje vlastima ili kolegijalna podvala.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

monsterbnt

To je cista kolegijalna podvala.... Inace je tekmu trebalo pored blica da radim i za RT.... Znaci izbio mi je jedno 150 eu iz dzepa samo od njih sto bi dobio....
E sad da li je neko jednostavno uzeo da bi isao na tekmu ili je neko uzeo da bi svoju tezgu uvalio, sve jedno je.... ubicu ga....
Smrt SVIMA!!!!

perlx


eclipse4

danas krenuo u grad,da ne objasnjavam puno,iza jedne krivine gde je prava deonica krenem malo da ga gazim,na nekih 700-800 metara sa leve strane puta vidim traktor i prikolicu,nesto mi u glavi javlja da usporim,znaci u istom trenutku debil (koliko mogu da vidim sa te daljine) okrece glavu i gleda iza (verovatno je ustao sa sica jer ne vidi iza od prikolice) i krene da prelazi traktorom put,ja se mislim u sebi "daleko je,precice put sa prikolicom" ali i dalje usporavam i u jednom momentu,krenem opet na gas,kad odjedno spazim da on vuce dve prikolice i ja krecem naglo da kocim prednjom i zadnjom a debil mi je vec zatvorio bukvalno ceo celcat put......da zlo bude jos vece nije vukao ni dve vec 3 prikolice!!!!!(tako ih je parkirao dobro i u liniji da nema sanse da se provali koliko je prikolica iza njega)mislim se gotovo kraj i stisnem kocnicu dok motor nije poceo da digne zadnji deo....zadnjih jebem ga 20-ak metara sam isao zadnjim tockom u vazduh.majmun se zbunio i stao u mesto umesto da da gas i oslobodi mi bar pola metra puta.stao sam na nekih 6-7 metara u mesto,tad sam i osetio da mi je zadnji deo motora drusnuo tj tocak drusnuo o asfalt.

u traktoru ni manje ni vise nego moj ekstra drug.on je bio beo kao krpa i ukocen u traktor,znaci covek drhti kao prut.nezna kaze sta mu bi,kao da ga djavo terao da krene kao da mu glas u glavi govorio kreni,kreni,kreni......mozda mu los bio lsd koj ce ga znati.da priznam i mene je uvatila malo panika,lupanje srca ali hvala bogu tek kad sam stao u mesto.

zapalismo po cigaretu i pokusali da srenemo temu sa dogadjaja.izvinio se,kaze da je bukvalno bio ko drogiran,kao da ga nesto teralo da mi presece put.kaze da je traktorom stao sa leve strane puta bez potrebe i da nije ni trebao tu da stane nit zna zasto je stao......kao da je tako moralo biti.

bem ti sranje,najzes se kad cujes takvu pricu.dali ima ta visa sila koja tera coveka da uradi to sto uradi ili je to samo mozak koji zabaguje u datom momentu?

uglavnom bi zestoko.

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 15 Oktobar, 2014, 15:54
danas krenuo u grad,da ne objasnjavam puno,iza jedne krivine gde je prava deonica krenem malo da ga gazim,na nekih 700-800 metara sa leve strane puta vidim traktor i prikolicu,nesto mi u glavi javlja da usporim,znaci u istom trenutku debil (koliko mogu da vidim sa te daljine) okrece glavu i gleda iza

Ako vozi¹ brzinom od 100 km na sat (ogranièenje je gotovo svugde 80), znaèi da ti za 800 metara treba oko 30 sekundi. Da li je to dovoljno da se na vreme zaustavi¹? Da li si ti u stanju opaziti motor sa 800 metara i proceniti da ide br¾e od 100 na sat, pa da neæe¹ stiæi? Kako èovek da izmanevri¹e traktorom?! Nije da te je isekao, na blizu. Imao si vremena da pusti¹ gas, poèe¹e¹ bulju, pa onda vrati¹ ruku na koènicu i poène¹ da koèi¹ i to da opu¹teno stane¹. Nego si se pravio pametan. Jeftino si platio ¹kolu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

o tome se radi da me je video,ali kaze nesto mu govorilo da krene,verovatno je smatrao da ima vremena.

da li je dozvoljeno zakonom vuci tri prikolice iza sebe i preseci put pred krivinom od 90 stepeni,a stao je sa leve strane puta,bez razloga,sve sto je trebao je da vozi desnom stranom i udje desno na poljski put.

on je presao sa desne la nevu,stao u mesto a onda je pred krivinu od 90 stepeni krenuo da presece put.mogo je u njega da se zakuca i onaj sa suprotne strane jer od krivine nije mogao da vidi sta se desava iza iste.pa i 60 da je vozio mislim da ne bi imao sanse da se zaustavi a da ne udari u njega,jer je krivina bukvalno lakat.

a motor tu lezi ne mogu da krivim dusu,dok skoro ne dotaknes kacigom zemlju.

a sve se brinem da svi vozimo motore 80 km/h

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 15 Oktobar, 2014, 17:33
a sve se brinem da svi vozimo motore 80 km/h

Doro je ¹to ni¹ta nije bilo. Sledeæi put nadam se da neæe¹ pogaðati koliko ima prikolica, veæ koèiti. Bio bi on kriv na sudu sigurno, ali d¾aba.  Nevidljivi smo. Kad vozi¹ nevidljivu spravu br¾e od ogranièenja, poveæava¹ ¹ansu da se sjebe¹.

Ekstreman sluèaj je traktorista koji je ubio motoristu koji je vozio 200. Pogledao dvaput, krenuo polako, nije bilo ¹anse da vidi motor jer se nije mogao videti. Dok je prikolica iza¹la na put, ovaj veæ bio u njoj.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

jocale

U centru Leskovca danas lik udara kolima devojku na pesackom, jeste bilo crveno za pesake ali joj se dere i izdrkava kako nije normalna... skoci bre da joj pomognem majmune jedan... strasnoo kakav idiot
Samo polako i pun gas

DaChaS

Pa verovatno zato sto je covek imao u glavi sta je moglo da se desi da je ubio na mestu iako je njoj crveno bilo

jocale

Ma svejedno... prvo pomogni devojci... bas je bio drzak, vredjao... ja tako ne bih postupio...  [nono]
Samo polako i pun gas

pajche

Ako je prelazila na crveno dok je zeleno za kola i treba da vice. Pesaci kao da su bogom dani se ponasaju, ne gledaju nista, samo u prokleti telefon, a mi moramo da zveramo da nam neki ne iskoci na zeleno, iz mraka, na autoputu.

penzos

Meni se danas lik umalo presavio preko rezervoara. Stao sam na pe¹aèkom jer se dekici ispred ugasio jugiæ, èekam da krene, pe¹acima crveno. Nailazi omladinac, slu¹kice, neka marama oko gu¹e, karirana ko¹ulja, naoèare ko one talijanske iz 80-ih, frizurica i opaaaaaa. Ja ga pogledam i onako u mestu po gasu  ;D kako je odskoèioooooo [panic] . Lud narod skroz!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Bori¹a

mrzim pesake koji pretrcavaju na crveno, i jos vise one koji prelaze na 10m od pesackog... pa neces umreti jebem ti mater ako se prosetas malo

Slaninar

Po NS na biciklistièkim je isto radost. Idu tim stazama za bicikle, guraju i deèija kolica, sa sve bebama unutra. I ne gledaju. Ide pravo ka meni, ja stanem. Ide, ide, gleda valda 10 cm ispred sebe. Èesto mi se skoro popnu na prednji toèak, pa se ¹trecnu kad vide - bajs!  

Kontam da stavim onu vazdu¹nu sirenu, ¹to se ba¹ jako èuje. I neku kameru da snimam reakcije.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

na pe¹aèkom se ne staje, nego ispred, tako da u pe¹aèki ne ostane blokiran vozilom :)

Kostić

ja nabodem 140 na 50 m od prelaza do prelaza i ako vidim pe¹aka, koèim paddobranom i uvek stanem, al uvek i nasme¹im se, mahnem izvolte preðite ulicu. a pe¹ak sav prestravljen, zahvali i ko po jajima, polako preðe ulicu ;D