Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

stari grad nije beograd, vracar nije beograd, lekino brdo nije beograd, dedinje nije beograd....

Alchemist

Mirijevo nije Beograd... pa po ovome ni Beograd nije Beograd   :o
You're just jealous cause voices are talking to me

easy

vidikovac nije beograd
da jeste, ne bi im trebao vidikovac da vide beograd

[neampojma]

Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

Plazma Keks

uffe, ako se ne secas, beograd je pre ravnanja u drugom svetskom ratu bio prepun kuca... znaci, po toj logici, beograd je bio pickovac za beograd?

Nadalina

Psihijatar, tj. neka malo nedo*ebana baba koja meni drsko objasnjava da mora da napisem gde radim - iako sam upravo otisla na lekarski pred prvo zaposlenje. :D
Ko je tu, bre, luuuuuud?! I, kome tu treba psihijatar?! :D :D :D
Dzukela u podznaku

Plazma Keks


Nadalina

A, ne, ne, neeee - to sam vec bila napisala. :D
Na kraju je rekla: Nije mi jasno zasto vam ovi gore nisu sve ovo popunili!
Samo prebacila na njih i kao: Cao. :D
Dzukela u podznaku

Phoenix

i shta te chini gradjaninom - soliter/zgrada?  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
mogu samo da zamislim kako bi se osecao da imash kucu u Strahinjica Bana,sigurno bi gadno bilo ziveti ceo zivot sa saznanjem da si seljak u sred grada! Uuuuuu gadnoooo  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.


mareskin


Svima je jasno da ono ¹to mi èitamo da velike svetske muzièke i glumaèke zvezde kupuju kuæe u vrednosti desetina miliona dolara je u stvari propaganda i da svi oni ¾ive u soliterima kao Del i Rodni u Pekamu..
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

monsterbnt

Red Bull Srbija kumovao unistenju jedine kros staze u Beogradu - Gravel. Hvala im na popularizaciji sporta.

[ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko]
Smrt SVIMA!!!!

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

monsterbnt

Napravili su onu njihovu prokletu BMX stazu i prilikom toga ''pozajmili'' zemlju sa najveceg skoka na gravelu. Time je staza postala neupotrebljiva. Kada su se motoristi pobunili, gazda zemljista je samo reko da je Red bull platio (valjda kad das pare mozes da radis sta oces u srbistanu) i zabranio da se motori voze tamo.....
Smrt SVIMA!!!!

Uncle Bob

Citat: El Jefe poslato 28 Avgust, 2012, 11:27
Pitanja tipa sta da kupim-Recimo imam 2.20 visine i 165 kila.Sta da kupim od motocikala?Prijatelju kupi trece oko pa budi kiklop
[rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

glupi ste ko qrac
zna se ta spada u bg bez obzira da li su kuce ili zgrade
pricam o slucajevima kad je neko van ili na granici grada pa se raspravljaju da li je i to bg ili ne
e onda mozes da se primenjuje gore navedena metoda

MILJAN

Citat: UNCLEBOB poslato 26 Avgust, 2012, 09:06
Citat: MILJAN poslato 26 Avgust, 2012, 05:09
Mene iznervira pijani, propali roker koji nas je danas smarao od 18 do 20 dok smo name¹tali sound na sceni u centru grada- Nema kvadrofonije na otvorenom prostoru..Monitor drnda, jedan kanal ne radi a ovaj se popeo i davi..  [djavo]  Mator i svi ga znamo ali ubi kako je dosadan...  [doh]  Grli, davi, balavi, hvata mi vrat gitare dok sviram..  [glavazid]  I tako... bi-¹ta-bi...
Be¹ drzavu kad inspektor mora da tezgari. :D
hard rock svirka nije ba¹ i neka tezga.,..Svira se gratis...
Cave ab homine unius libri

Gašpar

Citat: UFF poslato 28 Avgust, 2012, 13:40
glupi ste ko qrac
zna se ta spada u bg bez obzira da li su kuce ili zgrade
pricam o slucajevima kad je neko van ili na granici grada pa se raspravljaju da li je i to bg ili ne
e onda mozes da se primenjuje gore navedena metoda

Pa rekao si da je pičkovac sve gde ima više zgrada nego kuća, ljudi ti lepo dali primere.
U celom svetu je zgrada za široke narodne mase, a kuće su za viši sloj. Jedino doktore kod tebe nije tako.

UFF

u srbiji vala nije tako
da je tako zidali bi zgrade u selima

uostalom sta se ja raspravljam idite nahranite zivinu i stoku i pazite na govna da ne ugazite - fenix kaze da ih nema :D

Kengur

Doci ce to i u Srbiju, ne brini...

Vec je polako doslo... Ustvari odavno, pa celo Kanarevo, Miljakovac i jos pun kurac naselja zidano za radnike tadasnjih fabrika...
A zna se da je za odrzavanje stan jeftiniji... I bice dosta jeftiniji kad odalame poreze na imovinu...

E sad, uvek ce biti nadrkanih stanova od 100 i kusur kvadrata koji ce biti skupi, ostale supe od stanova ce biti bagatela...