Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks


UFF

Sto jel boli kad te jebu dok nisi opusten? :D

Plazma Keks


UFF


Jefta


neuromasser

Stajao sam na semaforu u svetogorskoj i odjednom se pojavljuje neki zvuk me¹alice iza mene, nije mi jasno odakle dolazi jer vidim da rade ulicu ispred mene... okrenem se kad ono beli Ducati  [neampojma]

balcan girl

imati prijatelje motorase je najdivnija stvar na svetu, neko mi se nocas pojavio na vratima i doneo mi filter za ulje :-D doduse dobih i kompliment da sam guska jer nisam rekla da jos nisam kupila ulje, dobila bi i to :-D :-P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 11 Avgust, 2012, 15:42
imati prijatelje motorase je najdivnija stvar na svetu, neko mi se nocas pojavio na vratima i doneo mi filter za ulje :-D doduse dobih i kompliment da sam guska jer nisam rekla da jos nisam kupila ulje, dobila bi i to :-D :-P
A zamisli da si rekla sta ti JOS fali......e i to bi dobila :)
p.s.
Nema veze sa motorom
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

kad u sred dobre pezme uleti neeki reper i usere sa freestaylom

mkt

i kad u tom trenutak ostanembez vinjaka

mareskin


Kad se javi biv¹a i zove da idemo zajedno na more, jer je raskinula sa novim deèkom... A meni krivo jer znam da æe moja devojka da se ljuti zbog toga... Uh!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pit

Citat: mareskin poslato 12 Avgust, 2012, 09:14

Kad se javi biv¹a i zove da idemo zajedno na more, jer je raskinula sa novim deèkom... A meni krivo jer znam da æe moja devojka da se ljuti zbog toga... Uh!

     Pa sta si ti neka rezervna varijanta....teraj to u picku materinu.

Lazic

Mo¾da vi¹e voli biv¹u nego sada¹nju... [facepalm]

mareskin

Citat: pit poslato 12 Avgust, 2012, 09:56
Citat: mareskin poslato 12 Avgust, 2012, 09:14

Kad se javi biv¹a i zove da idemo zajedno na more, jer je raskinula sa novim deèkom... A meni krivo jer znam da æe moja devojka da se ljuti zbog toga... Uh!

     Pa sta si ti neka rezervna varijanta....teraj to u picku materinu.

Izgleda da ti ne voli¹ sex ba¹ mnogo :D :D :D :D :D :D

Bolje bi bilo da si mi dao savet kako da budem sa obe, a da me niko ne provali ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: Laziæ poslato 12 Avgust, 2012, 10:29
Mo¾da vi¹e voli biv¹u nego sada¹nju... [facepalm]

Biv¹a je plavu¹a savr¹ene graðe, fenomenalnih grudi i prelepih oèiju, a sada¹nja je plavu¹a savr¹ene graðe sa malo vi¹e oblina, fenomenalnih grudi i prelepih oèiju.
I ¹ta ja sad Laziæu da radim?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Ma, izabacuje me iz takta ¹to nikako ne mogu da budem neveran. Takav sam, kakav sam. Jebi ga.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Zverka

#2017
posalji jednu meni  RESIH DA PRELAZIM Na zene
p.s
koj mi je od vas zasro svaleraciju  SA samo jeeeednom porukom :)  [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid]
Never ride faster than your angel can fly

:D

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

UFF

Citat: mareskin poslato 12 Avgust, 2012, 09:14

Kad se javi biv¹a i zove da idemo zajedno na more, jer je raskinula sa novim deèkom... A meni krivo jer znam da æe moja devojka da se ljuti zbog toga... Uh!

jel ona zove pa ona sve placa ili joj je samo potreban novi sponzor jer sad nema ko da je vodi?