Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

A ja mislio da sam ja lose prosao - red u banci i cekanje godoa od pola sata..

Ma bolje sto ga nisi udario jer bi posle najebao ko zuti, misli dobio bi ti odstetu ali bi i tebe ganjali jer ne daj boze da pipnes cigu ili geja odmah na vesala..

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

aleks89rd

#1982
nisam imao cime da ga zapalim ali sto kaze major dobro je da nisam jer su ovde cigani zasticena nacija  [glavazid] [glavazid] [glavazid] (razumete izmenu: ima gostiju)

Major

Treba da izadjemo na ulicu definitivno i da se borimo za nasa prava koja odavno nemamo..

aleks89rd

bilo bi lepo ali bojim se da cemo kao pojednici najebati jer nema dovoljno ljudi spremnih da vrate sebi slobodu i prava [doh] ali ja sam za, daj da kujemo plan  [cheers] [cheers]

Major

Pa nije normalno da ih tako pustaju na ulice. Kapiram ja da moraju da jedu, ali ne moze brate da izlaze sa tim neregistrovanim sklopocijama po gradu!
Posto ne mogu da ih kaze, jednostavno oduzimanje tih sranja na licu mesta i pravac otpad.

aleks89rd

a oni sa tih otpada skupljaju i prave nova. to treba odmah u presu i na pretop jer je neiskoristivo za bilo sta. neka se prave od toga sahtovi koje kradu. prakticno ih je nemoguce istrebiti ili dovesti u red. ja imam ideju kako to uraditi i sigurno bi fiunkcionisalo ali bi se tu umesala evropa i svet i opet bi mi bili genocina nacija. jbg kad si mali pa te svaku guzi kako mu se svidja.

Jefta

Citat: aleks89rd poslato 10 Avgust, 2012, 16:29
jbg kad si mali pa te svako guzi kako mu se svidja.
Nesto kao Plazmu??!

aleks89rd


CBRR1


Major

Citat: Jefta poslato 10 Avgust, 2012, 16:46
Citat: aleks89rd poslato 10 Avgust, 2012, 16:29
jbg kad si mali pa te svako guzi kako mu se svidja.
Nesto kao Plazmu??!


Jao Jefto sad si mu se zamerio ;D ;D ;D



Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

UFF


Zverka

Citat: UFF poslato 10 Avgust, 2012, 20:24
Dobar uff a?
PAJSERU......
jebem te smotana... ...itd...
zesce si mi danas...podigo ...PRITISAK...ludaku...cuj ja tebe lolem...AL GA PRETERA jebo ga ti
Never ride faster than your angel can fly

:D

balcan girl

jebeni narod koji lupeta svasta ako nemas nista pametno da kazes onda jebeno cuti da ti ne razvalim vilicu
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

ajde balkan sad ce neki popis....nemoj se nerviras pre popisa
p.s.
Jovan se javljao da mu je lepo na moru ali da mora da zuri nazad....popis
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

popis bio i prosao i jebe mi se vise i za posao i za popis i za sve...trenutno samo jurim filter za ulje da promenim ulje na motoru da se jos malo iskuliram i da idem da se vozim..moji kazu da jos uvek ne sedam na motor nisam koncetrisana na voznju i saobracaj ..gubim se pomalo
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

sta ima da se juri filter za Kwaransakija...to odes i na trafici kupis.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

cigani.hitler je bio u pravu.zakinuse mi 200e kao nemaju dace za neki dan.to je oko nove godine.ma batine i kraj.

Jefta

Citat: MajorSoul poslato 10 Avgust, 2012, 20:08
Citat: Jefta poslato 10 Avgust, 2012, 16:46
Citat: aleks89rd poslato 10 Avgust, 2012, 16:29
jbg kad si mali pa te svako guzi kako mu se svidja.
Nesto kao Plazmu??!


Jao Jefto sad si mu se zamerio ;D ;D ;D



Ja??? Plazmi??? Ma jok... Nije on zlopamtilo :)