Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

Citat: MajorSoul poslato 08 Avgust, 2012, 09:20
Majmuncina koja skrece iz sporedne ulice i ulece u moju traku, a pritom kuca sms na mobilnom.
Zato sam ga na semaforu prvo sirenom probudio iz duboke kome, a onda kulturno objasnio da cu da mu nabijem taj mobilni u dupe!


Major

Stvarno cu poceti da nosim svecice u dzepovima...

Uncle Bob

Iz sporednog sokaceta izleteo na nekom kineskom govnetu pripadnik one zasticene grupacije i ubio mi krilo i haubu a njemu nista mamicu mu vasljivu.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DaChaS

jel Gay-Rom oni su ti zasticeni ko pande :D

AndreyRR


Major

Ma dosta je bilo tih zasticenih vrsta!

Milomir27

Citat: mkt poslato 08 Avgust, 2012, 16:04
Citat: MajorSoul poslato 08 Avgust, 2012, 09:20
Majmuncina koja skrece iz sporedne ulice i ulece u moju traku, a pritom kuca sms na mobilnom.
Zato sam ga na semaforu prvo sirenom probudio iz duboke kome, a onda kulturno objasnio da cu da mu nabijem taj mobilni u dupe!


iju,pa zar u pedu da mu nabijes  :o

Major


Zverka

vidim ja  sve vise GEJEVSKIH  KOMENTARA ...ovde :) C.C.C.CC.
mozda je  geeeejo :D
Never ride faster than your angel can fly

:D

Taraba

Znate ¹ta su radili pre 60ak godina kada neka ¾ivotinja dospe na listu ugro¾enih?
Skupe se ludi kolonist i prirede ogromnu ¾urku, ponapijaju se ko dupetai i poðu da ganjaju tu ugro¾enu zverku po pra¹umi/preriji/savani/silvani...  Kad navataju tu sabljozubu leteæu kozu ubicu ili dodo pticu prvo je upucaju u glavu, a
onda se svi skupe oko, jo¹ sve¾eg, le¹a i naprave grupni portret k'o na svadbi sa mladom i mlado¾enjom.

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

Major

Citat: Taraba poslato 09 Avgust, 2012, 10:30
Znate ¹ta su radili pre 60ak godina kada neka ¾ivotinja dospe na listu ugro¾enih?
Skupe se ludi kolonist i prirede ogromnu ¾urku, ponapijaju se ko dupetai i poðu da ganjaju tu ugro¾enu zverku po pra¹umi/preriji/savani/silvani...  Kad navataju tu sabljozubu leteæu kozu ubicu ili dodo pticu prvo je upucaju u glavu, a
onda se svi skupe oko, jo¹ sve¾eg, le¹a i naprave grupni portret k'o na svadbi sa mladom i mlado¾enjom.





Uncle Bob

Mda gayrom a nisam smeo da zovem nadlezne.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

sto nisi smeo?
jel si mu bar uzeo sestru i vezao u podrum za radijator da odradi stetu?

Uncle Bob

Prvo zasticeniji je od mene jer je pripadnik.A drugo imam zabranu 3+6 cekam da prodje pa da klavirku platim reket jbte pa tolko ni dozvolu nisam platio kad sam polagao. [glavazid]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Major

Zajebano je kad vozis, a imas zabranu..

Uncle Bob

Ma znam em padinjak em kes zato sam ga iznapusavao seo i otisao jebi ga vec sam zamenio krilo a haubu lupio pesnicom nije cak ni farba pukla.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Juèe, danas a i ubuduæe... Ljudska glupost...[facepalm]

Major


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?