Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

pa radila u mup-u
bile njene kolege na uvidjau koji je trajao celu noc
uzimali parafinsku rukavicu svima
pare u kuci netaknute
ne moze da se skace kroz prozor a vrata zakljucana iznutra one toch lock sa nekom forom koju ako ne znas ne mozes da ih otvoris i da imas kljuc..

nista mi nije jasno

Ruza-Bandit


MILJAN

#1902
Citat: UFF poslato 02 Avgust, 2012, 00:50
pa radila u mup-u
bile njene kolege na uvidjau koji je trajao celu noc
uzimali parafinsku rukavicu svima
pare u kuci netaknute
ne moze da se skace kroz prozor a vrata zakljucana iznutra one toch lock sa nekom forom koju ako ne znas ne mozes da ih otvoris i da imas kljuc..

nista mi nije jasno
Vidi...ja sam kriminalista... Ovo ti je ¹kolski primer nelogiènosti.... Ne uklapa se jastuk prislonjen na glavu i pi¹tolj..Samoubica ne stavlja sebi jastuk na glavu kada puca..To èini poèinilac da ne bi na njemu ostali tragovi krvi i deliæi kostiju...Jednim delom jastuk i prigu¹uje pucanj.. Zato se jastuk i koristi kod likvidacija... Brave su nebitne... Ako vrata nisu razvaljena mo¾e jasno da uka¾e da je poznavala poèinioca i da je ga svojevoljno pustila ili da poèinilac ima kljuè..To opet ukazuje na moguæu emotivnu vezu..Sve se to uèi na faksu iz kriminalistike.. Ja nemam pojma od ostalim detaljima i neæu vi¹e ni da pi¹em ovde o tome..Jednostavno sam reagovao jer ima mnogo nelogiènosti... Opet ponavljam kao i u prethodnom postu: neka odrade onima koji primaju platu za to..Samo da su dovoljno struèni i da niko od njih nije ume¹an( radila je u policiji, moguæa emotivna kompromitujuæa veza). Laka joj zemlja.-..®alosno ¹to je mlad ¾ivot uga¹en.-...  :( :( Najte¾e je roditeljima i sestri... Irena je dobra du¹a...Mogu tek misliti kako je njoj...  Bem ti ¾ivot.. :( :( :(
Cave ab homine unius libri

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

apu


bokilic

saucesce irena.. sta da ti kazem,budi jaka...
brmmmm

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

Zverka

navikla sam da ovde lupate sranjca i  gluposti JBT AL  OVO NIJE  NI MALO NAIVNO
cula sam  za ...al nisam  ni POMISLJALA DA JE  U PITANJU ...sestra OD NASE IRENE...
jebem ti....SAD SAM SE BAS SKENJALA... nije mi svejedno
jos mi kaze otrak da je video jednu cicu na motoru...( irenu) dobacivao za njom POZDRAVILA TE ZVERKA...al  kaze  nije  reagovala ... cula jeste al ko da je GLEDALA KROZ NJEGA
cico ..DRAGA ...
saucesce...JBG drz se ZUBIMA Z AVAZDUH AKO TREBa,, strasno ....
Never ride faster than your angel can fly

:D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Vlajko

Irena primi iskreno sauèe¹æe..

uz tebe smo  :'(
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Major


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mkt

budjav leba  [doh]
valjda nece nista da mi bude  :'(

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

kao i svaki dan veæ dve nedelje, najbolji drug...

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Iznervirao te Morfeus iz mlaðih gej dana...???  [ludak]  [rofl] [rofl] [rofl]

Major

Majmuncina koja skrece iz sporedne ulice i ulece u moju traku, a pritom kuca sms na mobilnom.
Zato sam ga na semaforu prvo sirenom probudio iz duboke kome, a onda kulturno objasnio da cu da mu nabijem taj mobilni u dupe!

AndreyRR