Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

postavljaj oglas ......pa da pocnemo sa ....... ;D ;D ;D ;D

Plazma Keks


dzimika

Citat: UFF poslato 21 Jul, 2012, 18:43
E dzimika dzimika
to vec god dana tako ako ne i vise
saznaces kad budes otisao da registrujes trandzu :)

Tablicu si iznajmio ustvari
A rok vaznosti joj je 30 dana po isteku registracije
Onda se pokvari i nije vise za upotrebu pa moras da iznajmis novu i saobracajnu i tablicu... i da platis naravno :D

ja kako god da okrenem moram da prenesem motor na zenu jer ga na svoje ime necu registrovati, tj i da hocu ne mogu a posto vidim da od prodaje svakako nema nista neka ga ovako neregistrovan, vozicu ga kad mogu, van grada svakako posto po gradu svakako nemam ni razloga da ga vozim

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

mareskin


Èim sam otvorio oèi, znao sam da æe ne¹to... Èekam, a jo¹ ga nema...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

kad ti policajac kaze da se pridrzavas zakona vise nego policija i sudstvo,
mrzim idiote koji samo na dreku i viku pokusavaju nesto da rese, da je bio dobar a ne glup mozda bi i potpisao ugovor

zmiya

Ugovor sa pandurima,misli¹ ugovor da predje¹ kod njih..

dzimika

kod njih bi presao samo da me dooooobro plate, bez 100000din mesecno ne bi ni pricao sa njima :D

Taraba

Ma i za manje... ima¹ beneficije i protekciju kad pravi¹ sranja.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks


UFF

Presretaci u zatamljenom a6 koji su me na autoputu snimili kako teram sluzbeni kombi 156kmh   [doh]

zmiya

To milicijo,ne ¹tedi nikoga,satri sa zemljom izdajnike..

AndreyRR

Citat: UFF poslato 24 Jul, 2012, 15:59
Presretaci u zatamljenom a6 koji su me na autoputu snimili kako teram sluzbeni kombi 156kmh   [doh]
sto nisi izolirao tablicu  ;D

Lazic

Imaju snimak, izbegavaj zauvek, tj dok ne zastari... [cheers]

UFF

Znam zvao me kaze ako hocu i da pogledam
Moracu da izbegavam.
kolika je kazna i koliko poena dobijam? 2?

ranko

Citat: Laziæ poslato 24 Jul, 2012, 16:25
Imaju snimak, izbegavaj zauvek, tj dok ne zastari... [cheers]

Lazicu daj leba ti napisi know - how za izbegavanje ? please :)

Tj, ako za vreme izbegavanja mora da se kloni granicnih prelaza, bilo kakve administracije i prelaska na Kosmet onda... ne pisi :)  

ondaK nek me jebu drzacu se muski :)

ranko

Citat: UFF poslato 24 Jul, 2012, 17:22
Znam zvao me kaze ako hocu i da pogledam
Moracu da izbegavam.
kolika je kazna i koliko poena dobijam? 2?

Dodzi juce :)

Jel ti dao kopiju zapisnika ? Pise ti tamo...332 clan zakona ako se ne varam.... Meni je za 35 prekoracenje ( tebi je 156-120=36 ) sleduje 4 poJena, 6000-20000 kazne ( privatno vozilo moz da bude i vise tebi zato sto je sluzbeno ako hoces pogledacu u zakon ) i najmanje metar dana bez dozvole ( picke su napisale bas bukvalno : najmanje 30 dana a ne pise koliko najvise )


EDIT : Sacekaj malo... mozda serem ko foka... ti si to nagurao na autoputu a ja u naseljenom mestu... mozda nije isto...

DaChaS

know how ti je ne otvaras vrata nikome ....i kazes da niko ne prima i ne potpisuje nista za tebe :D

Milomir27

Citat: ranko poslato 24 Jul, 2012, 17:49
Citat: UFF poslato 24 Jul, 2012, 17:22
Znam zvao me kaze ako hocu i da pogledam
Moracu da izbegavam.
kolika je kazna i koliko poena dobijam? 2?

Dodzi juce :)

Jel ti dao kopiju zapisnika ? Pise ti tamo...332 clan zakona ako se ne varam.... Meni je za 35 prekoracenje ( tebi je 156-120=36 ) sleduje 4 poJena, 6000-20000 kazne ( privatno vozilo moz da bude i vise tebi zato sto je sluzbeno ako hoces pogledacu u zakon ) i najmanje metar dana bez dozvole ( picke su napisale bas bukvalno : najmanje 30 dana a ne pise koliko najvise )


EDIT : Sacekaj malo... mozda serem ko foka... ti si to nagurao na autoputu a ja u naseljenom mestu... mozda nije isto...
zaboravio si kaznu za firmi :(

AndreyRR