Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1

Citat: Laziæ poslato 20 Jul, 2012, 00:52
Jel zna¹ ti Zverku uop¹te...? :D
jooook...pa sta sad krijem se iza tastature... 8)

isterivac

Krene pandur saobracajac "pesak" da me zaustavlja i naravno ne stanem mu, i lik kada je video da mu necu stati potrcao za mnom i  udari me onom palicom stop po ruci dok sam prolazio pored njega i to momacki??? I to im je zakon... Hahaha... jebacu mu mamu kad ne bude u uniformi, majmun.. :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

DaChaS


Lazic


Phoenix

Da bre,nije to nishta chudno,to im je vec ustaljena praksa! Mene zamalo da skine sa motora saobracajac u Rakovic! Jedan se vracao iz susedne trake i proshao sam pored njega dok je bio izmedju traka na liniji a drugi istrchao sa desne strane i ispruzio ruku sa palicom. Shto sam ja vishe bezao u levo to je on vishe izlazio na kolovoz. Na kraju sam morao da kochim,udario ga u ruku desnim ramenom i stao posle 2m!
Hteo sam da mu jebem i oca i majku!!!
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Lazic

Bre ljudi kakvi ste amateri, samo ¹to glasniji auspuf, kad zavrnem gas prirodni refleks im je da se udalje, a ne da me jure... [rofl] [rofl] [rofl]

isterivac

Citat: Laziæ poslato 20 Jul, 2012, 01:13
Bre ljudi kakvi ste amateri, samo ¹to glasniji auspuf, kad zavrnem gas prirodni refleks im je da se udalje, a ne da me jure... [rofl] [rofl] [rofl]

Patka brale, da ga zgazim pa da ogrebem motor, aaa ne... Skuplja je moja farba nego njegova lobanja! :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

CBRR1

Citat: isterivac poslato 20 Jul, 2012, 01:16
Citat: Laziæ poslato 20 Jul, 2012, 01:13
Bre ljudi kakvi ste amateri, samo ¹to glasniji auspuf, kad zavrnem gas prirodni refleks im je da se udalje, a ne da me jure... [rofl] [rofl] [rofl]

Patka brale, da ga zgazim pa da ogrebem motor, aaa ne... Skuplja je moja farba nego njegova lobanja! :D
i da posle da bude da si naleteo na kera na putu..

Lazic

Kako mo¾e¹ da ga zgazi¹ ako be¾i od tebe...? Ono moje kad se razdere i ja bih pobegao, al' nemam kuda...  [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

To je zato sto pokusavate da ga izbegnete
Da se kladimo da te ne bi jurio i da bi se sklonio ako kad digne palicu ti nanisanis direktno u njega, dve nize i pun gas

CBRR1

Citat: Laziæ poslato 20 Jul, 2012, 01:26
Kako mo¾e¹ da ga zgazi¹ ako be¾i od tebe...?
pa ja bi ga jurio...ili da ga zgazim ili da mu lupim zausku otpozadi...

Lazic

@ UFF:
to ti prièam...:-*



Citat: cbrr1 poslato 20 Jul, 2012, 01:27
Citat: Laziæ poslato 20 Jul, 2012, 01:26
Kako mo¾e¹ da ga zgazi¹ ako be¾i od tebe...?
pa ja bi ga jurio...ili da ga zgazim ili da mu lupim zausku otpozadi...

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Pa ti nemoj da ih juri¹...

Phoenix

a daj kako sam izashao iz s krivine u rakovici prema mostu tako sam izbegao jednog kad ono drugi ispred mene,gde cu nize kad sam bio u drugoj! jeste danak neiskustvu alibrate i njhov bezobrazluk je preveliki!
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Lazic


UFF

Mene interesuje da li si mogao da pustis motor da padne i posle uz svedoka da ih tuzis na nepropisno zaustavljanje koje je izazvalo pad

Lazic

naravno... :D I za jo¹ sva¹ta ne¹to... :D

Phoenix

Citat: Laziæ poslato 20 Jul, 2012, 01:29
Kontra smer je majka...:D

qrac kolona kola koja ne shvata shta pandur trazi na sred puta!!! ili da se olupam o auto,ili da udarim pandura (shto je najgore jer ima svedoka koji ce da potvrdi da sam ga uidario na peshachkoj stazi pored puta gde je stajao) ili da stanem,ja stao [rofl]

da je jedan pandur cela patrola ne bi bilo problema da nadjesh svedoka ali uvek su dvojica u paru,jedan drugog pokriva i nemash nikakve shanse. a i ljudi izbegavaju da stanu kad vide tako neshto,ko ce da se ganja sa pandurima?!
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

CBRR1

Citat: isterivac poslato 20 Jul, 2012, 01:00
Krene pandur saobracajac "pesak" da me zaustavlja i naravno ne stanem mu, i lik kada je video da mu necu stati potrcao za mnom i  udari me onom palicom stop po ruci dok sam prolazio pored njega i to momacki??? I to im je zakon... Hahaha... jebacu mu mamu kad ne bude u uniformi, majmun.. :D
a sto lepo nisi saznao ko je taj pandur,pa odes u petshop i kupis granule,sacekas ga posle posla i odvedes ga u sumu negde na piknik,i vezes ga za drvo,jer kerovi se vezuju zar ne..? sada ce  neki da se smeju ali ja sam mrtav ozbiljan.!

Phoenix

Citat: cbrr1 poslato 20 Jul, 2012, 01:35
Citat: isterivac poslato 20 Jul, 2012, 01:00
Krene pandur saobracajac "pesak" da me zaustavlja i naravno ne stanem mu, i lik kada je video da mu necu stati potrcao za mnom i  udari me onom palicom stop po ruci dok sam prolazio pored njega i to momacki??? I to im je zakon... Hahaha... jebacu mu mamu kad ne bude u uniformi, majmun.. :D
a sto lepo nisi saznao ko je taj pandur,pa odes u petshop i kupis granule,sacekas ga posle posla i odvedes ga u sumu negde na piknik,i vezes ga za drvo,jer kerovi se vezuju zar ne..? sada ce  neki da se smeju ali ja sam mrtav ozbiljan.!

nisi ti ozbiljan,ti si bolestan [rofl]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

CBRR1

Citat: Phoenix poslato 20 Jul, 2012, 01:36
Citat: cbrr1 poslato 20 Jul, 2012, 01:35
Citat: isterivac poslato 20 Jul, 2012, 01:00
Krene pandur saobracajac "pesak" da me zaustavlja i naravno ne stanem mu, i lik kada je video da mu necu stati potrcao za mnom i  udari me onom palicom stop po ruci dok sam prolazio pored njega i to momacki??? I to im je zakon... Hahaha... jebacu mu mamu kad ne bude u uniformi, majmun.. :D
a sto lepo nisi saznao ko je taj pandur,pa odes u petshop i kupis granule,sacekas ga posle posla i odvedes ga u sumu negde na piknik,i vezes ga za drvo,jer kerovi se vezuju zar ne..? sada ce  neki da se smeju ali ja sam mrtav ozbiljan.!

nisi ti ozbiljan,ti si bolestan [rofl]
[bejzbolka]  [policaja] e onda mu das da ti [policaja]  :P  [srednjiprst]...ma koliko god pederski zvucalo...