Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Zverka

Citat: MIGE poslato 18 Jul, 2012, 13:02
Citat: Zverka poslato 18 Jul, 2012, 12:57
ma sta god...BILO BI VESELO:)
:D
pa mozes nesto i sama,za prvu pomoc,dok ne dodjes kuci  ;)
AAA VAZI  DA MI JE DO soliranja PA PRE BI ZVALA.... kolegu sa foruma...NEGO  solirala...NIJE TO To...
a kako smo mi dosli  sa sljake na sex...ja sam  samo  rekla da uzivam  i da bi vise uzivala da mi je DOTICNI kogleda pos stolom...da popravi ELEKTRIKU ....
STRASNO O CEMU  VI  MISLITE  ja  jesam  zverka AL  NISAM  takvo prase...
:D   
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Never ride faster than your angel can fly

:D

MIGE

ahahahahaha,sram nas bilo...  [rofl]
nego bre,kog kolegu???  [neampojma]  :D

AndreyRR


UFF


MIGE


UFF


balcan girl

da se najebem mile mame onome ko mi je drpio tablicu svih 5000 puta posto me ista kosta 5000din mamicu mu jebem i sve po spisku sto ima i mrtvo i zivo grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr da li on retard maloumni zna koliko je to goriva picka mu materina?!!!!!
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: Zverka poslato 18 Jul, 2012, 11:59
Citat: mareskin poslato 18 Jul, 2012, 11:31

Sad je meni jasno ¹to se svi ¾ale da im moto komunikacije ne rade dobro ;D

Jebiga, vi ste lepi ljudi na oèi æete navatati devojèice, a meni samo jo¹ fali da se pojavim na moru namrgoðen sa podoènjacima, pa da mi propadne letovanje.
cuj nije sve u izgledu ( probaj da skines gace ) mozda se neka i zalepi...
 ;D ;D ;D [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Probaæu da ih zasmejem smislom za humor, a valjanje od smeha ostavljam za kasnije :D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: mareskin poslato 17 Jul, 2012, 21:52
A da vozim motor koji dreèi ko nezdrav nije mi nikakvo u¾ivanje. Idem na put na more da odmorim mozak i da u¾ivam, a ne da gubim sluh i imam glavobolju.
Ko voli glasan auspuh, voli. Ja ne.

Vidi se da nisi vozio blizu mene, jo¹ vi¹e bi mrzeo glasne izduve... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]




@Zverka:
Taj tvoj mu¾ izgleda stvarno nije niza¹ta... [rofl] [rofl] [rofl] Ili on to mo¾da namerno... :D :-*

aleks89rd

Citat: Laziæ poslato 18 Jul, 2012, 15:09
Vidi se da nisi vozio blizu mene, jo¹ vi¹e bi mrzeo glasne izduve... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] ja sam stajao pored pa mi je bilo dovoljno  ;D ;D ;D

Zverka

Citat: AndreyRR poslato 18 Jul, 2012, 13:10
nekog iz IT branse
pitam se od kud vam ta ideja...
IMA OVDE NJIH VISE...koji bi mogli da padnu U UZI IZBOR :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

Zverka

ma laaazicuuuu
ZEEZAM SE...
"i baka  se u vasim godinama...":D dosadno mi  na poslu ...
Never ride faster than your angel can fly

:D

Lazic

Pazi, dosada je izvor raznih belaja... :D :P :-*

mareskin

Citat: Laziæ poslato 18 Jul, 2012, 15:09
Citat: mareskin poslato 17 Jul, 2012, 21:52
A da vozim motor koji dreèi ko nezdrav nije mi nikakvo u¾ivanje. Idem na put na more da odmorim mozak i da u¾ivam, a ne da gubim sluh i imam glavobolju.
Ko voli glasan auspuh, voli. Ja ne.

Vidi se da nisi vozio blizu mene, jo¹ vi¹e bi mrzeo glasne izduve... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Da, da... èuo sam... Pominju te u legendama :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

iva749

Dragi otac koji ostavi kljuc u vratima iako vidi da motor nije u garazi! I to mu se ne desava prvi put..  [ljutko] [ljutko] [ljutko]

monsterbnt

Prokleta plava cestitka iz MUP-a za prekrsaj koji nisam napravio.........mater li im smrdljivu pandursku.........neka.......zalice sto se rodio a ne sto je obuko uniformu.....
Smrt SVIMA!!!!

Milomir27

Citat: iva749 poslato 19 Jul, 2012, 01:41
Dragi otac koji ostavi kljuc u vratima iako vidi da motor nije u garazi! I to mu se ne desava prvi put..  [ljutko] [ljutko] [ljutko]
citaj medju redovima :)

Lazic

Preteèe me za 3 sata, ba¹ htedoh reæi da nije sluèajno ostavio kljuè... :D

AndreyRR

ne bi on to svojoj dragoj ceri,ne zna covek kako da joj nacrta
da se vise ne vraca kuci  ;D ;D ;D

mareskin

Citat: iva749 poslato 19 Jul, 2012, 01:41
Dragi otac koji ostavi kljuc u vratima iako vidi da motor nije u garazi! I to mu se ne desava prvi put..  [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Ja sam to davno re¹io, pa sam promenio bravu za onu koja nema kljuè sa unutra¹nje strane ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu