Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

danas nista ali sinoc me zamalo udarise 3 puta, malo je falilo da 13. bude baksuzan

Major


mkt

vazne,serpe,lonci,tiganji,case,svecnjaci i rostfraj koji se ne koristi vec 20 godina i keva koja ne zeli da baci sve to
kod mene ko u magacinu sad

Lazic


dzimika

Citat: mkt poslato 14 Jul, 2012, 19:46
vazne,serpe,lonci,tiganji,case,svecnjaci i rostfraj koji se ne koristi vec 20 godina i keva koja ne zeli da baci sve to
kod mene ko u magacinu sad

prosledi ti to meni sve slobodno :D cak cu i da dodjem po sve to ako treba :D

mkt


Phoenix

Citat: dzimika poslato 15 Jul, 2012, 00:42
Citat: mkt poslato 14 Jul, 2012, 19:46
vazne,serpe,lonci,tiganji,case,svecnjaci i rostfraj koji se ne koristi vec 20 godina i keva koja ne zeli da baci sve to
kod mene ko u magacinu sad

prosledi ti to meni sve slobodno :D cak cu i da dodjem po sve to ako treba :D

vidi ga ovaj,chovek zvani sekundarna sirovina ;D
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

UFF


Lazic

Sve, a najvi¹e dve rupe u jednoj trambolini koje jo¹ nisu zakrpljene... [doh]

Gašpar


goranvojska


Major

Citat: UFF poslato 15 Jul, 2012, 04:56
Citat: MajorSoul poslato 14 Jul, 2012, 19:43
0.74%


naduvao?  [policaja]

O da..
jel zna neko da li po novom zakonu nisu obavezni da ti daju 15min fore pre nego sto duvas??

Hohštapler

To ti je jo¹ gore...
Oni i èekaju da ti se to apsorbuje u krv... Zato te pitaju dal je pro¹lo vi¹e od 15min.
©to vi¹e èeka¹ vi¹e æe¹ naduvati.
Tek posle par sati to krene da se smanjuje...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Ma jok ja pitam to jer mi taj pandur rece da po novom Zakonu ne moraju da sacekaju 15 minuta pre nego sto ti daju da duvas.
A ja sam ovih 0.74% naduvao jer sam bukvalno eksirao 0.5 pivo pre nego sto sam krenuo kuci.

Da sam se bar ko covek napio, pa aj da im pise kaznu nego ovako na glupu foru najebem.
Da sam bio na motoru bilo bi cjao cjao..

Phoenix

Citat: Laziæ poslato 15 Jul, 2012, 12:02
Sve, a najvi¹e dve rupe u jednoj trambolini koje jo¹ nisu zakrpljene... [doh]

znachi grickalicu ili sechice u ruke i svakome pre tramboline da pokratish kandze na nogama ;)
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

mareskin


Na povratku iz Vi¹egrada, deèko ispred mene udario u auto i odleteo sa puta.

Pesak i zemlja na o¹troj levoj krivini, oti¹ao ¹iroko i udario u auto. Dobro je pro¹ao, oprema radi svoje èak i kad se odkliza¹ i otkotrlja¹.
Te¾ak motor kad ga izvlaèi¹ iz kanala i nekog trnja.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: MajorSoul poslato 15 Jul, 2012, 14:45
Ma jok ja pitam to jer mi taj pandur rece da po novom Zakonu ne moraju da sacekaju 15 minuta pre nego sto ti daju da duvas.
A ja sam ovih 0.74% naduvao jer sam bukvalno eksirao 0.5 pivo pre nego sto sam krenuo kuci.

Da sam se bar ko covek napio, pa aj da im pise kaznu nego ovako na glupu foru najebem.
Da sam bio na motoru bilo bi cjao cjao..
Pa da si odmah posle toga otisao u zavod za transfuziju i trazio da das krv i da ti urade analizu ( a valjalo bi da znas nekog tamo) onda bi u analizi krvi sat vremena nakon njih biti o.2 i sudija mora da prihvati precizniju analizu alkoholisanosti.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

btw
Meni juce stiglo od suda da dodjem da potpisen nesto u vezi odlaganja izvrsenja kazne .....a opeglasmo nekog pandura u civilu pre nego sto je uspeo da izvadi legitimaciju...iz jednosmerne ulice u kontra smeru usao u nas....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DaChaS

cek jel se to onda vodi ko napad na sluzbeno ....ili klasicno

Lazic

Citat: Ga¹par poslato 15 Jul, 2012, 12:06
Kad pre?

Nije od te¾ine, mi smo malo glupi jer nismo fiksirali nogare(kao ne mora jer ih dr¾i te¾ina), koje su okrenute na gore, kao æirilèno slovo P samo naopako, pa kad pomera¹ trambolinu mo¾e da ispadne nogara i ostane uspravno ispod... Dovoljno je da neko tada sedne i eto belaja... Ali zakrpljene su brzom brzinom... :D