Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

upravo zovem sup i vristim da mi treba barem jebena potvrda ako vec tablica nije gotovaaaaa ali ne jebu zivu siluuuuuuuu  [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [zena] [zena] [zena]
ma odoh na bazen kad vec nista ne radim mogu barem da gledam  :o :o [balavi] [balavi] [balavi]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

AndreyRR

mozda nesto i savatas na bazenu a da nisu gljivice  ;D

UFF

ma koji ce ti bre qrac tablica?
imas registracionu nalepnicu i saobvrcajnu i teraj samo
jos si i zensko, nece niko da ti pise veruj mi, mozda ti se jos i posreci pa dobijes uz put pravu stvar umesto tog vibratora :D

balcan girl

fuuuuuuuuuuuuuuuuuj murijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bljaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak  [doh] [doh]  [policaja]
bolje samo da mi da pendrek a on nek se skloni  :P :P :P  [rofl] [rofl] [rofl]
aaaa evo je sekica se javila iz supa sad ce ona to meni da zavrsi taman da me ne gleda tri dana kuci  [yahoo] [yahoo]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ruza-Bandit

Citat: balcan girl poslato 12 Jul, 2012, 11:56
ja bi u stetu al jbg bre ova jagodina trula nista nemaaaaa samo neka decurlija a ja nisam u tom fazonu to mi je vise za nadalinu ona je baby hunter :* a ruzooo jebes vise vibrator daj neko zivo meso majku muuu :P a da ruzo imas pozdrave od onog tvog zoltana iz kluba hahahahaaha dobra mu ona ruskinja od gospodje al izgorela ko rak :D sva je bordaaaa :D

Imalo u Jagodini ¾ivo meso nego raskinuli posle Golubinaca. I ka¾e¹ Katja dobila ne crvenu nego bordo boju? hahahahaha

Slaninar

Citat: UFF poslato 12 Jul, 2012, 12:10
ma koji ce ti bre qrac tablica?
imas registracionu nalepnicu i saobvrcajnu i teraj samo
jos si i zensko, nece niko da ti pise veruj mi, mozda ti se jos i posreci pa dobijes uz put pravu stvar umesto tog vibratora :D

Pendrek?    [neampojma]

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major


Lazic

DVA JEBENA SATA NATEZANJA SA U PO©TANSKOJ ©TEDIONICI SA DEBILIMA, DOÆI ÆE ONI KOD MENE NA KANAL, KAD TAD, MAJKU IM JEBEM RASPALU, NE MOGU ROÐENE PARE DA PODIGNEM, JER MI JE NA PLATNOJ KARTICI KREPAO ÈIP, ALI I NA JEBENOJ LIÈNOJ KARTI JO© PRE PAR GODINA, A ÈEKOVNA KARTICA UKINUTA, JER IM NEKAKO OD 6.6. STOJI U SISTEMU DA SAM JE IZGUBIO... [djavo] [djavo] [djavo]

Posle jo¹ pola sata dreke, uskaèe gospoða sa druge strane sale, ka¾e idite gore u po¹tu, popunite nalog za isplatu, onda ne provlaèe kroz èitaè... :o :o :o I tako u nesreænoj zemlji Srbiji, mo¾e¹ da podigne¹ pare sa dva neispravna dokumenta, ali ne mo¾e¹ da ih zameni¹... [facepalm] [facepalm] [facepalm] [ludak] [ludak] [ludak]

Zverka

JEBEM TE  TULAVA i smotana...A STO SE NISI JAVIO ?????????
sad lepo  BUDI  PAMETAN ...reci da si sva dokumenta izgubio I MORAJU DA TI PRAVE NOVU KARTICU...a
postansku stedionicu U KOJOJ NEMA GUZVE imas  u bataja  vilage... I SVE ZAVRSAVAJU...
SL.PUT ME VICI AKO zaskripi ista
i na tome stosi popunjavao ti treba samo na uvid LK. i kartica...SMOTO
Never ride faster than your angel can fly

:D

Lazic

Pa tako sam i podigao pare... [cheers] Hoæe oni meni sve da zamene, ali ne mogu da oèitaju liènu kartu jer je crkao èip, a neæe da je fotokopiraju...

Zverka

Citat: Laziæ poslato 12 Jul, 2012, 15:01
Pa tako sam i podigao pare... [cheers] Hoæe oni meni sve da zamene, ali ne mogu da oèitaju liènu kartu jer je crkao èip, a neæe da je fotokopiraju...
fotokopiraj je sam...I ODNESI...RECI puko cip... na  zameni je,,,popravci koji moj...MORAJU ...da prihvate istu ...
Never ride faster than your angel can fly

:D

Lazic

Pa oko toga sam se i natezao, ¹to neæe da prihvate fotokopiju lk sa èipom, a pro¹le godine su hteli, pazi kad u policiji samo ka¾u, a crkla je, i fotokopiraju je... [facepalm]

JankoR

Obavezan dres kod na 43 c u Podgorici ,danas

mkt

kosulja pantalone cipele
uhhhhhhhhhhhhhhhhh

Slaninar

Citat: mkt poslato 12 Jul, 2012, 17:26
kosulja pantalone cipele
uhhhhhhhhhhhhhhhhh

Nikakav problem, samo da su beli, laneni. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: NikGold poslato 12 Jul, 2012, 17:11
Obavezan dres kod na 43 c u Podgorici ,danas

Èekaj bre, zar 43 stepena nije za neko vanredno stanje, ima ne¹to u zakonu... Osim ako nisi u klimatizovanom prostoru, a klima krepala... :D

Zverka

DANASKE muz na motoru  CUUUTIII
milina...SAMO sto me opet pogodio u zivac...CEKALA SAM  GA  KO SELJACKU MLADU da se nasminka pa da krenemo :))))))
Never ride faster than your angel can fly

:D

Slaninar

Citat: Zverka poslato 13 Jul, 2012, 09:20
...SAMO sto me opet pogodio u zivac...CEKALA SAM  GA  KO SELJACKU MLADU da se nasminka pa da krenemo :))))))

Vidi se da ga ne tuèe¹ dvaput svaki dan. Disciplina popu¹ta...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

AndreyRR


DaChaS

U 100 banke da se muz cesto zali kako ga boli glava :D :D