Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

easy


UFF

pa jel si ti  [ludak]

koji qrac stajes iza auta ispred sebe u sred kolone?

NIKAD se tako ne staje, zauzmes svoju traku alo stanes na njegov levi bok i tako em te vidi u retrovizoru, em mozes da bezis ako on krene unazad ili se onaj iza zaleteo pa ne moze da ukoci

mkt

... komsinica nova od preko puta  :o :o :o :o :o :o :o :o totalno me izbacila iz takta, kad mi pozvonila na vrata jutros
jeeeebote kolko dobro izgleda   :-* :-* :-* :-* :-* zvala me  na kafuuuuu  :P :P :P :P :P

AndreyRR


mkt

nema sanse da me provali ovaj put
ovo bre vrata do vrata
nosio sam joj neke kante juce pa valjda oce da mi se revansira   ;D ;D ;D ;D ;D

AndreyRR


Major


Plazma Keks

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 10 Jul, 2012, 11:00
...pre 10min me kombi "Lisje" (pogrebna slu¾ba u NSu) èuknuo na semaforu....
Lik bio ispred mene i uhvati ga crveno a on na sred pe¹aèkog, ja iza njega jedno 2m, i da ne bio on ostao na pe¹aèkom, krenuo baja u rikverc, dok sam ja stigao da odreagujem i poèeo da trubim on zveknuo u moj prednji toèak i prevukao mi branik preko njega... a nazad  i da sam stigao da povuèem motor ne mogu od onog iza mene.
Sreæa pa je stao taèno kad ga je nasukao. I ja lupam po kombiju i on ode 5cm napred i izvuèem motor... Sreæa branik elastièan ko ¾vaka, nisam ni znao da ih tako prave!
Dodjem ja pored njega "pa ¹ta radi¹, ide¹ u rikverc na semaforu?!!"..
"Izvini, nisam te video, stao sam na pe¹aèkom... si pao, jel sve ok?"...
Vidim neki ok lik, ima pe¹kir oko vrata nije mu lako verujem (a kako i ne bi kad mu su mu mu¹terije u procesu fermentacije), tu se smirim u sekundi, reko "dobro sam, nemam ¹tete, samo nemoj iæi u rikverc na semaforu..."
...daj Bo¾e samo da je to najvi¹e ¹to je ovaj kombi imao posla samnom...  [cheers]
vozaci kombija nista ne mogu da vide iza sebe dok se stanes iza njegovog levog ili desnog retrovizora

Jefta

Citat: mkt poslato 10 Jul, 2012, 13:20
... komsinica nova od preko puta  :o :o :o :o :o :o :o :o totalno me izbacila iz takta, kad mi pozvonila na vrata jutros
jeeeebote kolko dobro izgleda   :-* :-* :-* :-* :-* zvala me  na kafuuuuu  :P :P :P :P :P
А ЈЕСТЕЕЕЕ!!! И онда је мрмот завио чоколаду у фолију...

Што мени не дође нека тако комшиница па да ме позове на кафу, бог ће знати да их имам превише у окружењу...

YoYa


Hohštapler

Citat: UFF poslato 10 Jul, 2012, 11:38
pa jel si ti  [ludak]

koji qrac stajes iza auta ispred sebe u sred kolone?

NIKAD se tako ne staje, zauzmes svoju traku alo stanes na njegov levi bok i tako em te vidi u retrovizoru, em mozes da bezis ako on krene unazad ili se onaj iza zaleteo pa ne moze da ukoci

Sve je to meni jasno, al se ovo odigralo bukvalno u 3 sekunde..
Ja sam i¹ao za njim, u raskrsnici je veæ bilo 3-4 automobila koja skreæu levo, mi smo u istoj traci i èekamo..
Pali se crveno, ja ostajem na semaforu par metara od zaustavne, a on po¹to je prednjim toèkovima i sa pola kombija na pe¹aèkom kreæe u rikverc.. nisam stigao ni¹ta sem da trubim al i to d¾aba...
Stao je bukvalno kad se njegov branik zgu¾vao preko mog toèka, na milimetar od mog prednjeg blatobrana...
Dobro je pro¹lo..
Al od sad skroz levo...
MADA, ni to ne volim jer onda pajseri stanu pored dok se èeka u raskrsnici za levo i kreæu isto kad i ja onda me saseku...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Pop

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 10 Jul, 2012, 15:14
MADA, ni to ne volim jer onda pajseri stanu pored dok se èeka u raskrsnici za levo i kreæu isto kad i ja onda me saseku...

Pa zar nisi brzi od njih u startu?

"Грме танки џефердари..."


iva749

Citat: Pop poslato 10 Jul, 2012, 15:20
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 10 Jul, 2012, 15:14
MADA, ni to ne volim jer onda pajseri stanu pored dok se èeka u raskrsnici za levo i kreæu isto kad i ja onda me saseku...

Pa zar nisi brzi od njih u startu?

Ima mentola koji nagaze gascinu iako vide da stojis pored njih i da mogu da te zakace..

mkt

Citat: Jefta poslato 10 Jul, 2012, 14:57
Citat: mkt poslato 10 Jul, 2012, 13:20
... komsinica nova od preko puta  :o :o :o :o :o :o :o :o totalno me izbacila iz takta, kad mi pozvonila na vrata jutros
jeeeebote kolko dobro izgleda   :-* :-* :-* :-* :-* zvala me  na kafuuuuu  :P :P :P :P :P
А ЈЕСТЕЕЕЕ!!! И онда је мрмот завио чоколаду у фолију...

Што мени не дође нека тако комшиница па да ме позове на кафу, бог ће знати да их имам превише у окружењу...
idem danas opet pa nek ide zivot

AndreyRR


mareskin

Citat: mkt poslato 10 Jul, 2012, 15:26
Citat: Jefta poslato 10 Jul, 2012, 14:57
Citat: mkt poslato 10 Jul, 2012, 13:20
... komsinica nova od preko puta  :o :o :o :o :o :o :o :o totalno me izbacila iz takta, kad mi pozvonila na vrata jutros
jeeeebote kolko dobro izgleda   :-* :-* :-* :-* :-* zvala me  na kafuuuuu  :P :P :P :P :P
А ЈЕСТЕЕЕЕ!!! И онда је мрмот завио чоколаду у фолију...

Што мени не дође нека тако комшиница па да ме позове на кафу, бог ће знати да их имам превише у окружењу...
idem danas opet pa nek ide zivot

Samo, ko je gledao Friends, nemoj da se skine¹ odmah èim uðe¹ u stan, saèekaj da vidi¹ da li te je stvarno zvala na kafu ili te je zvala na "kafu" ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

AndreyRR

nema sta da ceka odma,sneba pa u pupak ovaj pedu,ma gde ti da  ;D ;D

mkt

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
cek cek polako bre ,pa necu odma da vadim budalu
vec je treci dan ovde necu da je plasim  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

DaChaS

slikaj komsinicu na kvarnjaka :D i kaci na manijacki ziri

Phoenix

Citat: iva749 poslato 10 Jul, 2012, 15:24
Citat: Pop poslato 10 Jul, 2012, 15:20
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 10 Jul, 2012, 15:14
MADA, ni to ne volim jer onda pajseri stanu pored dok se èeka u raskrsnici za levo i kreæu isto kad i ja onda me saseku...

Pa zar nisi brzi od njih u startu?

Ima mentola koji nagaze gascinu iako vide da stojis pored njih i da mogu da te zakace..

samo ako vozish kao baba ;)
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.