Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Zverka

AL BAS NISTA!cudo...em ponedeljak EM JA... hmmmm mogla bi kisa
Never ride faster than your angel can fly

:D

AndreyRR


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

Citat: Zverka poslato 09 Jul, 2012, 12:09
AL BAS NISTA!cudo...em ponedeljak EM JA... hmmmm mogla bi kisa


ma nemoguce

da nisi ti pocela da pijes drogu a?

Zverka

Citat: UFF poslato 09 Jul, 2012, 12:28
Citat: Zverka poslato 09 Jul, 2012, 12:09
AL BAS NISTA!cudo...em ponedeljak EM JA... hmmmm mogla bi kisa


ma nemoguce

da nisi ti pocela da pijes drogu a?
ne znam,AL  BAS MI LEPODANASKE:) :D :P
Never ride faster than your angel can fly

:D

Major

Citat: AndreyRR poslato 09 Jul, 2012, 12:14
mozes bastu da mu zalijes


Lepo kaze Andrej, bastu mos uvek da mi zalijes ;)
Aj ce organizujemo neko zalivanje ;D

Joker

Zaboravi da se i ja izjadam danas... Jutros krenem na posao, lagano nista divljanje... Na prvcu posle Avale ka gradu, kod Kengurovog posla ima ulica koja se ukljucuje na glavnu kuda ja idem... Ispred mene na nekih stotinak metara autobus, ja idem lagano, nekim 60 km/h, mozda ne i toliko... Plavi auto iz te sporedne ulice ceka da se ukljuci ali ne moze ide auto u sustret i ja ka gradu... Prodje auto i ja polako pustam gas, po principu za svaki slucaj. Krenu auto ali u tom trenutku ja prolazim, kapiram vidi me krece samo da bi se ukljucila posle mene ali ne... Zena za volanom... Pocinje da lagano ulazi u mene, bukvalno... Tu kocnica, bezim desno, sirena... Nemoguce da me ne vidi a jos manje je moguce da me ne cuje... Nista, kulturno nastavlja svojim putem kao da ja ne postojim... Niza, stizem, jebem majku pod kacigom, od svega toa ona vidi samo moju pantomimu kako joj pokazujem da nije normalna... Eto i odgovora... Zena pocne da mi se krevelji nesto i pokazuje kako JA nisam normalan i daje gas... Aha, tako cemo... Stignem i pokazem da stane... Ona nece i ja lepo nogom po zadnjim vratima koliko god sam mogao, udje kulturno noga koliko moze i eto kocnice... Staje ona, otvara prozor i cujem 150 db kako vristi... Zena srednjih godina, vidi se kao nesto vazna, pocinje da me psuje i da mi prica kako bi nas sve ukinula i jos neke stvari... Ja pokusavam da se "probijem" kroz ono vristanje i na kraju mi digne pritisak i lepo joj pesnicom pokidam retrovizor... Odleti staklo na jednu a ostatak na drugu stranu... Tu pocinje jos jace vristanje, ako je to ikako moguce i hvata se za telefon da pozove policiju... Samo je bio smesak... Zovi sestro koga god hoces ja sam sada svoju dusu podmirio... i gas... A jutros sam se razmisljao dal' da stavim rukavice... Nije bas da me je izbacila iz takta ali bih opasno popizdeo da me je udarila...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Hohštapler

E neka si! Svaka ti èast!

Meni se pre mesec-dva desila slièna stvar, sem ¹to je bilo dve gospoðe u autu, i jedna je iza¹la da se obraèuna!
Al ja nisam ni pipnuo njen auto, samo sam joj pokazao rukom da nije normalna i krenuo sam da trubim! Ludaèa izletela iz kola sa telefonom i krenula na mene,  uzela da zove muriju i dere se "daj da ti vidim tablice!!"...
Za¹ta æe¹ reko da zove¹ muriju za to ¹to si ti prekr¹ila pravilo i umalo mene ubila!? ZOVI KURVO ja æu da ih saèekam.. Stao sam sa strane i skunio kacigu i reko ajde ¹ta sad, zovi?!
Kad je razmislila, sela u auto i gas... Neki likovi sedeli pored u kafiæu, videli sve i smeju se, i krenuli jo¹ da dobacuju "æuti kurvo! teraj je bre u pièku materinu!"
Nedojebane klimakseraèe..  [djavo]
Posle toga sam se razi¹ljao dal da seèem nosaè tablice i da stavim neki "podobniji" za ovakve situacije...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Joker

Meni moze samo da se sagne... Tablicu nisam stavio... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

nano

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 09 Jul, 2012, 16:19
"daj da ti vidim tablice!!"

Trebo si joj napraviti otisak table na faci, pa kad dodje kuci nek samo pogleda u ogledalo...

pittatore

I mene jutros isterao iz takta jedan" izvini nisam te video". Ja u preticanju kod Tas-a a on mota levo na parking,  udario i parkirao u drugi auto. Ishod, nesto sitno usivanja i cekam na urgentnom operaciju shake.

Zverka

Citat: nano poslato 09 Jul, 2012, 16:35
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 09 Jul, 2012, 16:19
"daj da ti vidim tablice!!"

Trebo si joj napraviti otisak table na faci, pa kad dodje kuci nek samo pogleda u ogledalo...
ote mi rec iz usta ....  [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]
Never ride faster than your angel can fly

:D

UFF

Citat: pittatore poslato 09 Jul, 2012, 16:36
I mene jutros isterao iz takta jedan" izvini nisam te video". Ja u preticanju kod Tas-a a on mota levo na parking,  udario i parkirao u drugi auto. Ishod, nesto sitno usivanja i cekam na urgentnom operaciju shake.

zajebavas?
zvao  [policaja] ?
on kriv?
sta je sa motorom?

pittatore

zvao, reci ce murija ja sam vec bio u preticanju kad je skretao i jednostavno sam se odbio o njega i uleteo u parkiran auto. Steta koliko su mi rekli, maska, hladnjak, km sat itd.

easy


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF


pittatore

Popucale kostice u saci od dva prsta i imam rupu u podlaktici 2x2cm koju su usi, sve ostalo ok, cekam operaciju do sutra na mikrohirurgiji.

AndreyRR

To sve poludelo na ovoj vrucini jos matoro pa ih niko ne jebe
kad su masne i gadne,a matoranima se ne dize pa ni da ga izdrkaju ne
mogu.

CBRR1

Citat: nano poslato 09 Jul, 2012, 16:35
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 09 Jul, 2012, 16:19
"daj da ti vidim tablice!!"

Trebo si joj napraviti otisak table na faci, pa kad dodje kuci nek samo pogleda u ogledalo...
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] e jesi me nasmejao svaka cast...