Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Nikad mi nisu bili jasni ti likovi sto ''zive za fajt..." Mora neko bas debelo da me iznervira da bi se potuko.
Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 30 Jun, 2012, 11:35
Nikad mi nisu bili jasni ti likovi sto ''zive za fajt..." Mora neko bas debelo da me iznervira da bi se potuko.

Isto.

Imam vi¹e drugara koji su u tom fazonu. Meni je bitno da su odlièni prijatelji i da se extra provodimo. Nemam nikakvo logièno obja¹njenje za takvo pona¹anje.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: monsterbnt poslato 30 Jun, 2012, 11:35
Nikad mi nisu bili jasni ti likovi sto ''zive za fajt..." Mora neko bas debelo da me iznervira da bi se potuko.

ili da odgledas neki film sa bruce lee    [ninja]

UFF

Garantujem da je ovo nekog upravo izbacilo iz takta :D

[attachment deleted by admin]

Hohštapler

Asfalt na putu NS-ZR (od ®ablja do ZR)... [djavo]
Ono nije normalno... na svakih 5m popreèna neravnina, greben, odskoèi¹ sa motora...

ps.
Treba da napravimo neku temu u kojoj bi mogli da imamo auto kartu srbije a da rangiramo kvalitet deonica (ne zanimljivost veæ kvalitet asfalta, dal ima rupa, odrona i sl)
Npr. Svaka deonica puta da mo¾e da se oboji odgovarajuæom nijansom (zelena dobro, crveno lo¹e) i da se ostavi komentar...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

¹omik3

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 30 Jun, 2012, 15:47
Asfalt na putu NS-ZR (od ®ablja do ZR)... [djavo]
Ono nije normalno... na svakih 5m popreèna neravnina, greben, odskoèi¹ sa motora...

ps.
Treba da napravimo neku temu u kojoj bi mogli da imamo auto kartu srbije a da rangiramo kvalitet deonica (ne zanimljivost veæ kvalitet asfalta, dal ima rupa, odrona i sl)
Npr. Svaka deonica puta da mo¾e da se oboji odgovarajuæom nijansom (zelena dobro, crveno lo¹e) i da se ostavi komentar...
Pmaetno zboris!
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

Major


Gašpar


prpa_zr

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 30 Jun, 2012, 15:47
Asfalt na putu NS-ZR (od ®ablja do ZR)... [djavo]
Ono nije normalno... na svakih 5m popreèna neravnina, greben, odskoèi¹ sa motora...

ps.
Treba da napravimo neku temu u kojoj bi mogli da imamo auto kartu srbije a da rangiramo kvalitet deonica (ne zanimljivost veæ kvalitet asfalta, dal ima rupa, odrona i sl)
Npr. Svaka deonica puta da mo¾e da se oboji odgovarajuæom nijansom (zelena dobro, crveno lo¹e) i da se ostavi komentar...

moj ti je savet da ide¹ za ZR preko Titela (autoput, ©ajka¹, Vilovo, Titel) jer je put interesantniji i nema tih neravnina..

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Slaninar

Citat: prpa_zr poslato 02 Jul, 2012, 16:09

moj ti je savet da ide¹ za ZR preko Titela (autoput, ©ajka¹, Vilovo, Titel) jer je put interesantniji i nema tih neravnina..

Definitivno lep¹i put, posebno motorom. Nego, kako se taèno zove to mesto posle ©ajka¹a?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

I¹ao sam i tuda par puta, kad imam vremena, al to je oko 85km, a ovako je ni 50..
Nije ni mala razlika tamo-nazad.
Mislim da je posle ©ajka¹a Vilovo..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


UFF

Mislim da je ovo danas nekog izbacilo iz takta a vozaca iz sedista

Svratio posle posla do caki-a a ono ispred njegove kuce raznet audi a8
navodno rodjeni brat nekog zasticenog svedoka
pun qrac pandura i gomila nekih sto glume dextera u belim kombinezonima od glave do pete

ko god da je postavio bombu uradio je to profi jer je vozaca ubila na mestu a suvozac prosao samo sa laksim povredama

[attachment deleted by admin]

Plazma Keks

Citat: UFF poslato 03 Jul, 2012, 17:54
Svratio posle posla do caki-a a ono ispred njegove kuce raznet audi a8
Nosam ;D

UFF


Kengur

Citat: Plazma Keks poslato 03 Jul, 2012, 18:07
Citat: UFF poslato 03 Jul, 2012, 17:54
Svratio posle posla do caki-a a ono ispred njegove kuce raznet audi a8
Nosam ;D

Jeb'o sam te, nisi znao ko sam.

:D

UFF

koja ste vi ebena deca  [facepalm]

a i onaj zmiya i taraba takodje