Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Citat: Nadalina poslato 23 Jun, 2012, 12:36
@ Monster
E, ne hebavaj me vec se soliarisi i reci: On je musko, on je kriv. Nemoguce da si ti nesto zeznula! :D

Eo solidarisem seeee. On je  [gej] i on je kriv
Smrt SVIMA!!!!

mareskin


Vidim ja jutros èim sam se probudio da su oni dani u mesecu...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika


Nadalina

Dzukela u podznaku

Che


Plazma Keks

zaspao za volanom i udario u bankinu, a samo 100m dalje je bilo mesto gde sam hteo da zastanem da se odmorim.... sad na kolima imam dugacku straftu od 5m. jaoj jebem ti zivot, moju nespodobnost da jos samo malo ne zatvorim oci, osecaj kada ne znam ni sam kako da caletu trazim da otera motor na registrovanje iako bih ja platio, osecaj kada se on bude vratio iz nemacke i video sta ima da vidi, osecaj kada mi neko kaze vazno je da sam ziv i zdrav. E PA KURAC STO SAM ZIV I ZDRAV! DA SAM POLOMIO NOGU, ONA BI SE SAMA IZLECILA, AUTO SE NECE SAM OD SEBE ISPEGLATI I OFARBATI!!!!! to mora neko i da plati... jadan auto kad ga ja vozim...

Lazic

Jao kad se setim kad sam imao 20 godina... I taj deo, auu kad se æale vrati pa vidi... :D Jo¹ ni nisam dozvolu imao... [facepalm] I auto neregistrovan... Davno pro¹lo vreme, ne sekiraj se ni¹ta, za 100 godina od tog auta i æaleta i tebe neæe biti ni traga... :D

goranvojska

- od mene.ti si lud.pa to je samo mrtvo gvozdje.teraj i ne brini,pa zar je to skuplje od tebe?

AndreyRR

Citat: Plazma Keks poslato 23 Jun, 2012, 22:14
zaspao za volanom i udario u bankinu, a samo 100m dalje je bilo mesto gde sam hteo da zastanem da se odmorim.... sad na kolima imam dugacku straftu od 5m. jaoj jebem ti zivot, moju nespodobnost da jos samo malo ne zatvorim oci, osecaj kada ne znam ni sam kako da caletu trazim da otera motor na registrovanje iako bih ja platio, osecaj kada se on bude vratio iz nemacke i video sta ima da vidi, osecaj kada mi neko kaze vazno je da sam ziv i zdrav. E PA KURAC STO SAM ZIV I ZDRAV! DA SAM POLOMIO NOGU, ONA BI SE SAMA IZLECILA, AUTO SE NECE SAM OD SEBE ISPEGLATI I OFARBATI!!!!! to mora neko i da plati... jadan auto kad ga ja vozim...


aj sta cmizdris kazi da te neko na parkingu skenja idi parkiraj negde de su kamioni i zovi muriju zapisnika radi i naplati od osiguranja

Lazic


Gašpar

©to je? Kako je Bambi biv¹i èlan?  [veryangry] [neampojma] [ludak]

Lazic

Citat: Ga¹par poslato 24 Jun, 2012, 00:45
©to je? Kako je Bambi biv¹i èlan?  [veryangry] [neampojma] [ludak]

Koji si ti mentol, ne verujem... [rofl] [rofl] [rofl] Veæ 20, dana i nije biv¹i, to mu je prilagoðeni naziv... [rofl] [rofl] [rofl]

Gašpar


Lazic


Joker

Citat: AndreyRR poslato 24 Jun, 2012, 00:33
Citat: Plazma Keks poslato 23 Jun, 2012, 22:14
zaspao za volanom i udario u bankinu, a samo 100m dalje je bilo mesto gde sam hteo da zastanem da se odmorim.... sad na kolima imam dugacku straftu od 5m. jaoj jebem ti zivot, moju nespodobnost da jos samo malo ne zatvorim oci, osecaj kada ne znam ni sam kako da caletu trazim da otera motor na registrovanje iako bih ja platio, osecaj kada se on bude vratio iz nemacke i video sta ima da vidi, osecaj kada mi neko kaze vazno je da sam ziv i zdrav. E PA KURAC STO SAM ZIV I ZDRAV! DA SAM POLOMIO NOGU, ONA BI SE SAMA IZLECILA, AUTO SE NECE SAM OD SEBE ISPEGLATI I OFARBATI!!!!! to mora neko i da plati... jadan auto kad ga ja vozim...


aj sta cmizdris kazi da te neko na parkingu skenja idi parkiraj negde de su kamioni i zovi muriju zapisnika radi i naplati od osiguranja

To jedino ako ima kasko... Sve ostalo ne moze...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur

Jebeni komarci!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jebali su mi mamu maminu! I na kraju ubijem ga tako sto sam sam sebi opalio samar i upadne mi u uvo!!!
Jbt ne verujem da ovo pisem.
I dalje tripujem da mi je u uvetu... Pokusao sam pincetom da ga izvadim.... Sutra moram kod lekara...

I psihijatra, jer tripujem da nisam ovako ostavio monitor...

Zverka

Citat: Kengur poslato 24 Jun, 2012, 05:46javascript:void(0);
Jebeni komarci!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jebali su mi mamu maminu! I na kraju ubijem ga tako sto sam sam sebi opalio samar i upadne mi u uvo!!!
Jbt ne verujem da ovo pisem.
I dalje tripujem da mi je u uvetu... Pokusao sam pincetom da ga izvadim.... Sutra moram kod lekara...

I psihijatra, jer tripujem da nisam ovako ostavio monitor...

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
[klanjam_se] [klanjam_se] [kralj] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Never ride faster than your angel can fly

:D

Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

Lazic


Alchemist

Ma extra smo pro¹li to stoji... ali lik koji pu¹ta koènicu ne gledajuæi ispred sebe uop¹te veæ tamo pi¹e ne¹to u tefter... i jo¹ posle izjavljuje kako on pazi na nas bajkere aaaaaaaaaaaaa
You're just jealous cause voices are talking to me