Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Citat: Lazic poslato 20 Jun, 2012, 23:24

Ako je to raskrsnica tvoje ulice i Branka Krsmanoviæa, i ja sam se tu nagledao svaèega, samo èekam da me neko pokupi, a svako jutro tuda na pos'o...

E, ba¹ ta! Kao da je uklet æo¹ak. Pazi kad je na Ðevðelijskoj (ulica paralelna sa mojom u pravcu Bulevara) ista takva raskrsnica ali na njoj ni blizu nema toliko sudara kao kod mene. Prosto neobja¹njivo.

ljilja-pei

Prièa sa svinjama je iz romana "Ljudi sa èetiri prsta".

P.S. Ne kaèite se sa ljudima koji imaju farme svinja :) :) :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

pit

Citat: Milomir27 poslato 21 Jun, 2012, 12:17
Citat: Ivan1979 poslato 21 Jun, 2012, 12:16
Ma nek nosi sta oce, necu u nista mame mi. Al brate nek otkljuca uzme sta mu treba i zakljuca vrata ko svi normalni lopovi.
Ne moraju svaki put da mi prave jos dodatnu  stetu od 150e   [veryangry]
nije on kriv,kriv si ti,koji kurac zakljucavas ta jebena vrata?
budi srecan sto te jos i ne tuzi sto mu otezavas posao!

                 Ne daj boze da se povredi dok je na ''poslu'' ima i odstetu da placamo.
                Pre nekolio godina sam neko vreme stanovao u stanu i kuci isao jednom dnevno da nahranim psa.Komsija od preko puta me upozori da se neko seta iza kuce nocu.Nije imao bog zna sta da ukrade vredno ali me nerviralo bas.
                 Razmisljao sam da nabavim kljusu za medveda i postavim je bas na usko grlo gde mora da prodje ali sam odustao posle konsultacije da jednim policajcem koji mi rece da ako ga uhvati kljusa ja mogu da odgovaram i odlezim par godina kao i da platim lopovu debelu odsetu.

mi¹ko_kolo

Citat: mi¹ko_kolo poslato 21 Jun, 2012, 17:31
Citat: Lazic poslato 20 Jun, 2012, 23:24

Ako je to raskrsnica tvoje ulice i Branka Krsmanoviæa, i ja sam se tu nagledao svaèega, samo èekam da me neko pokupi, a svako jutro tuda na pos'o...

E, ba¹ ta! Kao da je uklet æo¹ak. Pazi kad je na Ðevðelijskoj (ulica paralelna sa mojom u pravcu Bulevara) ista takva raskrsnica ali na njoj ni blizu nema toliko sudara kao kod mene. Prosto neobja¹njivo.

Upravo jo¹ jedan sudar na istom æo¹ku. To bi bilo - dva sudara u tri dana. Doooobra statistika. ;D

Lazic

Video sam i jahanje bandere i bacanje na krov, zaista fenomenalna nepregledna raskrsnica... Tu æu da namaknem pare za more ovih dana... :D

mkt

trenutak kad sa skapirao da moram busem da se vratim kuci iz Zemuna, jer sam prodo bajk  [facepalm]

Lazic


Milomir27


MIGE

Citat: mkt poslato 23 Jun, 2012, 02:43
trenutak kad sa skapirao da moram busem da se vratim kuci iz Zemuna, jer sam prodo bajk  [facepalm]
pa zar je moralo tako??bas mi je krivo zbog razloga prodaje(ako mislimo na isti)  :(

AndreyRR


dzimika

ako bih uhvatio lopova na delu nikada ne bi zvao murju jednostavno bi se prvo malo poigrao :D a onda bi on nestao :D sifra: tasta ima svinje :D
a i brate mili ona serija dexter daje mnogo dobre ideje :D

AndreyRR


dzimika


Nadalina

Sta me je danas izbacilo iz takta?
Isto sto i juce - muskarci. Muskarci i njihove logike, (ne)razmisljanje, razmazenost, samozivnost...
A, bila sam ubedjena da su razmazenost i samozivost rezervisane samo za nas zene.  [facepalm]
Dzukela u podznaku

AndreyRR

to nisu muskarci nado to su homici  ;D ;D,a da danas
stoka seljacka koja je dosla u beograd i jos uvek misli
da je na njici i da moze da vozi kako hoce. [ljutko]

POLICAJCI STERAM VAM GA MAJCI

Nadalina

Citat: AndreyRR poslato 23 Jun, 2012, 12:23
to nisu muskarci nado to su homici  ;D ;D

A, kako ja UVEK naletim na takve?! ;D
Dzukela u podznaku

AndreyRR

Mozda zbog ovoga,naucno dokazano gledao sam emisiju o tome,
zena kad je u menstrualnom ciklusu privlace je muskarci
grubih crta lica,krupni i snazni dok suprotno pedercici  ;D ;D

monsterbnt

Citat: Nadalina poslato 23 Jun, 2012, 12:30
Citat: AndreyRR poslato 23 Jun, 2012, 12:23
to nisu muskarci nado to su homici  ;D ;D

A, kako ja UVEK naletim na takve?! ;D

Opet blejis na ''ONOM'' forumu :P
Smrt SVIMA!!!!

Nadalina

Citat: AndreyRR poslato 23 Jun, 2012, 12:32
Mozda zbog ovoga,naucno dokazano gledao sam emisiju o tome,
zena kad je u menstrualnom ciklusu privlace je muskarci
grubih crta lica,krupni i snazni dok suprotno pedercici  ;D ;D

Hahahahahahaha! :D
Znam za to! :D
Al` onda, prema tim istrazivanjima, ja sam non stop u ciklusu! [rofl] [rofl] [rofl]

@ Monster
E, ne hebavaj me vec se soliarisi i reci: On je musko, on je kriv. Nemoguce da si ti nesto zeznula! :D
Dzukela u podznaku

AndreyRR