Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

zVuk

Citat: Plazma Keks poslato 12 Jun, 2012, 10:44
nego kad ste vec kod SUP-a, MUP-a itd...  glupo mi je da pravim temu zbog jednog pitanja. da li mogu da registrujem vozilo iako nije registrovano na mene? na mog caleta je registrovan I®, naravno, ja bih da ga registrujem, a njega bas nesto mrzi da se cima. da li mogu sam da odem na tehnicki i posle u ljermontovu po markicu sa njegovom LK?

odnesi njegovu LK i saobracajnu od motora u bilo koju agenciju za registraciju vozila.
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Milomir27

Citat: zVuk poslato 12 Jun, 2012, 10:56
Citat: Plazma Keks poslato 12 Jun, 2012, 10:44
nego kad ste vec kod SUP-a, MUP-a itd...  glupo mi je da pravim temu zbog jednog pitanja. da li mogu da registrujem vozilo iako nije registrovano na mene? na mog caleta je registrovan I®, naravno, ja bih da ga registrujem, a njega bas nesto mrzi da se cima. da li mogu sam da odem na tehnicki i posle u ljermontovu po markicu sa njegovom LK?

odnesi njegovu LK i saobracajnu od motora u bilo koju agenciju za registraciju vozila.

kurac,treba mu overena punomoc

zVuk

bmliga.....kad sam registrovao kola koja se vode na moju kevu, samo sam odneo saobracajnu i kevinu LK i u agenciji su mi napravili punomoc.......doduse znam lika koji drzi agenciju.....mozda to ima neke veze...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Milomir27


aleks89rd

isekao me majmun na banovom brdu. motor ceo izguljen sa leve strane. kaze "nisam ja kriv sto si ti pao". doslo mi da ga polomim kao pi*ku!!! mislim da mi je i korman zakrenut!
[ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko]

zVuk

Citat: Milomir27 poslato 12 Jun, 2012, 11:17
OVERENA punomoc!!!
a ne, ne sad sam se setio....napravili su ovlascenje da oni mogu da registruju kola......i da........ovlascenje je glasilo tako da ih moja keva ovlascuje.......a ja sam samo zvrljno potpis.
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Milomir27

Citat: zVuk poslato 12 Jun, 2012, 11:25
Citat: Milomir27 poslato 12 Jun, 2012, 11:17
OVERENA punomoc!!!
a ne, ne sad sam se setio....napravili su ovlascenje da oni mogu da registruju kola......i da........ovlascenje je glasilo tako da ih moja keva ovlascuje.......a ja sam samo zvrljno potpis.
ahaaaa,samo sto mora da bude ovlascenje OVERENOOOO ! :)

Taraba

Citat: aleks89rd poslato 12 Jun, 2012, 11:21
isekao me majmun na banovom brdu. motor ceo izguljen sa leve strane. kaze "nisam ja kriv sto si ti pao". doslo mi da ga polomim kao pi*ku!!! mislim da mi je i korman zakrenut!
[ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Jesi zvao pandure?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zVuk

Citat: Milomir27 poslato 12 Jun, 2012, 11:31
Citat: zVuk poslato 12 Jun, 2012, 11:25
Citat: Milomir27 poslato 12 Jun, 2012, 11:17
OVERENA punomoc!!!
a ne, ne sad sam se setio....napravili su ovlascenje da oni mogu da registruju kola......i da........ovlascenje je glasilo tako da ih moja keva ovlascuje.......a ja sam samo zvrljno potpis.
ahaaaa,samo sto mora da bude ovlascenje OVERENOOOO ! :)

da [thumb_up]
Ko se ljuti, uleti mu kruti

aleks89rd

Citat: Taraba poslato 12 Jun, 2012, 11:39
Citat: aleks89rd poslato 12 Jun, 2012, 11:21
isekao me majmun na banovom brdu. motor ceo izguljen sa leve strane. kaze "nisam ja kriv sto si ti pao". doslo mi da ga polomim kao pi*ku!!! mislim da mi je i korman zakrenut!
[ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Jesi zvao pandure?

nisam, ja ga pitao da li da zovemo pandure ili da pisemo onaj zapisnik, on kaze "sto, nisam ti ja kriv sto si pao". ja izgoreo. on seo u kola dao gas i nastavio. ja podigao motor, stigao ga na semaforu i nogom izlupao auto. slomio mu retrovizor, ulubio vrata i krilo. kroz crveno je pobegao. sta da sam zvao policiju, em zatvorim pozesku, em zakasnim na posao, em nisam gledao tablice od adrenalina, znam samo da je braon audi 80, nemam nista od toga?!

UFF

e neka si ga olupao
sad je veca steta njemu nego tebi

Major

Citat: Milomir27 poslato 12 Jun, 2012, 11:04
Citat: zVuk poslato 12 Jun, 2012, 10:56
Citat: Plazma Keks poslato 12 Jun, 2012, 10:44
nego kad ste vec kod SUP-a, MUP-a itd...  glupo mi je da pravim temu zbog jednog pitanja. da li mogu da registrujem vozilo iako nije registrovano na mene? na mog caleta je registrovan I®, naravno, ja bih da ga registrujem, a njega bas nesto mrzi da se cima. da li mogu sam da odem na tehnicki i posle u ljermontovu po markicu sa njegovom LK?

odnesi njegovu LK i saobracajnu od motora u bilo koju agenciju za registraciju vozila.

kurac,treba mu overena punomoc

Kad neko ne zna da citira :P :P :P

Formula za Goodwill me je danas totalno izbacila iz ravnoteze!!!

Citat: UFF poslato 12 Jun, 2012, 12:09
e neka si ga olupao
sad je veca steta njemu nego tebi

Audi 80.. star 200 godina sta je tu njemu steta. Da je novi audi pa ajd krnes mu retrovizor bar 100 eurica ovako verovatno to nece ni popravljati, mozda kupi retrovizor za 200 kinte.

Taraba

Zove¹ pandure, naprave zapisnik.
Sutra ode¹ kod lekara i ka¾e¹ da si imao saobraæajku juèe i da ti je muka i da te boli glava/vrat.
Po¹alju te na urgentni, tamo se slika¹ i pregleda¹ sat vremena i dobije¹ izve¹taj lekara.
Cimne¹ Losmi-a (dr¾i GM Moto agenciju) da ti preporuèi advokata i tra¾i¹ naplatu ¹tete i povreda od garantnog fonda.
Nema veze ¹to je NN lice poèinilac.
Pro¹le godine sam ja najebao - pokidane tetive kljuène kosti. Sad stoji bezveze... u vazduhu.
Lik odma zapalio.

Jes da ja jo¹ nisam dobio kintu, ali znam da mo¾e.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

aleks89rd

ma neka mu je steta i 500 kinti, bitno je da je njemu kroz glavu proslo da ce mozda dobiti i po nogama kao po vratima ako ne pobegne. sve bi bilo ok da je rekao kriv sam, popunimo zapisnik, meni stetu sredi osiguranje ja mu kazem "oprosteno ti je, ali pazi ubuduce". ovako ce valjda jedan od milion da malo vise pazi. nije velika steta na motoru jer je tu stranu cale vec grebao (padanje u mestu-stupid) i malo pokrivio rucicu kocnice (sad je jos malo vise uvijena) jedino mi je zbog tog kormana, da se nije pokrivila viljuska ili tako nesto, samo me to brine  [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma]

Citat: Taraba poslato 12 Jun, 2012, 12:20
Zove¹ pandure, naprave zapisnik.
Sutra ode¹ kod lekara i ka¾e¹ da si imao saobraæajku juèe i da ti je muka i da te boli glava/vrat.
Po¹alju te na urgentni, tamo se slika¹ i pregleda¹ sat vremena i dobije¹ izve¹taj lekara.
Cimne¹ Losmi-a (dr¾i GM Moto agenciju) da ti preporuèi advokata i tra¾i¹ naplatu ¹tete i povreda od garantnog fonda.
Nema veze ¹to je NN lice poèinilac.
Pro¹le godine sam ja najebao - pokidane tetive kljuène kosti. Sad stoji bezveze... u vazduhu.
Lik odma zapalio.

Jes da ja jo¹ nisam dobio kintu, ali znam da mo¾e.

ja nisam pao, u zadnjem trenutku sam skocio sa motora i ostao nekim cudom na nogama tako da nemaju sta da slikaju ili da dokazem da je bilo tako kako kazem.

Hohštapler

Citat: Taraba poslato 12 Jun, 2012, 12:20
Zove¹ pandure, naprave zapisnik.
Sutra ode¹ kod lekara i ka¾e¹ da si imao saobraæajku juèe i da ti je muka i da te boli glava/vrat.
Po¹alju te na urgentni, tamo se slika¹ i pregleda¹ sat vremena i dobije¹ izve¹taj lekara.
Cimne¹ Losmi-a (dr¾i GM Moto agenciju) da ti preporuèi advokata i tra¾i¹ naplatu ¹tete i povreda od garantnog fonda.
Nema veze ¹to je NN lice poèinilac.
Pro¹le godine sam ja najebao - pokidane tetive kljuène kosti. Sad stoji bezveze... u vazduhu.
Lik odma zapalio.

Jes da ja jo¹ nisam dobio kintu, ali znam da mo¾e.

Samo ¹to ne ide¹ sutra kod lekara nego ODMA posle!
I boli te sve ¾ivo, rame, ne mo¾e¹ da digne¹ ruku i tra¾i¹ ne¹to za smirenje.
Pandurima ne daje¹ izve¹taj "u ¹oku sam", ode¹ sutra kad se dogovori¹ sa advokatom ¹ta da ka¾e¹.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zmiya


Plazma Keks

Citat: zVuk poslato 12 Jun, 2012, 11:10
bmliga.....kad sam registrovao kola koja se vode na moju kevu, samo sam odneo saobracajnu i kevinu LK i u agenciji su mi napravili punomoc.......doduse znam lika koji drzi agenciju.....mozda to ima neke veze...
znaci, na tehnickom pregledu mogu to da mi odrade sto se tice punomocja? hm, znam potpis matorog, a i znam ove na tehnickom. posle samo da odem u ljermontovu po zahtev za markicu?

aleks89rd

Citat: zmiya poslato 12 Jun, 2012, 12:39
A jel bilo kontakta?

nije. on krenuo da skrece ulevo preko pune (ispred mene) ja krenuo da kocim pao i motor otklizao do njega, zaustavio se na 5cm od branika.

zVuk

Citat: Plazma Keks poslato 12 Jun, 2012, 13:01
Citat: zVuk poslato 12 Jun, 2012, 11:10
bmliga.....kad sam registrovao kola koja se vode na moju kevu, samo sam odneo saobracajnu i kevinu LK i u agenciji su mi napravili punomoc.......doduse znam lika koji drzi agenciju.....mozda to ima neke veze...
znaci, na tehnickom pregledu mogu to da mi odrade sto se tice punomocja? hm, znam potpis matorog, a i znam ove na tehnickom. posle samo da odem u ljermontovu po zahtev za markicu?

prethodno smo zakljucili da ta punomoc mora biti overena.....sto znaci da ako znas nekog u opstini, onda mozes sa caletovom LK da odes u opstinu i overis to, u suprotnom mora cale da ode sa svojom LK i overi to...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

AndreyRR

Citat: aleks89rd poslato 12 Jun, 2012, 12:05
Citat: Taraba poslato 12 Jun, 2012, 11:39
Citat: aleks89rd poslato 12 Jun, 2012, 11:21
isekao me majmun na banovom brdu. motor ceo izguljen sa leve strane. kaze "nisam ja kriv sto si ti pao". doslo mi da ga polomim kao pi*ku!!! mislim da mi je i korman zakrenut!
[ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Jesi zvao pandure?

nisam, ja ga pitao da li da zovemo pandure ili da pisemo onaj zapisnik, on kaze "sto, nisam ti ja kriv sto si pao". ja izgoreo. on seo u kola dao gas i nastavio. ja podigao motor, stigao ga na semaforu i nogom izlupao auto. slomio mu retrovizor, ulubio vrata i krilo. kroz crveno je pobegao. sta da sam zvao policiju, em zatvorim pozesku, em zakasnim na posao, em nisam gledao tablice od adrenalina, znam samo da je braon audi 80, nemam nista od toga?!

e tako se to radi