Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur


aleks89rd



aleks89rd

Citat: Aussweis poslato 05 Jun, 2012, 17:20
Citat: aleks89rd poslato 05 Jun, 2012, 17:16
Citat: Kengur poslato 05 Jun, 2012, 17:12
Rane-Crtaj bre crtaj

:-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[   ja, ma kakvi!? [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]

[rofl]

starije kolege razgovaraju sami sa sobom, ja ne zelim da dodjem u njihovo stanje  [nono] [nono] [nono] [nono] [nono]
jos samo pola sata pa kuciiiiiiiiiii  [dancing] [dancing] [dancing] [dancing]

Aussweis

Forum je lek, da ne odlepi¹ pre vremena, a iako odlepi¹, odlepi¹ kako valjade!
Sve ima cenu ili čast!

Kengur

Citat: Aussweis poslato 05 Jun, 2012, 22:14
Forum je lek, da ne odlepi¹ pre vremena, a iako odlepi¹, odlepi¹ kako valjade!

Mozda je lek, ali ima rad kao LSD... :D

AndreyRR


aæimo

Stiglo mi obave¹tenje da mi je vozaèka na ledu metar dana.

mi¹ko_kolo


mareskin

Citat: mi¹ko_kolo poslato 05 Jun, 2012, 23:08
Dobro je da nije tri! :D

Dobro da nije ko moj prijatelj. Napio se na slavi kod kuma i krenuo kuæi, usput vidi patrolu policije i da ga ne bi kaznili dao je gas i krenuo da be¾i. Uletao u krivine, zavlaèio se po nekim rupama itd. Na kraju doðe kuæi, parkira se u dvori¹tu i èim je krenuo da izaðe upali se rotacija :D

Jbg, kad ¾ivi¹ u malom mestu i jedini ima¹ odreðeni model auta nije bitno koliko je brz i koliko dobro ulazi¹ u krivine... Oni samo upalili auto i unapred do¹li kod njega u dvori¹te i saèekali ga [rofl]

Pitam ga posle za¹to je be¾ao kad zna da su na¹i i da svi znaju gde ¾ivi, a on mi je dao najbolji odgovor na to pitanje koji sam skoro èuo: bio sam pijan.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zmiya

NIje obnovio BJB kurs sigurne vo¾nje.

UFF

Citat: mareskin poslato 06 Jun, 2012, 07:29
Citat: mi¹ko_kolo poslato 05 Jun, 2012, 23:08
Dobro je da nije tri! :D

Dobro da nije ko moj prijatelj. Napio se na slavi kod kuma i krenuo kuæi, usput vidi patrolu policije i da ga ne bi kaznili dao je gas i krenuo da be¾i. Uletao u krivine, zavlaèio se po nekim rupama itd. Na kraju doðe kuæi, parkira se u dvori¹tu i èim je krenuo da izaðe upali se rotacija :D

Jbg, kad ¾ivi¹ u malom mestu i jedini ima¹ odreðeni model auta nije bitno koliko je brz i koliko dobro ulazi¹ u krivine... Oni samo upalili auto i unapred do¹li kod njega u dvori¹te i saèekali ga [rofl]

Pitam ga posle za¹to je be¾ao kad zna da su na¹i i da svi znaju gde ¾ivi, a on mi je dao najbolji odgovor na to pitanje koji sam skoro èuo: bio sam pijan.

pa sto nije parkirao kod komsije u dvorisu 2 ulice odatle i otisao kuci pesaka?
ili prespavao na drugom mestu pa sutra kad ga nadju mogu da mu ga puse jer je alkohol ispario :D

Plazma Keks


Major


UFF

brate ja kad sam u kolima a popio i vidim patrolu ispred na vreme ili skrenem u sporednu ulicu ako je ima ili ako je nema popnem auto na trotoar, zakljucam ga i udaljim se :D
ako me pojure trk u neku sumu

nemogu ti nista
ko je vozio ne znaju, posaljes treznog ortaka ili devojku po auto
auto registrovan i regularno parkiran
nisu ni stigli da te zaustave pa da ti pisu kako nisi postupio po naredjenju policije
a da si bio pijan nema sanse da dokazu

i eto im  [srednjiprst]


zato st uglavnom i kriju iza krivine da nemas sanse da ih uocis na vreme

mareskin


Dru¾e uletvio se èovek. Pa, on je sve vreme bio ubeðen da im je pobegao ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Kako da pobegne¹ policiji u malom mestu, nije ovo BG :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Nego, pro¹le godine se drugar vraæa iz Guèe motorom i, jbg, pijan je, ali nije ba¹ toliko mnogo da se ne bi setio da izbegne policiju nekim seoskim putevima u 3 ujutru. I tako on sa R ma¹inom krene po nekim brdima i dolinama da bi izbegao policiju i negde oko 5 sati (smrzo se ko pièka) naiðe na nekog seljaka u traktoru koji mu ma¹e rukom da stane. Stane on, a deda mu ka¾e da je patrola na sledeæoj pravini, ali da spavaju sve u ¹esnaest ;)

I tako ti on polako siðe po pravine, snimi gde je patrolni auto i zavije ga¹èinu pored njih, a motor ima auspuh kao da ti èekiæ udara u glavu :D
Mogu da zamislim kakvo je buðenje bilo jadnim pandurima [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu