Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Milomir27


AndreyRR


Milomir27


UFF

Citat: easy poslato 04 Jun, 2012, 08:59
nista
ali u petak sam bio blizu

pa sto na onda i juce i prekjuce nisi ovde napisao "nista" ?

Ivan1979


Kengur


Ivan1979


UFF

ivana je danas iznervirao kengurov pp :D

Ivan1979

jok,,,, moz samo da bude od velike pomoci  ;)

Kengur

Izmedju ostalog...  [rofl]


Ja za koji min krecem za grad... Mogu da zamislim samo koliko ce me njih izbaciti iz takta.
vrucina, guzva, poreske, zdravstveno... aaaaaaaaa

easy

Citat: UFF poslato 04 Jun, 2012, 09:59
Citat: easy poslato 04 Jun, 2012, 08:59
nista
ali u petak sam bio blizu

pa sto na onda i juce i prekjuce nisi ovde napisao "nista" ?


necu ti kazem

Lazic

@Kengur:
lep provod ¾elim... :D Mada, po¹to si jo¹ online, rekao bih da ti se ne ¾uri previ¹e... _D

stilgar

Citat: Kengur poslato 04 Jun, 2012, 10:09
Izmedju ostalog...  [rofl]


Ja za koji min krecem za grad... Mogu da zamislim samo koliko ce me njih izbaciti iz takta.
vrucina, guzva, poreske, zdravstveno... aaaaaaaaa
kolega, ja to vise volim nego da sedim i cukam izvode blagajne... odes na salter das im papire oni frkcu ja kazem nemam pojma samo su mi dali da donesem, ja sam samo kurir, valjda znaju sta rade, tu onda uzmu papire i otslusas pricu tipa "ma nemaju pojma evo ovde ovo ovde ono pa vidi da sve to ima i primi papire. Onda malo slusas kako im je tesko i kako smo mi sto donosimo papire ustvari bezobrazni jer ne mogu ni da se jave cerci na mobilni, ni da tracare, nemaju vremena ni za pauzu da jedu ko ljudi...
al zavrsim posao izadjem na sunce pa na motor pa dalje sa vetrom u kosi i osmehom na licu.  

mareskin

Boli me glava... Juèe prislavljao... Danas radim... Onda idem na prislavu... Sutra æe opet da me boli glava...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

pa ti nemoj toliko da slavi¹... :D Ili bar pij dovoljno vode pre spavanja, manje æe te boleti glava... :D

goranvojska

Citat: mareskin poslato 04 Jun, 2012, 11:08
Boli me glava... Juèe prislavljao... Danas radim... Onda idem na prislavu... Sutra æe opet da me boli glava...
ce ti prodje glava ne brini a ostalo neznam.

Joker

Polako me izbacuje iz takta cekanje... Bice, bice... Uskoro... Pocinjem da dobijam tikove od BICE i USKORO!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

danas nista a ni juce nista a ni prekjuce kuci sam od petka :D vise me nista ne nervira :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kengur

Istopio sam se, narod polude... Zemun  poreska, nek ustanova kod bolnice sveti Sava, Nemanjina 30, Bozidar Adzije, Poreska Vozd, TC Konjarnik.....
Sta reci...

Stiglar, Rado bih ja to sve obavljao motorom... Ali kad moras kolima, tj nemas motor, muka je..
A sto se tice prica salterusa, to sam prostudirao zadnje 3 godine... Doduse, ima i onih gotivnih, samo treba znati sa njima...

A ima i onih nedojebanih mamu li im...



Joker +

aleks89rd

mrzim kisuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!! mrzim!!!! [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid]
sad bih nesto tako  [unistenje]