Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Gaspar poslato 02 Jun, 2012, 12:27
Citat: mareskin poslato 02 Jun, 2012, 10:07
Citat: Plazma Keks poslato 02 Jun, 2012, 09:13
al si zato pokosio travu i nisi izgubio vreme! ;D

Taèno.
Nego, koji sam kreten!!! Trebao sam da stavim kacigu i obuèem ki¹no odelo :D I jo¹ da da me neko slika [rofl]

Ovako?  ;D



Aha [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

aleks89rd

Danas, Ibarska magistrala u Lipovickoj sumi ide se smer prema Beogradu brzinom 100-110km/h. Vozim i u retrovizorima vidim Nissan X-Trail koji me siluje ne moze da me obidje a vidim da mu malo fali da me srusi. Ispred nas kolona i nema kuda ni on ni ja. Covek krece da obilazi na punoj liniji mene i jos dva automobila ispred. Video je da mu u susret dolazi motor ali nije ni pokusao da se skloni, isao je na to da ce motorista da se skloni na ivicu puta tako da se svi knap mimoidju. Na motoru su bili momak i devojka koji su buklvalno bezali od njega na livadu uz put, prosao je od njih na pola metra. Na razdaljini od jednog kilometra je umalo srusio mene pa njih. Uspeo sam da ga stignem tek kod Metroa na Vidikovcu (on vozi kao zivotinja a ja 250icu) skinuo kacigu i hteo da ga priupitam par pitanja ali mi je on pokazao  [srednjiprst] na sta sam ja jos vise  [ljutko] . Dao je gascinu i preko pune linije nastavio, bez pardona sklanjao automobile u obe trake, bezali ljudi, a ja ga vise nisam stigao. U pitanju je crni Nissan X-Trail BG578GH. Vozi neki prosedi deda, jedan od onih sto muva devojcice po po gradu.  [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] je po mom misljenju adekvatno resenje!

mkt

ah ta svecicaaaaaaaa
ko stvorena za takve debile

AndreyRR

ako imas sva podatke prijavis policiji

Milomir27

Citat: AndreyRR poslato 03 Jun, 2012, 18:17
ako imas sva podatke prijavis policiji
Citat: AndreyRR poslato 03 Jun, 2012, 18:17
ako imas sva podatke prijavis policiji
a oni iz prve krenu u potragu za njim i ocitaju mu bukvicu :)

AndreyRR


Hohštapler

...zna¹ kako ih to dirne... ne spavaju dok ga ne nadju... [prebicute]

Aleks, nemoj se nervirati oko takvih, ima ih hiljade, bori¹ se protiv vetrenjaèa, a nikad ne zna¹ dal budala nosi pi¹tolj...
Treba samo uvek dobro gledati i poku¹ati saèuvati sebe...

(a fora sa sveæicom je do jaja kad ima¹ motor kojim mo¾e¹ da pobegne¹, moj ba¹ i nije za takve poduhvate + mi tablica stoji po PSu...)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks


aleks89rd

iritiraju me dzukele, ja bi to sve usranom  [bejzbolka], da sam imao malo jaci motoric usao bih u kostac ali sa ovim mojim stigao bi me samo malo cusnuo a ja bih izginuo kao majmun. svecica je dobra ideja, mogao bih da pocnem da nosim jednu  ;D ;D ;D bilo je dve patrole u lipovici na razmaku od 500m i sva cetvorica su pili pivo sa lokalnim pijandurama pod drvecem.  [policaja]-->dzukele

AndreyRR


Milomir27


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Citat: aleks89rd poslato 03 Jun, 2012, 17:57
crni Nissan X-Trail BG578GH

Obraticemo paznju, mozda mu zatreba neka pomoc na putu ;)


AndreyRR


easy


UFF


easy


Lazic


aleks89rd