Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

pit

Citat: AndreyRR poslato 31 Maj, 2012, 18:36
Citat: Plazma Keks poslato 31 Maj, 2012, 15:10
isto primer, zaposleni na tasmajdanu, ceo dan bleje po kancelarijiama i pojma nemaju sta rade, samo cekaju kraj meseca da prime platu.. tako je i u ostalim drzavnim firmama...
najveci problem je to stranacko zaposljavanje. ako nisi clan stranke, mrs napolje iako znas struku i sve, nema veze zamenice te neki balvan koji je u stranci i nece raditi nista. nasledjeno iz Titovog doba, ako nisi clan partije, neces napredovati
ne seri za tita kad nisi ni bio u postupku izrade u testisima.

             Ovako nije bilo ni u Titovo vreme ...mislim sto se tice zaposljavanja.Mada iskreno tadasnjim karijeristima je bilo mnogo lakse jer su imali samo jednu partiju....ovi sadasnjim moraju da imaju i moc predvidjanja da vide koja ce partija ostati aktuelna pa se njoj prikloniti....mada kad bolje razmislim nisu partije gadljive na clanove drugih stranaka ...bitan im je samo broj.

perlx

jebeni magnet i jebeni sev i jebeni rotax  [glavazid] [glavazid] [glavazid]

Kengur

Citat: AndreyRR poslato 31 Maj, 2012, 18:35
Citat: Kengur poslato 31 Maj, 2012, 15:07
Ma slazem se... ''ovo ne vodi nikuda'' se odnosilo na nase stanje u zemlji po pitanju posla...

Da ne znaju svoj posao, to znam odlicno... Svake nedelje obilazim po par puta Poreske uprave, zdravstvena, opstine...
Nepismeno, neobrazovano, matoro, izlapelo...

Lik koji recimo radi vec mesecima u B.Adzije u zdravstvenom, brate dajem mu kompletnu dokumetnaciju i on svaki put kaze ''Nemas ovo, nemas ono...'' lik gleda i ne vidi jbt... Ja mu svaki put izvucem papir i zalepim na staklo! ovca...

aj mi reci da nosi naocare i lici na retarda

Ne :)

Taraba

Citat: perlx poslato 01 Jun, 2012, 02:01
jebeni magnet i jebeni sev i jebeni rotax  [glavazid] [glavazid] [glavazid]

Jel revolucijina diagnoza otpad ili...?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks

Citat: AndreyRR poslato 31 Maj, 2012, 19:08
Citat: Plazma Keks poslato 31 Maj, 2012, 19:02
dovoljno je to sto sam od svakog, ama bas svakog cuo jedno te isto. zato ne kenjaj
ne lupaj gluposti,svi koji su ziveli u njegovo vreme su ziveli vrhunski,a onaj ko ga je pljuvao je najebao
sta imam da kenjam ako mi je dobro,bez viza bez bojaznosti od gubitka posla,kupovine stana na kredit itd itd
to sto su tvoji bili nemacki spijuni ne mogu ti pomoci,moj deda je radio za kos i lepo su zivel
za partiju se odnosilo samo za one koji su hteli da napreduju, a to sam i napisao u tekstu. samo sto je danas fora da budes u vladajucoj stranci da bi dobio posao i napredovao

AndreyRR


Plazma Keks

aj sutra, veceras idem na svirku kod despica

Major

Glupavi nosac za TV ali sam ga na kraju namestio [slomljenzid]

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


mareskin

Citat: Lazic poslato 02 Jun, 2012, 00:30
Gde naðe ki¹u...?

Na¹la ona mene. Ja sam se sve vreme trudio da je izbegnem :)
Kosim dvori¹te trimerom i poène ki¹a, a ja sam poznat po tome da volim da radim po svome, a sve ostalo treba da se prilagodi. Tako ki¹a pada, a ja kosim trimerom. Pa ko du¾e izdr¾i... Ki¹a je stala tek kada sam zavr¹io ko¹enje :D Ne pobedim ba¹ uvek...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks

al si zato pokosio travu i nisi izgubio vreme! ;D

Lazic

Citat: mareskin poslato 02 Jun, 2012, 09:09
Na¹la ona mene. Ja sam se sve vreme trudio da je izbegnem :)
Kosim dvori¹te trimerom i poène ki¹a, a ja sam poznat po tome da volim da radim po svome, a sve ostalo treba da se prilagodi. Tako ki¹a pada, a ja kosim trimerom. Pa ko du¾e izdr¾i... Ki¹a je stala tek kada sam zavr¹io ko¹enje :D Ne pobedim ba¹ uvek...

[rofl] [rofl] [rofl] [klanjam_se] [cheers]

mareskin

Citat: Plazma Keks poslato 02 Jun, 2012, 09:13
al si zato pokosio travu i nisi izgubio vreme! ;D

Taèno.
Nego, koji sam kreten!!! Trebao sam da stavim kacigu i obuèem ki¹no odelo :D I jo¹ da da me neko slika [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


CBRR1

Citat: mareskin poslato 02 Jun, 2012, 10:07
Citat: Plazma Keks poslato 02 Jun, 2012, 09:13
al si zato pokosio travu i nisi izgubio vreme! ;D

Taèno.
Nego, koji sam kreten!!! Trebao sam da stavim kacigu i obuèem ki¹no odelo :D I jo¹ da da me neko slika [rofl]
jos da sednes na trimer i da se drajvas po dvoristu...  [rofl] [rofl] [rofl]

mareskin

Citat: cbrr1 poslato 02 Jun, 2012, 10:13
Citat: mareskin poslato 02 Jun, 2012, 10:07
Citat: Plazma Keks poslato 02 Jun, 2012, 09:13
al si zato pokosio travu i nisi izgubio vreme! ;D

Taèno.
Nego, koji sam kreten!!! Trebao sam da stavim kacigu i obuèem ki¹no odelo :D I jo¹ da da me neko slika [rofl]
jos da sednes na trimer i da se drajvas po dvoristu...  [rofl] [rofl] [rofl]

[rofl] [rofl] Kao motorna kosaèica koja se obara u krivinama :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

CBRR1


mareskin

Citat: cbrr1 poslato 02 Jun, 2012, 11:00
jel ides danas za lazarevac..?

Sad veæamo kakvo æe vreme biti. Èuo sam se sa par kolega. Veæina je za to da se malo saèeka, pa oko 1-2-3 da se krene ako bude ok.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gašpar

Citat: mareskin poslato 02 Jun, 2012, 10:07
Citat: Plazma Keks poslato 02 Jun, 2012, 09:13
al si zato pokosio travu i nisi izgubio vreme! ;D

Taèno.
Nego, koji sam kreten!!! Trebao sam da stavim kacigu i obuèem ki¹no odelo :D I jo¹ da da me neko slika [rofl]

Ovako?  ;D