Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

Nadalina

Citat: goranvojska poslato 24 Maj, 2012, 14:38
qq pa pedofilija je kaznjiva.

Pedofilija s tvoje tacke gledista je cak i starije godinicu koju od mene - znaci, ok je! ;D ;D ;D

Una, duso moja pancevacka, svaka ti je ka` u Njegosa! :-*
Znas me, znam te! ;)
Dzukela u podznaku

The One

vrlo mi se ða tvoj nova titula mada manijak u treningu mi je fav :-*
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Nadalina

Hahahahahahahahahahahahahaha! ;D

Pooobeda!

Hvala nekome od admina! :-*

Hvala, srce, hvala! [srce]
Dzukela u podznaku

UFF


Nadalina

Dzukela u podznaku

AndreyRR


goranvojska

Citat: Nadalina poslato 24 Maj, 2012, 18:12
Citat: goranvojska poslato 24 Maj, 2012, 14:38
qq pa pedofilija je kaznjiva.

Pedofilija s tvoje tacke gledista je cak i starije godinicu koju od mene - znaci, ok je! ;D ;D ;D

Una, duso moja pancevacka, svaka ti je ka` u Njegosa! :-*
Znas me, znam te! ;)
Citat: Nadalina poslato 24 Maj, 2012, 18:12
Citat: goranvojska poslato 24 Maj, 2012, 14:38
qq pa pedofilija je kaznjiva.

Pedofilija s tvoje tacke gledista je cak i starije godinicu koju od mene - znaci, ok je! ;D ;D ;D

Una, duso moja pancevacka, svaka ti je ka` u Njegosa! :-*
Znas me, znam te! ;)
nado,nado

Nadalina

Dzukela u podznaku

UFF

Evo sta je mene izbacilo danas i iz takta i iz saobracaja na trotoar

Uradjeni teski narkoman i narakomanka u ovom roveru  [bejzbolka]

Plazma Keks


UFF

Danas konacno zamenim ceo prednji trap na bmw-u
Obe viljuske, sve 4 kugle, oba selen bloka, oba kraja spone, oba stabilizatora balanstangle i lepo centriram trap, lupe me po usima, krenem nazad i vec na drugoj raskrsnici mi izleti rover iz bocne ulice i zaustavi se po sred obe trake tj i moje i suprotne, (nema sanse da ukocim, jos i kisa pljustala) pa cimnem desno kao onaj vozac kombija pre neki dan (da sam ga udario ubio bi mu ovu ribu narkomanku na mestu amozda i njega) i sa 17" icama puknem direkt od onaj ostar visoki ivicnjak, bmw bukvalno odskoci i zavrsim skroz na trotoaru.
BMW stabilniji nego kombi pa se nije prevrnuo a i nisam decu vozio :)

Izlazim napolje i jebem mu sve po spisku rekoh sad ces da izvadis 500e za ceo nov trap na mom autu ne mozes samo kuglu da promenis a vala i felnu i gumu ces novu da kupis ili zovem muriju

On kao pa brate nisam ja namerno sta se ljutis vazno je da si ti dobro
Ali krvave oci za ne poverovati, ono ne moze samo od  [cheers] i  [joint]  nikako da bude

Jeste vazno da smo dobro aj sad idemo do servisa tu 200metara da vidimo sta je sa autom i koliko ce ovo da te kosta

Lik zatvara vrata i odlazi sa kolima  :o   :wtf:  

Ljudi okolo stali i gledaju sta se desava, ja sedam u auto [ljutko] potpisujem i za njim pun gas, stignem ga vec na sledecoj raskrsnici i poprecim se po sred ulice  
Tad vec razmisljam da li da vadim oni najvecu maglite metalnu lampu ili ali bejzbolku iz gepeka i tako to da resim ali previse ljudi ima okolo i svi gledaju sta se desava [bejzbolka]

Narkoman izlazi napolje i kaze mi sta hoces bre ti sto ja da placam?
Sam si skrenuo na trotoar, sta sam ti ja kriv?

I tom trenutku izlazi i ova kurvetina i dere se na mene ko te jebe sto ti je skup auto nesto lupeta nepovezano, ne zna gde se nalazi ubijena jos vise nego on
A izgleda ne ko narkoman vec ko amy winehouse pred smrt tj "bitch on crack" iz americkih filmova

Ja reko ok onda zovem muriju i vadim telefon da slikam tablice i njih za slucaj da zapale opet (stigao samo njih da slikam jer mi se junkie isprecio ispred tablica)
Narkic me pita pa sta ces da im kazes kad ti se ne vidi ostecenje na felni a vise i nismo na mestu gde se to desilo pa vise nemas svedoka a ja imam nju (iznenadjujuce dobro razmislja za to stanje svesti)

I ja mu kazem pa reci cu im da sam povredio glavu od volan i soferku  da dodju sto pre i da posalju hitnu pomoc a onda cu da trazim da vam rade alko test, ma kakav nre alko ima da vam rade NARKO test majku li vam jebem narkomansku i onda da vam pretresu taj auto da vidimo sta ce da nadju

Tu se razgovor zavrsava on je stavlja u auto, okrece se i kaze nemoj da si nas pratio upucacu te
Kad su kretali slikam i tablicu

Da ih jurim ne vredi jer ce da se zavrsi verovatno sudarom jer sigurno nece opet zaustaviti auto a i da stane da li ima pistolj ili ce da izvadi noz ne isplati se da saznajem

Pogledam auto i ne mogu da verujem guma citava nije isecena, felna malo ulubljena i kriva nije strasno, auto ide pravo, ne vuce na stranu a tamo gde se to desilo slomljeno parce ivicnjaka i okolo crno od gume

Odem kuci besan do jaja ubedjujuci sebe uz put da sam doneo pravu i razumnu odluku

Ponekad mi zao sto nisam nepromisljena budala pa da sam ih olupao oboje tj i njih i auto, rekao sad smo kvit i otisao... ali previse svedoka bilo, neko bi mi zapisao tablice i poslao muriju jer oni su videli samo kako ih ja stizem i presrecem a ne razlog zasto je do toga doslo..

Dobro je sto nisam bio na motoru i sad mi je iskreno zao sto umesto po kocnici nisam udario po gasu i pravo u njih majku im jebem narkomansku... al sta cu posle sa havarisanim i popravljanim/farbanim autom..  >:(


slika nije bas jasna i ne vide se oci ali svako ce po faci i polozaju tela prepoznati da su narkomancine sa debelim iskustvom
eto... sta bi ste vi uradili na mom mestu?

[attachment deleted by admin]

Milomir27

ti si neki diplomata?
sta ima da se raspravljas sa njima?
odmah u glavu i nju i njega
a jesi bre Uff-e neki smotani
jebali te svedoci!
neka on onda juri svedoke

AndreyRR


goranvojska

pa preovlada razum.ja samo zalim sto robija nije 15 dana,mislim da bi bio pocasni pitomac kp doma.

gane

kao ¹to sam ti napisao. batina je iz raja iza¹la...

Plazma Keks

pa mogao si da se zakucas u njih i oni bi bili krivi, a stetu bi platilo osiguranje jer bi narkoman bio definitivno kriv. ne znam da li mogu panduri da urade i "narko" test pa da budu definitivno krivi

UFF

Citat: Milomir27 poslato 25 Maj, 2012, 00:25
ti si neki diplomata?
sta ima da se raspravljas sa njima?
odmah u glavu i nju i njega
a jesi bre Uff-e neki smotani
jebali te svedoci!
neka on onda juri svedoke

brate oni u bolnicu a ja u muriju ili obrnuto bi se zavrsilo a sta mi to treba u zivotu?

nemam dosije i voleo bih tako da ostane

i kad se to zavrsi da dodje narkoman i da mi polije benzinom i zapali i auto i motor koji stoje na ulici?


Citat: Plazma Keks poslato 25 Maj, 2012, 00:28
pa mogao si da se zakucas u njih i oni bi bili krivi, a stetu bi platilo osiguranje jer bi narkoman bio definitivno kriv. ne znam da li mogu panduri da urade i "narko" test pa da budu definitivno krivi

mogao sam, da sam znao da ce ovako ispasti
a i sta onda?
nemam auto mesec dana dok se sve ne sredi i onda kad ga budem prodavao prodajem havarisan auto i gubim kintu

AndreyRR


Milomir27

Citat: UFF poslato 25 Maj, 2012, 00:29
Citat: Milomir27 poslato 25 Maj, 2012, 00:25
ti si neki diplomata?
sta ima da se raspravljas sa njima?
odmah u glavu i nju i njega
a jesi bre Uff-e neki smotani
jebali te svedoci!
neka on onda juri svedoke

brate oni u bolnicu a ja u muriju ili obrnuto bi se zavrsilo a sta mi to treba u zivotu?

nemam dosije i voleo bih tako da ostane

i kad se to zavrsi da dodje narkoman i da mi polije benzinom i zapali i auto i motor koji stoje na ulici?



ma svaka tebi cast,kod mene pukne osigurac,
ako se izvine onda ok,
te bezobrazne fore,palim se ko hepo kockica :)