Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazza

To sto se svakog jutra budim i shvatam da zivim i dalje u Srbiji...
I may be dumb, but I'm not stupid.

Kengur

Auspuh... Tako da sam ga def zavario :D
Mislim auspuh... :)

easy


Nadalina

Prvo me iznervirala neka glupa plavusa u sivoj Astri... Sece me sve u sesnes` i jos se i svadja.

E, onda sam videla Miketu i njegovu Ljubicicu i ponovo se odusevila kako je leeeeepa i ljubicasta. :)

Eto, Miketa, rekla i javno! :D
Dzukela u podznaku

mkt


isterivac

Doberman! Toliko me je izbacio iz takta da sam ga isutirao i kada smo se videli posle par sati dosao je do mene i stavio glavu u moje krilo i vratio me u "takt"
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

AndreyRR


AndreyRR

juce  kada sam se vracao sa novog beograda,riba u crvenom sparku
kao i sve zene a bogami i muskarci rade,iz srednje trake pri skretanju u levo
sece u desnu traku kao trke da voze,a blage veze sa osnovnom voznjom
nemaju.  ;D ;D

Hohštapler

... od svih tih malih i tradicionalno ¾enskih modela kola ja be¾im ko ðavo od krsta!
Ili je ¾ena pa æe da uradi neku egzibiciju, ili je tip koji vozi ¾enski auto (¹to znaèi da ga kola ne interesuju - samim tim ne zna da vozi).
Ovo nije uvek taèno, al je statistika na mojoj strani...

Pre koji dan, vozi mene devojka u njenom autu kroz grad, i neki c3 ispred nas se vuèe i neæka oko skretanja udesno, i moja dama prokomentari¹e: "E OVO MORA DA JE ®ENSKO!" ...od koga li je to pokupila...  ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

iva749

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 19 Maj, 2012, 11:12
Pre koji dan, vozi mene devojka u njenom autu kroz grad, i neki c3 ispred nas se vuèe i neæka oko skretanja udesno, i moja dama prokomentari¹e: "E OVO MORA DA JE ®ENSKO!" ...od koga li je to pokupila...  ;)

Haha..i moja uzrecica.. u mnogim slucajevima i tacna.. Ali smo mi zene, vozaci motora, sinoc na kafici, zakljucile da su zene koje voze motore, mnogo pazljivije prilikom voznje automobila.. ;D ;D ;D

AndreyRR


Hohštapler

#331
(nemoj samo neko da joj dojavi, al ja nekad sedim i gledam moju damu ¹ta radi za volanom - nije ni ona cveæka... [zvizdi] )



Citat: iva749 poslato 19 Maj, 2012, 11:36
Haha..i moja uzrecica.. u mnogim slucajevima i tacna.. Ali smo mi zene, vozaci motora, sinoc na kafici, zakljucile da su zene koje voze motore, mnogo pazljivije prilikom voznje automobila.. ;D ;D ;D

Ovo je istina. I logièno je.

Daæu primer:
JA NE ZNAM da igram fudbal, totalni antitalenat. Za¹to? Zato ¹to me fudbal NIKAD nije interesovao, ne gledam utakmice ne pratim, smara me.. (Gledam kad je svetsko prvenstvo ili kad igra reprezentacija, eventualno finale lige ¹ampiona, sve u svemu - retko). Po¹to ne volim fudbal ja ga nisam igrao - nisam igrao -nisam ni nauèio.
Tako je i sa vo¾njom.
Onaj ko voli motore logièno da æe èesto i voziti i uèiti vremenom svesno ili nesvesno sve aspekte vo¾nje, a po¹to vozi¹ motor i obraæa¹ vi¹e pa¾nje na druge uèesnike u saobraæaju,  posle se to vidi i kad vozi¹ kola...
SVE JE SAMO PRAKSA. Ko sviranje violine...

Koliko samo svojih drugarica zna¹ da su polo¾ile za auto sa 18 godina kad su svi polagali i da od tad nisu ni sele za volan jer ih ili tata ili brat ili deèko voze a one ni ne mogu da doðu do kola od njih i uvek bude "aj nemoj sad ti, ¾urimo...". I onda kad mora jednom da vozi, usere se ¾iva, nièeg se ne seæa, strah je da ne opièi nekog i to ti je to.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

CBRR1

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 19 Maj, 2012, 12:03
(nemoj samo neko da joj dojavi, al ja nekad sedim i gledam moju damu ¹ta radi za volanom - nije ni ona cveæka... [zvizdi] )



Citat: iva749 poslato 19 Maj, 2012, 11:36
Haha..i moja uzrecica.. u mnogim slucajevima i tacna.. Ali smo mi zene, vozaci motora, sinoc na kafici, zakljucile da su zene koje voze motore, mnogo pazljivije prilikom voznje automobila.. ;D ;D ;D

Ovo je istina. I logièno je.

Daæu primer:
JA NE ZNAM da igram fudbal, totalni antitalenat. Za¹to? Zato ¹to me fudbal NIKAD nije interesovao, ne gledam utakmice ne pratim, smara me.. (Gledam kad je svetsko prvenstvo ili kad igra reprezentacija, eventualno finale lige ¹ampiona, sve u svemu - retko). Po¹to ne volim fudbal ja ga nisam igrao - nisam igrao -nisam ni nauèio.
Tako je i sa vo¾njom.
Onaj ko voli motore logièno da æe èesto i voziti i uèiti vremenom svesno ili nesvesno sve aspekte vo¾nje, a po¹to vozi¹ motor i obraæa¹ vi¹e pa¾nje na druge uèesnike u saobraæaju,  posle se to vidi i kad vozi¹ kola...
SVE JE SAMO PRAKSA. Ko sviranje violine...

Koliko samo svojih drugarica zna¹ da su polo¾ile za auto sa 18 godina kad su svi polagali i da od tad nisu ni sele za volan jer ih ili tata ili brat ili deèko voze a one ni ne mogu da doðu do kola od njih i uvek bude "aj nemoj sad ti, ¾urimo...". I onda kad mora jednom da vozi, usere se ¾iva, nièeg se ne seæa, strah je da ne opièi nekog i to ti je to.

klasican zenomrzac  [facepalm] ko te je bre slagao da zene nisu dobri vozaci,auuuuuuuuuuuu

Ruza-Bandit

®ene su oèajni vozaèi. Spore, seku krivine, pla¹ljive, neodluène. Prave ubice u kolima. Pogotovu one koje su vozaèku dobile na kolenima a previ¹e su glupe da posle toga nauèe same da voze. Ali... one koje znaju da voze voze za sve pare i bolje od svih mu¹karaca. Na ¾alost, jako ih je malo!

K0le

Ru¾o svaka èast :D, ima¹ +
Ja sam vozaèe uvek delio na tri grupe - jako dobre vozaèe, osrednje vozaèe, i 'prodaj kola idi pe¹ke' vozaèe. Kod mu¹karaca ima malo jako dobrih vozaèa, veæina su osrednji (normalni) vozaèi, a lo¹ih vozaèa ima dosta malo. Dok kod ¾ena .. ako znaju da voze kako treba - to su ekstra vozaèi, osrednjih gotovo da nema, al' zato u¾asnih imamo na izvoz :D
Moja koleginica  je nauèila da vozi tako ¹to bi uveèe iz izlaska morala da vozi mu¾a pijanog k'o letva :D, nema neæu, stisni zube i pièi. Sad je mo¾' u formulu staviti, vozi kao fanðo ;D

easy


mi¹ko_kolo

Baba u Jugiæu koja na putu od Smedereva ka Beogradu vozi 25 na sat i pri tom krivuda toliko, da nema¹ pojma ¹ta je sledeæe ¹to æe uraditi.

MIGE

Citat: mi¹ko_kolo poslato 19 Maj, 2012, 20:57
Baba u Jugiæu koja na putu od Smedereva ka Beogradu vozi 25 na sat i pri tom krivuda toliko, da nema¹ pojma ¹ta je sledeæe ¹to æe uraditi.
mozda je trazila groblje da se sahrani  ;)

Plazma Keks

pa sto je nisi pretekao nego si se nervirao iza nje... mislim stvarno te ne razumem ;D

pittatore

Pucanje sajle gasa na motoru a posle i crkavanje akumulatora na kolima.
P.S.: Jel ima neko Ganjku za rentu?