Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivan1979

bole vas uvce,,, meni nocas obili auto,,,, mamu im lopovsku,,,,,  odneli muziku i svasta nesto   [ljutko]

UFF


AndreyRR


Ivan1979

Citat: UFF poslato 08 Maj, 2012, 10:14
nemas nikakav alarm?

sta je to?  [neampojma]

Ma imam i 500 g TNTa pod sedistem, al dzaba   [glavazid]

Iskpace njega Bili  [bejzbolka]


Jbga pivo nosim sa sobom,,, nisam  [ludak]  pa da ga ostavljam u autu  [slomljenzid]

AndreyRR


Major

Citat: Ivan1979 poslato 08 Maj, 2012, 10:13
bole vas uvce,,, meni nocas obili auto,,,, mamu im lopovsku,,,,,  odneli muziku i svasta nesto   [ljutko]

u majku im!!!  [ljutko]
Mom komsiji pre 2 dana pokusali da ukradu BMW-a ispred kuce, covek ih vidii prodere se, a oni nista nastavili da "rade".
Tek kad je pistolj reperirao pocese da beze.

UFF

Prodavao ja nesto i dodje mi lik (od 2 metra i 120kg misica jbt  :o kooolki covek) to da kupi i isprica mi zanimljivu pricu kako je parkirao auto u sred bela dana u samom centru bg, ne secam se ali bulevar mislim ili tako nesto da ode na 5 min do stana lokala da uzme nesto, krene i posle 30sekundi se seti da je zaboravio nesto u kolima i vrati se a neki lik nateze vrata, krivi ih i izmedju kedera gura zicu pokusavajuci da otvori vrata...

Vlasnik auta pita lopova jel ti treba pomoc mozda?
A lopov mu odgovara e mogao bi da povuces ova vrata dok ja gurnem sajlu da ih otvorim jbg ispali mi kljucevi
A vlasnik ga pita zar nije lakse ovako i izvadi kljuceve i otkljuca ih na centralnu, lopov krene da bezi a ovaj ga uvati za ruku i povuce nazad i ruka puce  [rofl] (kaze bio sam zbunjen sto je tako lako pukla, nisam hteo da mu je slomim  [rofl])
Lopov zamahne da ga udari, ovaj se izmakne i vrati mu jednom u grudi (pukose 2 rebra) i jednom u vuga (ode vilica) i samo ga pusti dole i lopov pade ko vreca u dubok san..

E onda mi rece da je on tad radio u interventnoj  ;D
Dodjose mu kolege i odvedose lopova koji je vec imao dobar dosije i narkoman bio medjutim (nije unosio dovoljno kalcijuma izgleda-slabe kosti   :)) ovaj ga posle bolnice tuzio za teske telesne i covek za malo posao da izgubi a ustvari se samo branio jer je ovaj prvi pokusao njega da udari  (jbg ruke mu smrtonosno oruzje  :D)

Zavrsilo se tako sto je ovaj pandur otisao coveku na gajbu i isprepadao ga toliko da se upisao u gace i odustao od tuzbe..
Hteo sam da ga vodim na  [cheers] kad mi je sve ispricao  [kralj]
Sad lik vise ne radi u policiji, sto je steta.. radi negde u banovcima, dobanovcima jebem li ga gde i ima svoj auto servis
Ako neko zna coveka nek potvrdi pricu

Major


K0le

Kulen, kava, pa rakija..   A ratluka nigde !
;D ;D ;D

[attachment deleted by admin]

Major


AndreyRR


Kengur

Nervira me lik koji me mraci porukama za neki oglas...

mkt

ne znam sta me vise nervira   [veryangry] dal to sto mi motor kisne bezveze vec 3 dana il sto ne mogu se vozim vec 3  dana  :( :(

easy


Kengur

Citat: mkt poslato 15 Maj, 2012, 15:27
ne znam sta me vise nervira   [veryangry] dal to sto mi motor kisne bezveze vec 3 dana il sto ne mogu se vozim vec 3  dana  :( :(

Da ne jases kamilu, rado bih ti ponudio moje garaze da ti ne kisne... :P

mkt

haaahahahaah da te ne sramotim po komsiluku

Kengur

Ma jok bre, da me ne drkaju ortaci... :D

Ne vidi komsiluk u moje dvoriste, a pogotovo ne u moje garaze... Davno sam taj problem resio, sa jedne strane trska, sa druge loza, sa trece zid, a na ulazu kombinacija drvo kamen, taman toliko da se ne vidi... :)

Lazic

Citat: K0le poslato 15 Maj, 2012, 15:18
Kulen, kava, pa rakija..   A ratluka nigde !
;D ;D ;D

Ljubi te Popsy, pa kako da bude ratluka kad je debeli izeo sav ratluk do Carigrada...  [rofl] [rofl] [rofl]

zmiya

Ratluk je droga,kupio danas po kila,ja sam smazo jedno 400gr u cugu..

UFF