Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

AndreyRR

makar oni bolje prolaze u civilizovanom svetu

Lazic


easy

kawasaki da ima brembo puko bi prednji kraj na kocenju  [rofl]


e jebo ovo sranje
odoh da pravim $$ :D


peace out homies ( not homos ) *

Lazic

to se ka¾e: piss off Romans... :D   copyright by Chelmsford 123... :D

AndreyRR

napravi koji i meni $ da ne palim sad masinu

Taraba

Da se razumemo, Kawasaki je idealan za Laziæev suicidalno-opsesivni mentalitet. Za sve ostale, tu je MasterCard ili ne¹to drugo [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ripley

Pocela opet neka rasprava, sad oko kocnica. Sta ce li biti sledece - pitaj Boga :)

Iz licnog iskustva, SV 650 prve serije ima najgore kocnice u klasi sigurno. Prednja viljuska tone ko nezdrava, zadnjom nema sanse da doziras, vec ili ne koci ili stopa u mestu.
Kornet je vec druga prica, prednji tocak mi nikad nije proklizao (cak i u ovom poslednjem padu), a zadnju ustopas samo ako je muski nagazis.

Mada tu i u mnogome zavisi i pored creva i plocica - koje gume nosis.

AndreyRR


Taraba

Dosta veze sa koèenjem ima i kako je pode¹eno ve¹anje. Japanci fabrièki ¹teluju da ve¹anje bude za nekoga od 65kg. Za te¾e ljude mora da se pode¹avaju opruge/ventili da ne bi vilju¹ka tonula, tj da bi radila svoj posao.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

Citat: easy poslato 07 Maj, 2012, 16:48
kawasaki da ima brembo puko bi prednji kraj na kocenju  [rofl]


e jebo ovo sranje
odoh da pravim $$ :D


peace out homies ( not homos ) *

samo uz specijalna creva od materijala od koga metalac pravi tiganje

Lazic


Taraba

Ti ćuti... motor ti je pravi metalac. Headbanguje na šaltanju i kočenju [rofl]
http://cdn.stripersonline.com/0/0d/0d5a2991_headbang.gif


PS: Debeli :P :P :P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

easy


nano

To sto brembo ima standarno na nekim motorima ne znaci ama bas nista, da si reko da su monoblok pa ajde... il da si reko AP racing, brembo m4, isr...

Mada vam je easy vec objasnio sa onim oko jednog diska...  [rofl] [rofl] [rofl]


Citat: Milo¹* poslato 07 Maj, 2012, 21:28
kenja mi se

Drago nam je sto si to podelio sa nama... Proveri prvo dal imas papira...

Major

Zapusen mi je nos.. :( mrzim taj gadni osecaj!

Taraba

Idem na teren sa tendencijom da zaglavim do kasno, a treba ići na koncert!



http://i.imgur.com/sKrjN.gif
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?