Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Kengur

Jbt dal su neki ljudi totalno retardirani...

Lepo posaljes dva maila, jedan sa racunima, jedan sa predracunima... Ali ne retardina teta cita samo jedan i zove 6000 puta da joj posaljem jos nesto...

Kengur

Izmedju ostalog, juce sam odneo komp da se podigne sistem...

Drugar mi danas javlja da sam mu HEBO MAMU MAMINU!  :) Do veceras nece biti gotov, ne moze da stigne da ga zavrsi...
Tako da cu ovaj iz kancelarije pod ruku i kuci... Vreme uzas, ja televiziju ne gledam a rez komp nemam... Stara dva poklonio, a sa mojim odneo i burazerov jer je vrisnula grafika...
I misteriozno nestao hard :D

Major


Kengur

Sto je najgore ne salim se :D

A bio je tu... Komp spakovan u kutiji, tako stigao iz Slo... tad mu se gubi svaki trag... :D

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major

Jesi imao neke "zanimljivosti" na njemu to moze da objasni misteriozni nestanak :D

AndreyRR


Kengur

Citat: MajorSoul poslato 18 April, 2012, 16:41
Jesi imao neke "zanimljivosti" na njemu to moze da objasni misteriozni nestanak :D


Ma jok bre... :) Da je moj pa i ajde, ali burazerov ne... :)
Citat: AndreyRR poslato 18 April, 2012, 16:43
tebi nikad ne moze da bude dosadno  ;D ;D
Meni? :)

AndreyRR


Nadalina

Muzicu, zabrinjavas me. :D

Neeeego, reci ti meni! Jesi izbrisao sve ONE snimke iz kompa? ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

Kengur

psssssssssss :D

khm da jesam... :D

Nemam ja to, je sve je nestalo u proslom krugu przenja kompa... :) Kad je mi je struja sprzila sve uredjaje u kuci jer je bandera pod visokim naponom... :) A doduse, od tada snimam skoro svaki dan sto bi rekli.. Juce skoro da sam snimao, danas skoro da sam snimao... :)

Nadalina

Dzukela u podznaku

Kengur

Sto je najgore, prebacim ti ja neke stvari sasvim slucajno pre tog haosa kod burazera, da neke osobe ne nalete slucajno na to u kompu... Sprzi meni struja pola gajbe, njemu crkne komp posle 3 dana.. hahahahh
Lerma... :D

Jefta

Данас на Бранковом видим девојку у новој корси како у једној руци држи цигару, у другој телефон Галаксију С2 и куца поруку и покушава да вози. Да сам имао неко оклопно возило типа марке Мерцедес 200д из `81 само бих је искипао у Саву. Јебо јој пас матер...

Gašpar

Kenguricu, nemoj bre covece da se nerviras.

Ja pre neki dan na oci ne mogu da gledam, sta je? Pritisak.
Pa to sebi u 21. godini necu da dozvolim nikako. Nema vise nervoze, nema energetskih gluposti, nema masne, slane hrane, ...
Samo opusteno, cuvaj zdravlje

misa-pei

Citat: Gaspar poslato 18 April, 2012, 21:24
Kenguricu, nemoj bre covece da se nerviras.

Ja pre neki dan na oci ne mogu da gledam, sta je? Pritisak.
Pa to sebi u 21. godini necu da dozvolim nikako. Nema vise nervoze, nema energetskih gluposti, nema masne, slane hrane, ...
Samo opusteno, cuvaj zdravlje

Ga¹o, nemoj da se odrièe¹ u¾ivanja u ¾ivotu. Bolje je kratko i slatko nego da se pita¹... dokle?

A samo izbaci hemiju iz ¾ivota, pa u¾ivaj. (Koki¹ka, energetska piæa, kojekakvi lekovi...)
Država je najveći neprijatelj naroda

Taraba

Citat: Gaspar poslato 18 April, 2012, 21:24
Kenguricu, nemoj bre covece da se nerviras.

Ja pre neki dan na oci ne mogu da gledam, sta je? Pritisak.
Pa to sebi u 21. godini necu da dozvolim nikako. Nema vise nervoze, nema energetskih gluposti, nema masne, slane hrane, ...
Samo opusteno, cuvaj zdravlje

Prcaj i vozi motor.

Edit: Ne u isto vreme, izginuæe¹.  [hello]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Nadalina

Dzukela u podznaku

Plazma Keks

pocnem ja da citam temu, i na kraju prvog posta, vidim kako je kengur citirao andreya "i da mu odsecemo ruku" i pomislim gde je ova budala to mogla da napise i vidim andreyev post "i obavezno ruku da mu odseces sekirom"..  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]