Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

AndreyRR

a broj,broj nisi uzeo
sjebao te adrenalin  ;D

MIGE

Citat: UFF poslato 05 April, 2012, 18:39
[rofl]

mene juce u kosutnjaku kod jugopetrol pumpe pored onog tunela isekla riba u kolima tj oduzela prednost
ocekivao sam neki slican potez i izbegao je na drugu stranu i stao par metara iza nje
za divno cudo nije me ni odjebala nit otisla vec kad je videla u da se vracam ona upali sva 4 i spusti prozor (obicno ga zatvaraju i zakljucavaju se i udaraju po gasu da zapale)
svi joj sviraju, napravila zastoj a ona ih ne jebe ni 2%
ja dodjem do prozora i kazem :

"ne smes to da radis, ako nisi sigurna kojom brzinom idem ti prvo sacekaj da prodjem pa se onda ukljuci umesto da me tako seces jer ako iseces nekog u kolima on ide kod limara a ja idem na vma ili na sahranu"

A ona sa ozbiljnom, pomalo tuznom facom i ogromnim ocima odgovara :

"izvini nisam te videla, sve znam vozim se i ja na motoru"

Prvi put je rekla da i ona vozi motor a drugi put da se vozi na motoru, nisam je najbolje cuo ispod kacige a jos svi okolo sviraju dok mi pricamo

samo joj rekoh da sledeci put gleda pazljivije i otisao sam
nisam bio ni nervozan vise ni ljut jer sam joj u licu video da se uplasila vise nego ja
cak sam se posle osecao lose sto sam joj prisao da joj serem kad je i sama shvatila sta je moglo da se desi... a delovala je jako fino i kulturno
od adrenalina nisam zapamtio ni koji je auto bio a mozda je od nekog od nas devojka/zena...
cak i mene ,hejtera,si pogodio u zivac...svaka cast matori....pivo od mene imas  [cheers] [thumb_up]

mareskin

Citat: UFF poslato 05 April, 2012, 18:39
[rofl]

mene juce u kosutnjaku kod jugopetrol pumpe pored onog tunela isekla riba u kolima tj oduzela prednost


Nezgodna raskrsnica. Ima mnogo takvih mesta po Srbiji. Uvek se zapitam da li onaj ko ide sa druge strane zna ko ima prednost.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

goranvojska

cudo.marko nije uzao br tel.pocinje da me brine.

Lazza

Mene je izbacilo danas iz takta to sto sam u sred posla i guzve i 3000 telefonskih poziva morao da odem do motoservisa gde su drugari uzivali u ladovini... Ja morao da se vratim na posao :(
I may be dumb, but I'm not stupid.

goranvojska


Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

goranvojska


bokilic

Citat: Kengur poslato 05 April, 2012, 15:37
Tema moze da ima ime ''Sta vas je danas isteralo iz takta?'' ili ''Kome ste hteli pi*ku da polomite...''
Evo objasnjenje malo bolje.

Osoba
A - Kinez - moj glupi stric
B - Boske- njegov tadasnji partner u svercu kola...
C- Calac

Boske je uvezao auto i prodavao zajedno sa Kinezom. Moj cale je napravio kombinaciju sa Kinezom da mu da mercedesa i pare za nisana.
Zatim slede kazne posle dve godine za mercedesa koje iznose 22 000din. Cale okrene Kineza a ovaj ga odjebe u fazonu znas ti kada je to prodato, libo me tuki. Kaze cale vazi nema problema...

Pre jedno godinu i po dana, cima mene Boske da mu ja platim kazne koje je moj burazer napravio dok je vozio auto... Ima mozda i moja jedna nisam siguran, znam da sam ja jednu platio 100% a za drugu ne znam...
Ja odem kuci, napusim burazera, kazem caletu sta je bilo na sta mi on ogovara ''Boli te kurac, meni su stigle iste te kazne a Kinez me iskulirao...'' "Ne placaj im nista ni slucajno!''

Sto je najgore od svega, ja hteo coveku da dam kintu, jebe mi se za par hiljada dinara, ali se situacija menja samim tim sto su oni ispali dzukci... Nikad nikom duzan nisam ostao ni za sta, na kontu mog imena dosta se ljudi zaduzivalo kad ja garantujem iako imam 22godine... Nisam ni dzukela ni prevarant, jebe mi se za pare... Pocev od dede koji je bio medju najcenjenijim snajderima u Beogradu, preko caleta koji je privatnik preko 35 godina, nikad nikom duzni nisu ostali, pa necu ni ja...

Ali je ovaj smrad veliki dzukac i mislio je da ce meni izvuci nesto na prepad... Vazi... Ali juce... Ja mu lepo rekao ''Sta ja imam sa tobom? Nit sam ja od tebe uzeo auto, nit od Kineza! Evo ti caletov broj pa se dogovorite, a odmah da ti kazem, napusice kurcem i tebe i Kineza...''


aaaaaaaaaaaaaa smorih se od ovoliko kucanja... :)
tu mozes da ga zakidas na prenos auta,ali isto tako moze i on tebe da zakida na prenos auta,,ako nisu premenesena vozila bice povuci potegni,,bez vlasnika u opstinu na potpisivanje se vise nemoze...
brmmmm

Kengur

Ma jok...
Za mercedesa dosli ljudi posle 6 godina cak iz Leskovca da ga prenesu... Moj cale je bio poslednji Dragan Pavlovic kog su nasli :) Neka beda...

A za nisana sam ja obavio to odmah cim je izbilo to sranje, agencije i poznanstva su cudo... ;)
Sa 16 sam kupio sebi juga da imam da drkam, tako da me nisan nije zanimao...

perlx

Citat: UFF poslato 05 April, 2012, 18:39
[rofl]

mene juce u kosutnjaku kod jugopetrol pumpe pored onog tunela isekla riba u kolima tj oduzela prednost
ocekivao sam neki slican potez i izbegao je na drugu stranu i stao par metara iza nje
za divno cudo nije me ni odjebala nit otisla vec kad je videla u da se vracam ona upali sva 4 i spusti prozor (obicno ga zatvaraju i zakljucavaju se i udaraju po gasu da zapale)
svi joj sviraju, napravila zastoj a ona ih ne jebe ni 2%
ja dodjem do prozora i kazem :

"ne smes to da radis, ako nisi sigurna kojom brzinom idem ti prvo sacekaj da prodjem pa se onda ukljuci umesto da me tako seces jer ako iseces nekog u kolima on ide kod limara a ja idem na vma ili na sahranu"

A ona sa ozbiljnom, pomalo tuznom facom i ogromnim ocima odgovara :

"izvini nisam te videla, sve znam vozim se i ja na motoru"

Prvi put je rekla da i ona vozi motor a drugi put da se vozi na motoru, nisam je najbolje cuo ispod kacige a jos svi okolo sviraju dok mi pricamo

samo joj rekoh da sledeci put gleda pazljivije i otisao sam
nisam bio ni nervozan vise ni ljut jer sam joj u licu video da se uplasila vise nego ja
cak sam se posle osecao lose sto sam joj prisao da joj serem kad je i sama shvatila sta je moglo da se desi... a delovala je jako fino i kulturno
od adrenalina nisam zapamtio ni koji je auto bio a mozda je od nekog od nas devojka/zena...

eee, tebi je stala, mene je na istoj toj raskrsnici juce zena u plavom meganu (hothach) bemliga kojih tabli isekla, posle mene isekla kamion,
ali joj to nije bilo dosta pa je posle pokusala da me obori sa motora na raskrsnici sa vareskom, zatim gledala da me spuca u zadnji tocak kad nije uspela da me isece  [ludak]
50km po gradskoj guzvi i da me budala ubije nadomak kuce  [ludak]

UFF

Citat: AndreyRR poslato 05 April, 2012, 18:49
a broj,broj nisi uzeo

Citat: goranvojska poslato 05 April, 2012, 22:42
cudo.marko nije uzao br tel.pocinje da me brine.

pa rekla je da se i ona vozi na motoru
necu nekom kolegi da ebem devojku/zenu

merix  za takve je svecica resenje (sutiranje retrovizora je rizicno a i onda ce da kazu vidi ga ovaj nasao zenu da se kurci na njoj)

perlx

Kad je roditelji i zivot nisu naucili da postuje druge cisto sumnjam da cu svecicom nesto da je naucim.
Eventualno mogu da zavrsim kao onaj brazilac, samo sto se on ludom srecom provukao bez povreda.
Ovim tempom nece ona jos dugo....

Gašpar

Ma svi ste vi kao imali neke kriticne situacije. Kako se ne secate kad je nas drug Milos uleteo u kriticnu situaciju i to snimio  :o ;D ;D ;D

http://youtu.be/oxazUqYZrik?t=30s


http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,3246.msg90883.html#msg90883


UFF

uuuu jeeeeee
za malo da ga ubije   [facepalm]   [ludak]

Lazic

Citat: UFF poslato 05 April, 2012, 18:39

A ona sa ozbiljnom, pomalo tuznom facom i ogromnim ocima odgovara :


milica je na putu da se zaljubi u neku takvu finu... [rofl] [rofl] [rofl]

Taraba

Aj da si se vozio sa monsterom pa je on nasevao tamo, ali mi totalno èudno da si prièao sa njom a da nisi tra¾io broj telefona. [dunce]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Phoenix

#58
secash se shta je prichao kod mene pre neko veche  [rofl] tika taka tika taka tika taka

edit: skroz sam zaboravio  :P


Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

UFF

Morao bih da je branim od monstera..
tj da je pitam da li hoce da je ja... ili da je on bije :D