Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

Pre X godina cale da Mercedesa i uzme Nisana i doplati... Posle 2 godine stigne njemu poziv za sud, kazne za parkiranje i on plati 22 000din. Cale pozove lika sa kojim je napraljena kombinacija i kaze mu da nadje kupce od Mercedesa da bi platili kazne, a ovaj mu u fazonu odgovori boli me tuki... Inace taj lik mi je stic koji radi sa kolima.

E sad...

Pre jedno dve godine, startuje mene lik ciji je bio Nisan koji ja trenutno vozim... burazer napravio neke dve kazne za parkiranje dok se auto nije vodio na nas, i sad mene lik ganja za kintu... I ja imam jednu koju nisam platio...

E sad mene boli kurac da platim kazne njemu a kad god me vidi smara me. Malo pre me startuje ispred kancelarije nervoznog i ja ga naduvam kurcem, kaze on sta sad da ti polupam auto? Na sta sam mu odgovorio slobodno, tvoj A6 kosta bar 6 puta vise, a veruj mi da cu ti napraviti rupe sekirom, da ga nece niko okrpiti. A moja krsina ne vredi ni 1000e tako da me boli kurac, mogu da ga vozim i polupanog.

E sad... Ja nikad nikom ostao duzan nisam. Ciganin da me proziva za par hiljada necu, ali s druge strane me boli kurac da mu dam pare, jer su mog caleta iskulirali za 22 000din koje je morao da plati a tad je evro bio mozda 60/70din...


Jel ste imali slicne situacije?


UFF

cek bre
jel u pitanju ista osoba koja je zajebala tvog caleta kao i taj koga si zajebo ti?
ako jeste onda ko ga jebe-jos on tebi dodje kintu, ali ako nije kako mi se i cini kakve to veze ima sto su tvog caleta zajebali sa njim?
mislim mene sad neko zajebe za neke pare i sad ja uvatim pa za uzvrat prevarim ceo forum u fazonu kad on moze mene mogu i ja vas i to je ok?

AndreyRR

i obavezno ruku da mu odseces sekirom  ;D

prpa_zr

Sla¾em se sa Uff-om po ovom pitanju..

To ¹to je tebe tj tvog æaleta neko o'ladio za neplaæene kazne ne daje ti za pravo da ti uradi¹ isto to nekom drugom

u nekom karmièkom smislu, tvoj stav je razumljiv ali realno te u ovome uop¹te ne podr¾avam

Kengur

nisam lepo objasnio. Taj lik sto mene juri za kintu je uvezao nisana i dao liku da proda za njega. Kada ih je moj cale zvao za te kazne njih je boleo tuki da nadju kupce. E sad mene boli tuki da ja platim.

Taraba

Ja i dalje ni¹ta ne razumem [neampojma][dunce]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR

i dalje te ne razumem  [dunce]

zVuk

nema tu sta da se razume, nego sekiru u ruke i pucaj po neprijatelju...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zmiya

©ta smo rekli za naslove tema?Eve ti na minus.. [srednjiprst]

zmiya

#9
A na samo pitanje odgovor je da je kriv vlasnik vozila i sud ne zanima ni¹ta drugo,ne daj nikom ni¹ta dok ne prenese vlasni¹tvo..

Alchemist

ma ja mislim da je tvoj stric koji radi sa kolima kriv za sve kazne...
You're just jealous cause voices are talking to me

Kengur

kad se vratim za komp dobicete komletno objasnjenje. Malo pre sam pisao nervozan, a sada pisem sa telefona.

jerej

eh gresna im dusa.. svi ce da gore u paklu..  :)

Ripley

Vrlo cesta pojava u zadnje vreme. Ja sam prodao auto liku i napravio je 3 parking kazne. Kad je dosao na prenos, rekao sam: ti meni dodjes 4.500 din i ja ti prenosim auto. Lik mi je uredno dao lovu, kazne sam platio i preneo mu auto.

UFF

Pitas kakvog smo iskustva imali?
Ja nikakvog jer svoja vozila prenosim na sebe

Ali sam imao iskustvo da sam uzeo alfu 156 u zamenu za bmw 320 i tu alfu posle prodao dalje
Kad me je kupac (umisljeni krimos koji je dosao za bg iz picke materine) zvao za neke probleme koje je imao na alfi rekao sam mu isto kao i kad sam je prodavao da je kod mene jako kratko bila, da ne znam nista o njoj i da sam je uzeo u zameni da je prodam jer sam svog bmw-a prevrnuo u kosutnjaku
Onda sam otisao kod vlasnika alfe i rekao mu da je bolje da prenese alfu na sebe jer je kupac neka budala i da moze da ima problema na sta mi je on odgovorio "hahah ma ko ga jebe ko ce to sve da prenosi ja radim sa kolima i sad trenutno imam oko 20automobila koji se vode na mene"

Ja rekoh ok kako zelis evo tebi njegov br mob a njemu sam dao tvoj pa se vi dalje ebite jer ja nemam vise nista sa vama.
E posle nekog vremena kako su pocele da stizu kazne su usledili pozivi od prodavca koji od mene zahteva da ih ja platim jer ga je kupac napusio qrcem kad ga je ovaj zvao :D

Ko te jebe kad si glup rekoh i nisi hteo da prenosis auto, plati sve kazne, pomnozi ih sa 2 i cekaj da mu istekne registracija pa ces onda ti trebati njemu i kad te bude zvao da mu das ovlascenje da registruje ti ga nateraj da prenese ali tek kad ti isplati sve troskove za kazne i tvoje cimanje sa kamatom i u duplom iznosu

Upravo zato se ne daje ovlascenje vec pravi kupoprodajni ugovor sa datumom pa kad ti stigne kazna (prodavcu ili kupcu sve jedno) ako je to bilo za vreme kad vozilo nije bilo tvoje lepo odneses kupoprodajni u sud i zavrsio si sve

losmi

ja kad sam uzimao i prodavao,uz ovlascenje obavezno sam ugovor radio,drugacije nemas dokaz da je to tvoje,samo ovlascenje...
barem mislim da je tako :)

nesic1

i navedes u kupoprodajnom, da sve prostigle kazne placa onaj ko je kupio od tebe

SSZGO

odes u sud i odneses ovlascenje koje si mu dao u kojem pise da je on odgovoran za sve kazne sudare itd...

tu stoji i datum

ili kupoprodajni ugovor, svejedno


i to je to....


Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

mazzi

Moje iskustvo: Za stari auto su mi na kucnu adresu stizale one opomene od nekog advokata koji zastupa Parking Servis. Ja okrenuo broj telefona sa koverte, lepo se predstavim i kazem da imam kupo-prodajni ugovor od pre 2 godine i da auto vise nije moj. Vise mi nista nisu slali. Ovde postoji jos jedan problem. Po zakonu si duzan da u roku od 15 dana nakon sklapanja kupo-prodajnog ugovora platis porez na prenos apsolutna prava i to je u principu duzan prodavac da plati, naravno to se uvek prenese na kupca tako da ne znam sta bi bilo kad bi u sud odneo samo kupo-prodajni ugovor :) A i ovlascenje nije bas sasvim po zakonu.

sibin

jbg glupo je sad pametovati kad kazne vec postoje u takvoj situaciji, ali kao sto uff kaze svaki auto kad prodam ili kupim nema ovlascenje samo ugovor i kraj. jer pustite glupavi parking servis, sta neka budala obori  nekog kolima pa pobegne. ili sad ima pun q... kamera po gradu ko ce da se smara sa svim tim. jednostavno ugovor i kraj.