Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Taraba

Kupujem prangiju i okvir municije. Ponude na PM.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks

imam nekoliko sekira razlicitih velicina, za njihovo posedovanje ne mogu da te zezaju panduri. ako te zateknu u divljini, kazes: " to mi je za prezivljanjanje" ;D

Lazic


Alchemist

onda ka¾e¹ da si krenuo na kampovanje u nekoj ¹umetini
You're just jealous cause voices are talking to me

Taraba

Plazmo, čak i ličiš na Soap-a iz Lock, Stock & Two Smoking Barrels. [rofl]

Guns for a show, knife for a pro
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

pit


             Taraba kuoi onaj sklapajuci pendrek ....zauzima malo prostora a i kad ga rasklopis zajebano zvuci....a deluje provereno.Ja ga nosim ponekad kad setam rotvajlera....ne da bih se branio od kerova nego da bi lude kerove spasao od rota.Par puta su budale naletele na njega i nisam mogao da ga odvojim po 10 minuta tj odvojio sam ga tek kad su prestali da mrdaju.

Taraba

To bi trebalo da ima na buvljaku, ili po ovim prodavnicama naoru¾anja i vojnih d¾irlo-kuraca-palaca?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pit

Citat: Taraba poslato 07 Jun, 2012, 15:06
To bi trebalo da ima na buvljaku, ili po ovim prodavnicama naoru¾anja i vojnih d¾irlo-kuraca-palaca?

      Ma da 300-400 kinte kosta valjda.

Alchemist

kod kineza u 70 bloku ko¹talo 400 dinara (pre 2 godine)
You're just jealous cause voices are talking to me

AndreyRR

mazzi si prolazio juce pored beogradjanke oko 14 h

Vlajko

Tarabiæu.. mora¹ da ve¾ba¹ i poraste¹ velik kao Aæimo..
Onda æe te ba¹ briga biti za male i velike èoporèiæe..  [plazi_se_2]

Nego, u tim situacijama poma¾e fora da se kao sagne¹ po kamen (koga uzme¹ ako ima) a kao ih gaða¹  [sutirakamen]

Pritom i di¾e¹ larmu i garant begaju..

imao sam par situacija sa svojim kuèetom i desetak drugih..
jednom je i htz cipela radila kad je nastao kovitlac pasa..
kao u crtaæu.. [doh]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Slaninar

Citat: Taraba poslato 06 Jun, 2012, 21:29
Stanem, okrenem se - dva kera laju iz trave... ne vidim ih... ne znam ¹ta smeraju.
Mislim se, sad æu da vam jebem mamu. Motor na æopavu, siðem i kao kreten uletim u onu travu i poènem da urlam na njih.
Oni malo be¾e, malo stanu pa laju, pa se primaknu, pa opet be¾e i na kraju odo¹e u fazonu "Ma cimanje nam sad, ali bi ti jebali kevu sigurno"
U pièku materinu, nisam se tako oznojio od fizièkog u osnovnoj ¹koli. Krenem dalje i izbijem na asfalt.
Smorio sam se i oti¹ao kuæi da se istu¹iram. [sutirakamen]

[rofl]

Sjajno! :)

Sledeæi put samo stani, siði s motora. 99% da æe odustati. Stane¹ uspravno, glavu malo uvuèe¹ izmeðu ramena (koja podignuta stoje pravo). To oni kontaju kao: "OK, ti si glavni baja, rispekt, ali braniæu se ako krene¹ na mene, ne bojim se".

Ako ne o'lade, a u èoporu su, vidi koji je najhrabriji i najvi¹e re¹en da krene na tebe. Tog gleda¹ u oèi, tako ukipljen, pa ako ne ustukne za sekund-dva, verovatno æe krenuti ka tebi. U tom sluèaju ¹ut u vugla, ili ako ima¹ fla¹icu vode pri ruci, onda ga prska¹ èim pre. To ne vole.

Milion puta su me jurili kerovi, ¹to na bajsu, ¹to na motoru. Kad stane¹, ako ne osete strah, izgube interesovanje vrlo brzo. Mo¾e¹ im i prièati: "ne, kuæi", mirno, ali odluèno, bez dreke i panike.

I to ¹to ka¾e Vlajko, sagne¹ se po "kamen". To èesto upali.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mazzi

Citat: AndreyRR poslato 07 Jun, 2012, 15:45
mazzi si prolazio juce pored beogradjanke oko 14 h

Jesam, imam tamo nekog klijenta. Sto se nisi javio :)

AndreyRR

a sto si ti proleteo,a ja sam stajao sa ujakom na trotoaru,i vozio si zutom trakom  ;D ;D

Kengur

Citat: mazzi poslato 07 Jun, 2012, 16:00
Citat: AndreyRR poslato 07 Jun, 2012, 15:45
mazzi si prolazio juce pored beogradjanke oko 14 h

Jesam, imam tamo nekog klijenta. Sto se nisi javio :)

[gej]
[rofl]

aæimo

Ajde bre, pola nas bi se ukenjalo da smo u¹li tamo gde je on zabio guzcu i da nije bilo kerova, a tek sa njima.

Instiktivno po¾eli¹ da nisi tu i jedan se okura¾io i malo ga gricnuo.

Naæiæemo mi njega.


mazzi

Ja? ne,ne ja nikad ne vozim zutom trakom.  :P  A od klijenta me jos ziga u zadnjem trapu al mora da se zaradi teska su vremena ne bira se posao :'(

Lazic


mareskin

Citat: mazzi poslato 07 Jun, 2012, 16:10
Ja? ne,ne ja nikad ne vozim zutom trakom.  :P  A od klijenta me jos ziga u zadnjem trapu al mora da se zaradi teska su vremena ne bira se posao :'(

Jeben ti poso ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu