Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

zmiya

Evo ga ovde korpus delikates,upravo sam ga bacio u kantu i istresao ¹eæer iz tastature..

Major


Plazma Keks


zmiya


AndreyRR


Major


aleksr6


Zverka

prehlada deteta I RETARDIRANI muz KOJI JE ISTU UNEO U KUCU...dodje mi da mu glavu odvalim sa samo jednim zamahom...
Never ride faster than your angel can fly

:D

Kengur


Zverka

jbn kreten od babe koji je uredno  dosao  na rucak  pa posle sere iza mojih ledja  KAKO  MI JE DETE RAZMAZENO ... KAKO MI JE MUZ MRSAV,debil koji je dosao  da mi  njuska po  kuci   koji  ima JEBENIH HILJADU  GODINA
retard sto  ni  svoje dete nije pazila A  SERE MI O MOM ...
joooooooooooooooj  TO MI JE BAS DANAS SKOCILO NA NERV!!!!!!!!
Never ride faster than your angel can fly

:D

misa-pei

Majku treba tuæi dok je mlada
(nadrealistièka poslovica) :P :P :P
Država je najveći neprijatelj naroda

Kengur


balcan girl

salterski kreten koji nije hteo da prihvati ovlascenje za registraciju motora jer je broj sasije kucan cirilicom a ne latinicom (glupi advokat) pa sam morala da dizem ortaka sa gipsom i stakama da ode kod prokletih pandura da potpise registraciju!!!
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

easy


Taraba

Bol u leðima. Ukoèio sam se kao starkelja od 100 godina (ili kao UFF i Laziæ.. :P)
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR


mareskin

©to moram da platim registraciju za auto, a morao da kupim i 4 nove letnje gume, i da redovno servisiram auto i sve u kurac... A registracija motora za 10 dana... Ko ovo pre¾ivi prièaæe...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major


prpa_zr

Citat: mareskin poslato 17 Maj, 2012, 08:33
©to moram da platim registraciju za auto, a morao da kupim i 4 nove letnje gume, i da redovno servisiram auto i sve u kurac... A registracija motora za 10 dana... Ko ovo pre¾ivi prièaæe...

pro¹log meseca registrovao motor  i servisirao auto.. ovog meseca menjao ¹ofer-¹ajbnu na kolima morao da kupim 2 letnje gume a na kraju meseca me èeka registracija i prevod auta.. [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]

Lazic

Citat: Taraba poslato 16 Maj, 2012, 22:24
Bol u leðima. Ukoèio sam se kao starkelja od 100 godina (ili kao UFF i Laziæ.. :P)

promaja æe ti doæi glave... :D