Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Oooo abdejt... vec sam pomislio da su ovi tvoji gejmer programeri zaspali :)

DebeliZmaj

ide vikend pa cu detalkjnije zgvirnem
al neke mape misije svasta nesto ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Сањо сам Тита свог у завојима по лицу. Хитлер био дежурни тамо доле па га натерао да се брије са српом и чекићем
Друштво за заштиту од животиња

eclipse4


Bojssa

Citat: eclipse4 poslato 02 Oktobar, 2020, 14:45
ti sanjas u korist protivnika?
Дилема, ког противника изабрати.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

mali_zmaj

Nièim izazvan sjebem retrovizor na autu!! Klen!!!!! Zapnem za neki prenisko postavljen znak i  ode 70 eura,sa monta¾om. Ovi u Opel Ne¹koviæu tra¾ili 200 eura samo za plastiku i ogledalo!??? Znaèi morao bih prepakivati motoriæ i mehanizam!! Ovako mi do¹ao retrovizor,kineski ili turski,u kompletu,sa monta¾om tri puta manje!!!

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

milomir22

Yugo koral in, sa retrovizorima u cosku.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

despic

Prenisko postavljen znak...slomis retrovizor, znaci vozis dodge ram. Pravo da ti kazem, odlicno si prosao sa tih 70e
klasican divljak

Biker-Boy

Ako vozi Dodge Ram, trebao je samo da pregazi znak u stilu Amerikanaca :D
I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

Opel Meriva,a znak od gradili¹ta na postolju na 1,2m od zemlje,trokutasti,po¹to je i kod nas gradnja u kurcu,i sve im je dozvoljeno,sru¹e kuæunaprave zgradu,nemaju gdje kran staviti,pa ga stave na jednu traku od ceste,suze put koji je 300m od centra grada i to im dozvole,i uredno stave znak na postolju,koji je u ravnini retrovizora.
Al raèunam da je moja gre¹ka,pazio da ne zakaèim zadnji kraj,po¹to sam krenuo u nazad,a zapeo za znak,retrovizorom!!

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

DebeliZmaj

09:24 .... ne rade isporuke hrane ... a kukaju slabo prometa ili nema posla ... pa sta koje picke
materine kukate kad necete radite ... pra\nici ... pa sta praznici i na praznike se jede... sad moram
se bavim spravljanje dorucka .. uzas
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

Citat: DebeliZmaj poslato 07 Januar, 2021, 10:25
09:24 .... ne rade isporuke hrane ... a kukaju slabo prometa ili nema posla ... pa sta koje picke
materine kukate kad necete radite ... pra\nici ... pa sta praznici i na praznike se jede... sad moram
se bavim spravljanje dorucka .. uzas


Ti si kriv , sto nisi narucio juce da imas i za danas :D
Da si na vreme narucio peceno prase sad ne bi imao problema :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

нема више срба све нека нејач некада су продавнице радиле од понедељка до петка и једна субота у месецу није постојала испорука жито се носило на леђима у млин а он мора сам да спали виршле ајде помозите му нека му неко однесе шта је хтео расплакао сам се

DebeliZmaj

pa malo mi je prase jako za dorucak, svakako danas sa krompiricima ga pravim, licno ;)
sas hrskavu kozicu preko ... i socan krompir koji prvo malo obarim na pari, a posle pliva u
moci i na kraju ga i malo aleve da samo malo porumeni ... :) ...

omnom nom
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle

Citat: mali_zmaj poslato 12 Decembar, 2020, 16:53
Nièim izazvan sjebem retrovizor na autu!! Klen!!!!! Zapnem za neki prenisko postavljen znak i  ode 70 eura,sa monta¾om. Ovi u Opel Ne¹koviæu tra¾ili 200 eura samo za plastiku i ogledalo!??? Znaèi morao bih prepakivati motoriæ i mehanizam!! Ovako mi do¹ao retrovizor,kineski ili turski,u kompletu,sa monta¾om tri puta manje!!!

poslato sa nove rupovke kurblom
tako ja pre par nedelja isparkiram se ispred kuæe, i kada sam se vraæao, da uparkiram zveknem gepek vratima u cev koja je virila iz pumpe za beton ( u meðuvremenu postavljena na isto mesto), padala ki¹a, u rikverc, nisam video cev, bila vi¹e od doma¹aja senzora i èuknem se. Malo ulubljenje, ali puklo zadnje staklo. Odmah ujutru pored Kruzersa u Glasservis, ok krenu da skidaju ostatke, rade pripremu dok èekam iz magacina staklo. kad ðoka, pobegla ivica i ne nale¾e staklo. Moraju druga vrata. Naðem u Mladenovcu polovna. I dok sam bio tamo na otpadu re¹im i da uzmem dva retrovizora. Do tada samo mi se desni zatvarao na dugme i imao grejaè, ali od èe¹anja se rasklimao i bio je zalepljen ¹irokom trakom da se ne drmusa. A levi je bio aftermarket bez grejaèa, senzora temperature, bez sklapanja na dugme... Doðe Hurrican , zamenimo vrata, pove¾emo,, u¹telujemo, sve ok. I ajd da zamenimo retrovizore, desni ok, ali "novi" levi ima ne¹to malo lufta i re¹imo mi da to stegnemo, i u radu nam padne napamet da novi prepakujemo u stari. E tu je bio zajeb, milion deliæa, neka zajebana opruga... i eto, nemam levi retrovizor. Sada sam zalepio samo ogledalo na plastiènu oblogu retrovizora.

DebeliZmaj

evo danas, okasnio sa sarmama i jos uvek nisu gotove... damn
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ivicat


DebeliZmaj

rani dorucak, 03:40 ... eno ihu serpici malo da se podgreju... uh uh uh ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell