Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin


Naravno. Niko ko ne ¾eli da radi u zdravstvenom sistemu sigurno neæe iæi decenijama u ¹kolu, na obuke da bi na kraju shvatio da to nije za njega. Bar je redak sluèaj.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

paaaa....reko se bacaju sa sprata....ali znam dosta njih koji su na lekicima a znam i par koji su na intravenoznom....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

naravno uvek mogu da odu preko ako icemu valjaju
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

e pa nece da moze.....bas tako.....caleta mi je svojevremeno operisao hirurg koji je radio preko 1000 operacija, a imao je 50 godina....bilo gde preko imao bi mozda dvadesetak sa 50 godina....ali zato maestro ide i drzi seminare po zapadu za masnu lovu iako je i dalje zaposlen u klinickom centru...jer tu se neke stvari zavrsavaju......hirurgija je sport koji zahteva puno alenta, koncentracije i vezbe....verovatno su mu prvih300 majkali, pa onda drugih 300 lapo-lapo a cale je naletao kad je napucao 1000 ...vrhunski znalac////ronaldo u hirurgiji.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Prestani da mi krades stil pisanja. Tri tackice, isprekidane misli i progutana slova mu moj stil pisanja. !!!
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: DebeliZmaj poslato 20 Jul, 2020, 23:43
Prestani da mi krades stil pisanja. Tri tackice, isprekidane misli i progutana slova mu moj stil pisanja. !!!
Verujem da postoji i odgovarajuæa dijagnoza... :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

Nije matori kamiondzija jos za institualizaciju (dal sam ovo dobro isprelamao?).
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 20 Jul, 2020, 23:56
Citat: DebeliZmaj poslato 20 Jul, 2020, 23:43
Prestani da mi krades stil pisanja. Tri tackice, isprekidane misli i progutana slova mu moj stil pisanja. !!!
Verujem da postoji i odgovarajuæa dijagnoza... :)
dijagnoza bi nestala kada bi mi neko poklonio novi laptop i veeeeliki monitor...jer ja sam stipsa da kupim to za radionicu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bucko

Nabio si dvaes motora ispred radionice a ti unutra drndas po netu
Gori si od Milenceta

ЯЭВОЛУТИОН

pa bilo bi manje kad bi dolazili po motore koje sam zavrsio i platili delove i moj rad....ovako mi ubijaju motivaciju...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Jul, 2020, 12:13
pa bilo bi manje kad bi dolazili po motore koje sam zavrsio i platili delove i moj rad....ovako mi ubijaju motivaciju...

I meni se nekad nakupi zavr¹enih servisa, a ljudi ni od korova. De¹avalo se da doðu posle 6 meseci sa prièom nisam imao ranije para. Problem je ¹to je u momentu dono¹enja i dogovaranja cene i delova bilo hitno.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić


dzimika

Citat: mareskin poslato 21 Jul, 2020, 14:33
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Jul, 2020, 12:13
pa bilo bi manje kad bi dolazili po motore koje sam zavrsio i platili delove i moj rad....ovako mi ubijaju motivaciju...

I meni se nekad nakupi zavr¹enih servisa, a ljudi ni od korova. De¹avalo se da doðu posle 6 meseci sa prièom nisam imao ranije para. Problem je ¹to je u momentu dono¹enja i dogovaranja cene i delova bilo hitno.
Ja zato kad uzimam da radim nesto, prvo pola para ili koliko treba za pocetni materijal, svoj rad mogu da pregrmim da ne naplatim ali materijal, koji ce mi moj neki specificni materijal  u vrednosti od po par stotina eura

UFF

Citat: bucko poslato 21 Jul, 2020, 10:50
Nabio si dvaes motora ispred radionice a ti unutra drndas po netu
Gori si od Milenceta

[rofl] [clapp]


DebeliZmaj

nije izbacilo iz takta ali uvek ista stvar ...
nerade dostave pre 9 ... dakle dok stigne 10 .. a
sad gladan ... njha ... 07:51
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

Ne - rade .... odvojeno :)

Ne ispred glagola ... itd itd


DebeliZmaj

jedenje govana ...
ono kad sipas sebi u ciniju i kasikom ... :)
prijatno ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: DebeliZmaj poslato 25 Jul, 2020, 12:44
jedenje govana ...
ono kad sipas sebi u ciniju i kasikom ... :)
prijatno ...


Bolje saèekaj da proradi dostava.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Darko

Citat: DebeliZmaj poslato 25 Jul, 2020, 12:44
jedenje govana ...
ono kad sipas sebi u ciniju i kasikom ... :)
prijatno ...


Ja bih ( biH , ja biH , ti bi , itd itd ) ipak sacekao dostavu ...
Ali ako si bas gladan - prijatno 😂