Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin


Sad kurirske slu¾be ne isporuèuju pakete subotom. ©to je nama problem za nabavku robe.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

Citat: megaidiot poslato 14 Novembar, 2019, 00:14
jeste i ovaj put i uglavnom je DPD, mada i GLS u zadnje vreme izvodi iste fore. DHL i klasicna posta su ok.

ako ne donosi dpd onda je to zato sto se tamo zaposljava samo talog od ljudi bilo koje nacije i vere...znaci svaka govna koja zivi u toj  drzavi su u dpd-u.....ako kasni hermes onda je zato sto su zaposljene one ljige rumunske i neradnici.....a ako kasni dhl onda je to zato sto je neki kozojebac sa kraja turske zaposljen i rodjen je garantovano 01.01 jer je to jedini datum koji su mogli da zapamte kad im je rodjendan jer zapravo ni majka nije sigurna kad ih je izlegla....

ja znam 3 takva govneta u bolnici i svi su rodjeni 01.01..... kako jedan kaze "secam se da je bila zima i veliki sneg" sta vise reci...

megaidiot


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF


El Jefe

Citat: mareskin poslato 14 Novembar, 2019, 14:24

Sad kurirske slu¾be ne isporuèuju pakete subotom. ©to je nama problem za nabavku robe.
Гријешиш
Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: El Jefe poslato 15 Novembar, 2019, 10:07
Citat: mareskin poslato 14 Novembar, 2019, 14:24

Sad kurirske slu¾be ne isporuèuju pakete subotom. ©to je nama problem za nabavku robe.
Гријешиш

Mo¾da oni i isporuèuju, ali kod mene ne dolaze subotom :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gavrolini


dzimika

bas to, postexpres isporucuje jos uvek subotom, ostali ne, skoro mi je bas nesto stiglo u subotu preko postexpresa

mareskin

Citat: Gavrolini poslato 15 Novembar, 2019, 12:29
Postexp. isporucuje...aks i beks ne

Ni jedan dobavljaè/veleprodaja ne ¹alje robu PostExpressom.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

znam, na zalost svi oni beze od njih jer imaju komplikovaniju proceduru ali zato su po meni najefikasniji, dobijes poruku sa telefonom kurira pa mozes ti njega da pozoves da se dogovoris odmah, za razliku od mnogih gde ne dobijes nista a kamoli poruku

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic


eclipse4

Citat: megaidiot poslato 15 Novembar, 2019, 02:13
cini se da si malo popizdeo

ma kaki....pa nije moja drzava nego je njihova...ja sam samo korisnik dobara :)
ja okrenem telefon,napljujem ih,ne idem po paket,okrenem prodavnicu odakle sam narucio,posaljem snimak sa kamere kako turcin cacka nos ispred zgrade (mora da stane zbog gps-a) i nece da donese paket gore i ne platim im nista....a oni nek se jebu tamo medjusobno.

prosli put sam im poslikao tegove oko 60kg u dvoristu zgrade koje je isto verovatno neki kozojebac ostavio jer nece da ih pone na sprat,nisam ih pipnuo i reko sam ih da mi ne pada na pamet da ih ja nosim na sprat iako mi je to svega 10 metara ili nek posalju kurira da ih pone na vrata gore ili mogu da ih uzmu nazad.bilo je oblacno vreme i napisao im da ako kutija kisne necu je vise prihvatiti ni da mi je gore donese....i znas sta u roku od 2 sata dosao neki (mozda bas taj koji je tu ostavio) buregdzija i popeo mi gore sav neraspolozen.

megaidiot


Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]

Pomraèenje im se na finjaka sveti zbog zauzimanja sipskog kanala uoèi 6-og aprila '41ve... ;D Lokal patriota jbg... ;D

eclipse4

zbog zita brate.....jer znam da studenti nisu palili zito :)

Lazic

Nije Turèin kriv ¹to je Tuèin, niti Nemac ¹to je Nemac, to je do kuænog vaspitanja, majka i otac su ih nauèili neèoveèstvu... Svakom olo¹u se treba naèestitati mile nove godine...

mali_zmaj

U potpunosti podrzavam Eclipsa,ako si placen za neki posao,radi ga,ako neces ko te jebe,vratit ces se pa ponovo!!  To sto kod nas vlada "boli me tuki" fazon,jbg. ne znaci da se kod Svabe moze zajebavati.
jin-jang

megaidiot

pa znaci, i mogu, i placeni su lose, i zajebavaju se. e sad jedan od 100 ih drka ko eclipse inace rade sta oce.