Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

ni¹ta ¹to malo superlepka i sode bikarbone ne mo¾e da re¹i  :P

Glava Dole


Lazic


Biker-Boy

I ja sam imao to sranje na prethodnom motoru, momentalno sam ih skinuo (jedva) i stavio obicne plasticne i nema glavobolje
I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole



Taman ga podignem na stedner s namerom da skinem tocak i krene kisa... kad je vec podignut motor resim da cimnem jos jace i iscupam ceo metalni deo iz gumenog...

Zavarila se, ali je sama guma u odlicnom stanju, sija se i bez najmanje pukotine je koliko ja vidim(ventil je inace promenjen 2015e kad je montirana druga guma), samo se odlepio metal od gume... znam da je bila zajebancija al ja stvarno zalepio super lepkom :D To je i fabricki bilo lepljeno a sta drzi jace i bolje od super lepka, a to je vec tesno, bukvalno drzi i i kad se samo nabije ako se ne cima :D Necu da ga diram danas uopste, nek postigne punu cvrstocu pa sutra ako ne ispadne na cimanje i ne pokaze mehurice to je to :D

dzimika

Vidi, alu felne se zalepe za disk a nece obicna kineska kapica za ventil gde je prljavstina, so, sneg i kisa

Glava Dole

Znam, licno sam gledao koliko je vulkanizer ludeo dok sam jednom cekao red, macolom nije mogao da odvoji tocak [rofl] Ja se 100 puta uverio kako se metalni srafovi u kombinaciji sa aluminijumom zavare, i pisao sam vise puta... ali mi kapice nikad nisu padale na pamet, do duse iste te su ponekad zapinjale i ranije ali mnogo manje, valjda jer sam ih cesce skidao... sad je poslednji put je bila skidana jesenas, pa onda zima, so... kupao se ventil u slanoj vodi i zavario se... da ne komplikujemo vise, sutra cemo videti da li je operacija "super lepak" uspela ili cu morati da se drndam sa tockom :D

Glava Dole

I operacija "super lepak" uspela :D Napumpao gumu, cimao ventil, fajtalicom prskao vodu... ne pusta nista, cvrst... ne mrda :D To je to, ziveo super lepak :D

dzimika

I onda u sred voznje odluci da popusti usled upada u neku rupu, izlati ceo ventil i u sekundi se guma ispusti na sred nekog puta, jako pametno nema sta

Glava Dole

Ja ne mogu da ga iscupam rukom a bas ce rupa... jaci je nego fabricki... nije pukla sama guma nego se samo odlepila guma od metala... cime ga oni u fabrici lepe? Ako ga uopste lepe, a ako samo zaliju gumom jos gore, znaci ovo je onda sigurno jace.

ЯЭВОЛУТИОН

to je posledica trpanja kineskih alu kapica...plasticna ne moze da zapekne....i zato je fabricka plasticna.....nekada su postojale metalne sa kljucem za ventil...ali ih sada skoro uopste nema....
p.s.
ja bih promenio ventil/unutrasnju....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Imam dve... ;D Èuvam ih kuæi kao relikvije... :D

pajche

Govna iz MTS, ako iko razmislja da li na bilo koji nacin da predje tamo - NEMOJTE. Klasicni vucicevci lopovi i lazovi

dzimika


pajche

Pa kad je potpisivan ugovor za adsl sa njima na kevino ime rekli su slobodno vi potpisite(tj. ja), ne mora ona licno ni da dodje ni nista, a tako ce isto biti i za raskid ugovora. Posto je ona invalid prikovana za krevet i nema mrdanja. E sad kad je doslo vreme za raskid, kazu mora licno da dodje i da im donese opremu. Ili da joj dovedem notara do kreveta, da mi da ovlascenje, a to onda kosta ihaaj, jos + sad je u banji tako da bismo morali notara u banju da vodimo. Govna lazljiva nadam se da ce ih vucic sahraniti i onda da ce zajedno u svojoj crvotocini da uzivaju.

Lazic

Ovoj vlasti je laganje na svim nivoima modus operandi... Verovatno i èistaèice la¾u d'ima tariguza u klonjama...

PECA BMW

Citat: pajche poslato 08 April, 2019, 16:17
Govna iz MTS, ako iko razmislja da li na bilo koji nacin da predje tamo - NEMOJTE. Klasicni vucicevci lopovi i lazovi

Ni ja nisam prosao bolje neki dan .

Dosli mi na vrata i nude neki paket (Iptv , fiksni , adsl) uzmem ja to i odmah kod mene u stanu potpisemo sve i sve na moje ime ( fiksni se vodio na caleta) i to tako teralo godinu dana .

Ugovor pri kraju i odem da sad vratim fiksni na caletovo ime i da izbacim Iptv jer mi nije potreban i onda sok ,
da bi vratili fiksni na caletovo ime tu mora gomila papira i potpisivanja i cuda nekih ali ajd i nekako da razumem .
Ali da bi otkacio Iptv moram da podnesem zahtev za raskid ugovora ja kazem cekaj ja necu da raskidam nikakve ugovore jer jednostavno ugovor je isteko i ne zelim da ga produzim ali kazu ne moze to tako .
Moras mesec dana pre isteka ugovora da podneses zahtev za raskid ugovora a onda kad ugovor istekne onda potpisujemo da smo ustvari ugovor raskinuli ? ?
Posto bese nake bas mlada koja i nema pojma o tome kakvi su prevaranti svako dalje ubedjivanje sa njom bi bilo uzaludno .
Definitivno cu sa njima smanjiti saradnju na minimum .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

to bi trebalo da se dobije na sudu
naravno ne u srbistanu :D

Jecko

Hahhahaha ah moja divna bivsa firma, 10 godina i nista se nije promenilo... [rofl]

Slaninar

Nisam imao problema sa MTS-om.

Ugovor se potpisuje da po isteku ugovorne obaveze va¾i iz meseca u mesec.

Ako hoæe¹ prestati plaæati/raskinuti ugovor, mora¹ na vreme to prijaviti.

Ovakva politika va¾i kod mnogih stranih firmi, barem onih s kojima sam poslovao (domen registrari, hosting kompanije i sl.). Pogotovo kod ¹vaba. :)
Ne mo¾e¹ samo prestati plaæati, pa oni ukinu uslugu i gotovo. Mora¹ tra¾iti raskid ugovora - uglavnom bude 14 dana ranije kod njih. Inaèe raèunaju da si ti i dalje pod ugovorom, samo nisi platio, pa prete tu¾bom.

©to mi sve ima smisla: oni raèunaju sa pru¾anjem te usluge i tvojim plaæanjem za istu. Ne mogu samo da skontaju: vid', pa ovaj nam nije platio?! Ni¹ta. Velik broj korisnika, velika lova u igri, kad bi svako tako radio, bilo bi nezgodno bilo kakvo planiranje.

Sa MTS-om:
Ne znam kako su objasnili, ali postoji ugovorna obaveza (na potpisani period), a posle va¾i ugovor iz meseca u mesec, dok god ne otka¾e¹.
Iz liènog iskustva - odem, ka¾em da hoæu raskid, potpi¹em sve. Ako je bilo poèetkom meseca, za naredni mesec ne plaæam ni¹ta. Ako je bilo krajem meseca, kaèi me nedelju-dve dana (dakle umanjen raèun). Tako nekako.

To ¹to je na tuðe ime: kod SBB-a su mi isto tra¾ili prisustvo onoga na koga se vodi stambeni prostor kako bih potpisao, ili raskinuo ugovor, ili ga prebacio na teæe lice. Ako je osoba nepokretna, onda moraju jo¹ neki papiri, ali da se srediti. Jebiga - bilo bi lepo da mo¾e sve na dugme, elektronski, ali em nam je op¹te rasulo u zemlji, em je ogroman procenat prevaranata.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen