Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

a mogu oni da popuse kurac tamo u kompletu sa aleksandrom vucicem na celu ako ja na ovaj forum izvadim kurac? ili postavim sliku kurca?

ako je odgovor "moze" .... e pa kurac bi im dao ja moj kurac da mi ga popuse tim kurvinjskim ustima.

UFF


Lazic


milomir22

Nije danas, vec juce, na vecini motocikala na sajmu pise da nije dozvoljeno sedenje, medjutim, zeleo sam da vidim kakva je ergonomija na hondi at, tracer 09 i kawi z 900, na ova dva sam vec sedeo, ali me ljudi pustise uz molbu da ne ostetim motore rajsfeslusom i sl., reko' da probam sta je s kawom. Odemo na njihov stand, tamo 2 zivopisna lika u kawa crnim majicama, jedan ima 40 kila s majicom i mokrom kosom, izgleda kao da je juce dosao s rehabilitacije od heroina, drugi dezmekasti prosedi cmaronja, prekaljen bajker s 250 km u tockovima predjenim mahom tu do usca, eventualno ade. Pricaju nesto ozbiljno njih dvojica ne jebu nikog oko sebe. Na motociklima stoji nelepnica da se ne seda bez dozvole osoblja. Ja kulturno pridjem i zamolim da sednem na z 900, ovaj debeli cmaronja, sav nadrkan, bez pogleda ka meni se razdere "NE MOZE!!!" i nastavlja pricu s ovim mrsavim, bez da me je udostojio pogleda.

Isto vece sam poslao mail kawasakijevom ogranku u Srbiji s iskrenom zeljom da prodaju .l. s takvim osobljem.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic


milomir22

Uopste nije problem ako ne moze da se sedne na motor, cisto da se razumemo, problem je sto to nije receno na lep nacin, a moglo je.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Boban_m

NIkad nisam bio na nekom sajmu motora a da ne mozes da sjednes na motor i zapitkujes sve sto te interesuje, sem u Beogradu. Koji q izlazu motore, lakse bi im bilo onda poster da zalijepe.

dzimika

pa problem je sto izlazu motore koji su naruceni za prodaju a ne modele koji sluze za izlaganje, evo sada da odes u salon BMW-a na adi mozda ako je ostao jedan motor u salonu, sve ostalo prebaceno na sajam
Odavno je tako da sve sto je na sajmu je vec prodato i vrlo cesto tom nekom kupcu daju popust zbog tog izlaganja na sajmu ili tako neka kombinacija

Boban_m

Kako bilo, zar im nije u interesu da izadju u susret zainteresovanim, mozda prodaju jos koji osim tog ako je prodat.

mareskin

Citat: Boban_m poslato 28 Mart, 2019, 19:24
Kako bilo, zar im nije u interesu da izadju u susret zainteresovanim, mozda prodaju jos koji osim tog ako je prodat.

Pretpostavljam da se ukupno proda vrlo malo novih motora godi¹nje na domaæem tr¾i¹tu. Tako da im ne odgovara da se neki o¹teti.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Biker-Boy

Ciganija... iskenjam im se na sajmovanje ako nemozes sesti na motor, koja je svrha sajma??  [ludak]  [neampojma]  [doh]
Sto ne stave one zastitne providne folije na kriticna mesta
I feel the need..... the need for speed !!!

Boban_m

Citat: mareskin poslato 28 Mart, 2019, 20:03
Pretpostavljam da se ukupno proda vrlo malo novih motora godi¹nje na domaæem tr¾i¹tu.
Izgleda da se svojski trude da tako i bude. Ovde recimo ovlasteni dileri svako malo organizuju "dane motora doticnog brenda" i mozes da odes da probas sta zelis, bez obaveze. Na stranu to ako se pojavis u salonu kao kupac bilo koji drugi dan, naravno da mozes da probas to sto mislis da kesiras. Kapiram da nece da ga izvezu sa sajma da probas, ali da te ishnu kao klosara ako zelis da sjednes ili da pitas, to mi je ono... [ludak]

dzimika

nije to nikakva novina na sajmu kod nas, ne znam sto je to ljudima cudno
bezobrazluk isto nije nova pojava realno

Kad mnogo ocekujes mnogo se razocaras, kad ne ocekujes nista mozda se i iznenadis

eclipse4

ni ovde u nemackoj ne mozes da sednes na sve motore,jednostavno moras da pitas,a onda oni znaju kroz razgovor dal si potencijalni kupac il samo klindza zeljan slikanja.

mali_zmaj

u Briselu na sajmu sjeo na sve i jedan motocikl,na koji sam se mogao uspeti!!!  Nije se moglo sjesti na samo par motora,paint brush,ono,ovo..,i ti su bili uredno ograðeni!!
jin-jang

mareskin

Citat: Biker-Boy poslato 28 Mart, 2019, 20:11
Ciganija... iskenjam im se na sajmovanje ako nemozes sesti na motor, koja je svrha sajma??  [ludak]  [neampojma]  [doh]
Sto ne stave one zastitne providne folije na kriticna mesta


Realno nama sajmovi i ne trebaju. Onaj ko ima novca za najskuplje modele nije ih ni kupio na sajmu. Onaj ko nema ne treba ni da ih gleda.
Koliko ljudi znate da kupuju nove automobile, e ti ljudi su izuzetak. Veæina ne mo¾e sebi da priu¹ti ¾ivot i novi auto u isto vreme.
Zato ni sajam ne mo¾e biti kao u bogatijim zemljama gde realno izlagaèi imaju i moguænost da ne¹to i prodaju zahvaljujuæi izlaganju.
Ne treba da se pravimo da ne znamo u kakvoj zemlji ¾ivimo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


milomir22

Citat: mareskin poslato 29 Mart, 2019, 16:38
Citat: Biker-Boy poslato 28 Mart, 2019, 20:11
Ciganija... iskenjam im se na sajmovanje ako nemozes sesti na motor, koja je svrha sajma??  [ludak]  [neampojma]  [doh]
Sto ne stave one zastitne providne folije na kriticna mesta


Realno nama sajmovi i ne trebaju. Onaj ko ima novca za najskuplje modele nije ih ni kupio na sajmu. Onaj ko nema ne treba ni da ih gleda.
Koliko ljudi znate da kupuju nove automobile, e ti ljudi su izuzetak. Veæina ne mo¾e sebi da priu¹ti ¾ivot i novi auto u isto vreme.
Zato ni sajam ne mo¾e biti kao u bogatijim zemljama gde realno izlagaèi imaju i moguænost da ne¹to i prodaju zahvaljujuæi izlaganju.
Ne treba da se pravimo da ne znamo u kakvoj zemlji ¾ivimo.


Nisi u pravu, gledano iz mog ugla, brat i moji roditelji su na sajmu 2009. kupili nova kola, on aurisa, mi 206 sedan. Prosle godine je drugi brat kupio novog malog stroma, mesec dana posle sajma, ali je na sajmu odlucio koji ce motor da kupi. Samo, tada je na suzukijevom standu pola sata zagledao i sedeo na stromu.

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mrle


stilgar

Citat: mareskin poslato 29 Mart, 2019, 16:38
Citat: Biker-Boy poslato 28 Mart, 2019, 20:11
Ciganija... iskenjam im se na sajmovanje ako nemozes sesti na motor, koja je svrha sajma??  [ludak]  [neampojma]  [doh]
Sto ne stave one zastitne providne folije na kriticna mesta


Realno nama sajmovi i ne trebaju. Onaj ko ima novca za najskuplje modele nije ih ni kupio na sajmu. Onaj ko nema ne treba ni da ih gleda.
Koliko ljudi znate da kupuju nove automobile, e ti ljudi su izuzetak. Veæina ne mo¾e sebi da priu¹ti ¾ivot i novi auto u isto vreme.
Zato ni sajam ne mo¾e biti kao u bogatijim zemljama gde realno izlagaèi imaju i moguænost da ne¹to i prodaju zahvaljujuæi izlaganju.
Ne treba da se pravimo da ne znamo u kakvoj zemlji ¾ivimo.
Iznenadio bi se kako punisici koji kupuju najskuplje modele motora/automobila vole sajamske popuste i kako vole da se cenkaju...