Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Ajmo sad mudrovi ko je od vas ikad provozao kanjon Vrbasa... Zaglavi¹ iza Tamiæa,¹lepera  ili mercedesa od 200 konja , kad se stranac usere i ne smije da vozi...  Obo¾avam ove supermene na motoru.. Vi sad pretièete uvjek i odmah..,da nemojte mi mudrovati.....
jin-jang

mali_zmaj

Citat: UFF poslato 10 Mart, 2019, 23:01
A da se ti vratis na neki skuter 4t od 50ccm i resen problem?

sreæom u ¾ivotu nisam vozio,niti æu voziti skuter...,sem u pemziji,al neki od 500ccm minimum...
jin-jang

mrle

Citat: mali_zmaj poslato 11 Mart, 2019, 15:37
Ajmo sad mudrovi ko je od vas ikad provozao kanjon Vrbasa... Zaglavi¹ iza Tamiæa,¹lepera  ili mercedesa od 200 konja , kad se stranac usere i ne smije da vozi...  Obo¾avam ove supermene na motoru.. Vi sad pretièete uvjek i odmah..,da nemojte mi mudrovati.....

i svi voze 200+.
Veæ sam pitao a gde to mo¾e. brate, zaletim ga na autoputu sve do 170-180 ok, Ovo grad i oko grada, malo most na adi, koèi, malo obrenovaèki , koèi.
ili sam ja bezmudiæ ili neko preteruje?

ЯЭВОЛУТИОН

i jedno i drugo....bezmudic u smislu imas i nesto u glavi ..deca zena .... a ovo drugo ...ko pecarosi...kad nema svedoka ribe su strogo kitovi u najmanju ruku ako se otkace...a ako ih upecaju onda pocinju posle nestanka ribe u tanjiru da ispredaju pricu o stotinama kilograma.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Jebeni ameri koji moraju da budu posebni pa menjaju vreme 3 nedelje pre nas normalnih, jebem im bas mater


milomir22

Citat: mali_zmaj poslato 10 Mart, 2019, 21:28
Ma Lazicu najmanje je bitno da li je policajac ili svemirac,ko zna da je bio neki nevjest konj,odosmo u PM. Malo sam se razocarao u moju nestrpljivost...  Moglo se svasta izdesavat... Srecom nije nista... Poenta imajte strpljenja i vozite hiljadarku!!  Kenjam malo,moram!!  ;)


Meni se juce desila slicna situacija, nije bas toliko bilo blizu, ali sam se iznenadio svakako, teram put Raska-Kraljevo i zaglavim iza dva slepera, ciguljamo iza njih 60-70, otvori se jedan pravac, ja gas, preteknem 1. i dok sam preticao 2. vidi se krivina, ali jos uvek ima vise nego dovoljno pravca da preteknem bezbedno, dok iz krivine ne izlete neki besni audi, onaj kupe s 4 vrata, lik ga ganja na zilet, podrhtavaju mu trapovi boreci se za grip, sreca bio sam u 5. na 7 000 obrtaja. A jbg mogao je malo da popusti gas kada me je video, izgleda mi da je namerno jos vise zgazio, da me naplasi.

Moja poenta, budite uvek u pravim obrtajima i odmah sam se setio necega sto mi je Misa-pei rekao na nekom od druzenja "mnogo cesce ce te spasiti gas nego kocnica".
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

dzimika

Najveca greska koju mozes da napravis u takvom preticanju je da stisnes kocnicu, jos u srednjoj mi je drugar pricao da treba da dodajem gas u takvim situacijama jer se njemu desilo da je stisnuo kocnicu i slupao se, kako, lepo, on je poceo da koci, kamion koji je preticao je poceo da koci, automatski mu je zatvorio mogucnost da se vrati u svoju traku, jedina opcija kanal pored puta
zahvaljujuci toj lekciji sam zavrsavao obilazenja na ibarskoj

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 11 Mart, 2019, 15:37
Ajmo sad mudrovi ko je od vas ikad provozao kanjon Vrbasa... Zaglavi¹ iza Tamiæa,¹lepera  ili mercedesa od 200 konja , kad se stranac usere i ne smije da vozi...  Obo¾avam ove supermene na motoru.. Vi sad pretièete uvjek i odmah..,da nemojte mi mudrovati.....
Vozio sam kanjon Vrbasa... Kanjon k'o kanjon... Ne zezaj, sa klepetalom ti treba 2 sekunde da obiðe¹ Tamiæa koji ide 60-70... Naravno da æemo da ti mudrujemo, ne zovu te deda bez razloga... :P :D :-*

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 11 Mart, 2019, 19:46
Citat: mali_zmaj poslato 11 Mart, 2019, 15:37
Ajmo sad mudrovi ko je od vas ikad provozao kanjon Vrbasa... Zaglavi¹ iza Tamiæa,¹lepera  ili mercedesa od 200 konja , kad se stranac usere i ne smije da vozi...  Obo¾avam ove supermene na motoru.. Vi sad pretièete uvjek i odmah..,da nemojte mi mudrovati.....
Vozio sam kanjon Vrbasa... Kanjon k'o kanjon... Ne zezaj, sa klepetalom ti treba 2 sekunde da obiðe¹ Tamiæa koji ide 60-70... Naravno da æemo da ti mudrujemo, ne zovu te deda bez razloga... :P :D :-*
Volim i ja tebe!!!  :-*   :-*
 Nije fazon ni u motoru,nego koliko u nestrpljivosti... Ne ¾urim se nigdje,subotnja vo¾njica,iza¹lo sunce..,a krivina se zavr¹ava za 5-10 sekundi.. Mislim motor je odradio ¹ta je trebao i kako je trebao....  Al kako samo malo treba da se èovjek sjebe... Mislim poslije te krivine pravac, ali ne...,kao kobac kad sam vidjeo malo ravnog,ajd udri.... ,ne treba mi to..,Revolucija je dobro rekao.....
jin-jang

Gavrolini

Podjebava revolucija. On bi obisao tamiæ na zadnjem

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 12 Mart, 2019, 12:31
Kao kobac kad sam vidjeo malo ravnog, ajd udri...
Mo¾da ipak nisi toliki dedo... ;D

I Sena se slagao...

https://www.youtube.com/watch?v=ko94oniszuA#


PECA BMW

Danas mi dogli pritisak na 200 .
Bio da se raspitam za tehnicki posto mi istice registracija i prvo mi kaze da je tehnicki 4000 din , ajd ok svi digli cenu .
Zatim mi kaze moras da skines kofere , vizir , kras bar .. .. reko ajd mi reci zasto .
Na viziru moras da imas homologaciju ( ajd ok ) za kras bar moras da imas potvdu od proizvodjaca ( ajd i to ) a koferi ti moraju biti upisani u saobracajnu !
Ili skines sve to i dodjes da ti registrujemo ili doneses dokaze da je to na motoru fabricko , pitah dal mi i za tockove treba dokaz da su fabricki  ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hurricane

peco brate ti ko u hibernaciji da si bio  ;D

ja na tvom mestu ne bi ni registrovao


treba ti mesec dana po ceo dan da poskidas sta si sve u njega ubudzio  :P

Lazic

Peco, samo im tra¾i papir sa peèatom i potpisom da koferi moraju da budu upisani u saobraæajnu... Kakva gomila pajsera...

PECA BMW

Citat: Hurricane poslato 13 Mart, 2019, 00:40
peco brate ti ko u hibernaciji da si bio  ;D

ja na tvom mestu ne bi ni registrovao


treba ti mesec dana po ceo dan da poskidas sta si sve u njega ubudzio  :P

kad bi uopste moglo da se skine :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Ja stvarno vise nemam reci... nesto mora da se menja, ovako vise ne ide...

dzimika

Hahahahaha, pa sta da menjamo, tebi ne treba ni veca plata od 500e :P

Hurricane

da li ce ikada vozaci u srbiji shvatiti da preko pune linije nema polukruznog okretenja auta

umalo ne zavrsih veceras...

zamolio sam je da spusti prozor da joj kazem da ona nije idiot, kreten, jednostavno da boli je picka...


Lazic

Po¹to znam odakle si i¹ao, bolje ti je da æuti¹... :P

Biker-Boy

Jbt ovi BJB-ovci su digli cenzuru na sasvim novi nivo  [panic]
ne zna covek da li da se smeje ili da se iznervira  [rofl] [doh]
Malo pre napisem post, i likovi mi izbrisu deo posta u kojem je pisalo "s obzirom da zivimo u ovoj bedi od drzave"
,mogu donekle da shvatim da brisu postove kad im pomenes njihovog vrhovnog vodju u losem svetlu, ali ovo...  [ludak]
I feel the need..... the need for speed !!!