Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: dzimika poslato 07 Mart, 2019, 08:36
Da, vezbao gipsane radove na zivom modelu
To smo shvatili da si zavr¹io u gipsu, ali kako?

dzimika

Pao, okliznuo se na led, doceko se na ruku a na zalost bio spicast kamen na mestu doceka

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

laze....maznuo komsinicu za dupe, zena videla i motikom prebila ruku....siri se prica po zeleniku
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika


idanijel


mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Mart, 2019, 09:50
laze....maznuo komsinicu za dupe, zena videla i motikom prebila ruku....siri se prica po zeleniku
Citat: dzimika poslato 07 Mart, 2019, 09:52
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Evo i zena se smeje :D

To ¹to je njoj sme¹no razumemo, ali ¹ta je tebi sme¹no ne znam :D :D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bucko


Lazic

Citat: idanijel poslato 07 Mart, 2019, 10:42
Kolega 44 god nam umre na poslu .
Jbt, moja generacija... Od èega?

idanijel

#26189
Srcani udar😔
Sad smo ga ispratili poslednji put.19god radili zajedno,a 40 se znamo.

dragan

Blokirase celo selo zbog vucica...

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
samo vas posmatram...

Ivicat

U skolu kod supruge mog kolege dosao direktor i rekao, ko zeli da mu je sigurno mesto u skoli, sutra da dodje i podrzi majmuna.

Lazic

Majmun æe tako jednom da se nasanka sa naslinim dovoðenjem...




@idanijel:
Ceo ¾ivot :(

mali_zmaj

Hm,doduse desilo se juce u voznji!!  Znate kad nemate strpljenja jos desetak sekundi pa napravite nesto glupo!!  Srecom nije se desilo nista!!  Odradim ja sa prijateljima voznjicu i u povratku zaglavim iza plavog Tam-ica. I na par stotina metara prije lijeve  krivine ,na punoj liniji ,vidim da moze Hondica da izvuce i odradi preticanje.., sad,pa sad.... I sve bi bilo ok da se nesto nije katapultiralo iz krivine!!! Auto nema sanse... naravno motocikl... I to ne obicni vec bjeli RT..,policijski!!!!!!  Blica on..,iznijelo ga malo..,nije mene ocekivao jebiga!!!  Rekoh gotov sam,jebo sam jeza u ledja,,mislim bjezat mi se ne isplati Banja Luka malo vece selo,nema sanse da se uz malo raspitivanja, sazna ko vozi crnu Hondu CBF,sa ful maskom!!   [policaja]

Srecom nije se okrenuo i krenuo za mnom!! Mada ocekujem neko zaustavljanje,i citanje lekcije u nekom narednom periodu!!  Mislim preticanje na punoj pred krivinom..  A samo da sam se strpio deset sekundi!!  Ovako sam rizikovao da pizdeknem policajca!!  Glupan!!!!   [samoubistvo]

Neka ovo dodje kao mala pouka.... ,meni ce barem!
jin-jang

Lazic

I ti si blesav... Ne da mi ¹i¹te jaja, nego k'o mlazni motor... Zabole me ba¹ i da me jure... Paz' da me ne stignu... A i ako sazna ko vozi crnu CBF, opet ¹i¹tanje jaja, paz' da na sudu ne proðe to ¹to "zna" ko si... Sva¹ta...

mali_zmaj

Ma Lazicu najmanje je bitno da li je policajac ili svemirac,ko zna da je bio neki nevjest konj,odosmo u PM. Malo sam se razocarao u moju nestrpljivost...  Moglo se svasta izdesavat... Srecom nije nista... Poenta imajte strpljenja i vozite hiljadarku!!  Kenjam malo,moram!!  ;)
jin-jang

Lazic

Na svu sreæu da nije bio neve¹t konj... ;D Mada reèe da je malo pro¹irio krivinu... To ne rade ve¹ti konji... :D

UFF

A da se ti vratis na neki skuter 4t od 50ccm i resen problem?

Gavrolini

Nisi ti bio nestrpljiv nego previse strpljiv pa si uspeo da zaglavid iza tamica. Koji ces moj iza tamica.

Lazic