Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.


Glava Dole

Stekne covek laksu stolicu, zanat, finog partnera... i jos ga ceka posao nakon izlaska, sto je privilegija za bar polovinu populacije na slobodi... oni mi znaci cine uslugu a ja se jos ljudim na njih.... fini neki momci... sram me bilo...

UFF


Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]

To da ne zaboravi¹ kako se vika¹... :o ;D

megaidiot

i ovde kod mene u kraju ima neki uff


mrle

Gradnja MHE, mini hidro elektrana.

Nije prvi èlanak koji sam proèitao u vezi ovog ludila koje vlada. i uvek se iznerviram, da li ima neko normalan?

Toliko uni¹tavanje prirode zbog proizvodnje par procenata ukupne elektriène energije!

mareskin

Citat: mrle poslato 05 Mart, 2019, 12:39
Gradnja MHE, mini hidro elektrana.

Nije prvi èlanak koji sam proèitao u vezi ovog ludila koje vlada. i uvek se iznerviram, da li ima neko normalan?

Toliko uni¹tavanje prirode zbog proizvodnje par procenata ukupne elektriène energije!


Izgleda da oni koji donose te odluke i koriste MHE za bogaæenje ne planiraju da ¾ive u ovoj zemlji. Otiæi æe sa svim otetim parama u neku zemlju gde nema MHE i gde ima vodopada i drveæa.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ivicat

Sta samo kukate. Kada se pare zarade i bogatsvo dodje, zivecemo kao ovi nasi po emiratima i dubajiima. Pesak i lova :)

megaidiot



megaidiot


eclipse4

Citat: UFF poslato 05 Mart, 2019, 09:17
u zatvor trevba dide onaj sto mi je vandalizovao fasadu

http://i.postimg.cc/XNwYfXfH/20190219-175105.jpg

lici na peru flobera i ortaka dominika  [rofl] [rofl]

Lazic

Citat: mrle poslato 05 Mart, 2019, 12:39
Gradnja MHE, mini hidro elektrana.

Nije prvi èlanak koji sam proèitao u vezi ovog ludila koje vlada. i uvek se iznerviram, da li ima neko normalan?

Toliko uni¹tavanje prirode zbog proizvodnje par procenata ukupne elektriène energije!

Ka¾u da su samo gubici u mre¾i veæi da li 2 ili 3-4 puta od kapaciteta svih mhe...

El Jefe

Ђаво је у детаљима.  Струја из мини ХЕ се рачуна као струја из самобнављајућих извора и откупљује се за  мрежу по вишим ценама од тзв обичне струје. Што наравно плаћамо ми. Таква ставка и постоји на рачуну за струју који добијамо.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


PECA BMW

obnovljivi izvori , bez zagadjenja a skuplja struja ... jedva cekam neku elektranu na stare gume pa da pojeftini struja
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

dzimika

Vreme super a ja ne mogu zbog gipsa da vozim motor, dodje mi da sam sebi jebem sve po spisku

Boban_m

Ko zna zasto je to dobro.

On topic, jutros kad sam dolazio na posao vidim da je dalje niz put gdje treba da skrenem sa glavnog puta policija blokirala. Skrenem ulicu ranije da to zaobidjem i kad sam dosao na posao pitam kolegu zna li sta je. Kaze neki mladic imao udes motorom sa nekim kamionom i poginuo. Odem pjeske da vidim sta je, blokada jos traje, vidim lezi crni japanac cetvorocilindras naked sa cudno iskrivljenim auspuhom od motora na stranu. Neke babe gledaju, nemam koga da pitam sta je bilo, ali po stanju motora cini mi se da ga je neko udario otpozadi i iskrivio auspuh. I izgleda da je taj pobjegao. Na vijestima nema nista jos, nadam se da kolega ima deziformaciju da je poginuo, ali sudeci po tome koliko dugo je policija blokirala put...Zao mi u picku materinu.

UFF

Citat: dzimika poslato 06 Mart, 2019, 22:15
Vreme super a ja ne mogu zbog gipsa da vozim motor, dodje mi da sam sebi jebem sve po spisku

gips?

radio si kusi spusten plafon ili si opet morao da ides da vozis bord? :D

dzimika

Da, vezbao gipsane radove na zivom modelu