Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: Kostiæ poslato 06 Januar, 2019, 02:47
Citat: Hattrick poslato 05 Januar, 2019, 20:09
Sta je to giht ?

so u mokraæi

najebo si mrle zabraniæe ti  da jede¹ i pije¹, al bolje i gift nego sifilis :)

da ne mraèimo, idi kod lekara

http://www.doiserbia.nb.rs/img/doi/0370-8179/2016/0370-81791604232P.pdf
Veæ mi zabranjeno. Poveæana mi je ta kiselina godinama. Dobija se od slanog, gaziranog, mleka i mleènih proizvoda i alkohola.
Slano ne jedem, minimalno, mada sam poslednjih dana lju¹tio pomfrit i kikiriki, gazirano retko, mleko i mleène 2 litra dnevno i pivo 2 litre minimum.
Moraæu da ostavim jogurt.

viper

Jogurt ni slucajno  [rofl] gde ces bre pivo da ostavljas  [cheers]
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

El Jefe

Кад је цига опекао ону ствар он сипао јогурт у чашу па га гурнуо да се хлади. А циганчица гледа па се мисли, да сам јуче думрла неб знала да се тако танкује.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]



Mrle, Definitivno batali mleène proizvode...

Kostić

#25884
а шта каже кардиолог, какав ти је шећер? пиво цепај ал безалкохолно због јетре која има своју игру у том вилинском колу. која ти је терапија од лекова?


апропо ''ала си се ти рашрафио ко харли и дејвисон! јесам брате али ту је свети алат, кад отпусти ја дотежем без заустављања'' :)

Lazic

©to bi rekli Jagodinci, raznitovao se... :D

mali_zmaj

©to bi lazic rekao,popucale mu vezice!!  ;)

Ne daj se!!!

jin-jang

Lazic

Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 26 April, 2012, 13:16

;D :-*

zagadjenje

Ae kad se spominju bolesna kolena... Poèela i mene muèiti. Sport kojim se bavim zna biti zahtevan za iste! i i¹èaprkao sam na netu neke ve¾bice, jednostavne prilièno, i meni dosta poma¾u. Treba raditi redovno

https://www.youtube.com/watch?v=yLoMA7I7HOQ#

Samo za poslednju ve¾bu treba rekvizir, ja koristim one gume za istezanje... nekad se to pravilo od federa, za ve¾be ruku i sl.


i ove su ok

https://www.youtube.com/watch?v=oslKHQ07JhA&feature=youtu.be#


Pa ono, meni su pomogle, mo¾da i jo¹ nekome bude od koristi.
Tjuning bud¾ing

Hurricane

on topic


po DRUGI put su mi nogostupi sa alija stigli u po¹tu 100 m od mog stana i DRUGI put vraæeni u Kinu

treba li da napomenem da mi od 10 stvari ukupno koje sam poruèio u zadnjih 5 godina ni jedna nije stigla za manje od 80 dana

ili nije stigla uop¹te, taènije stigli su mi samo tegiæi kormana pre par godina i to sa Kosova ne iz Kine


GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

od sada kupujem samo domaæe, a svakom kinezu i na¹em po¹taru lupam ¹amar po viðenju




Hurricane


Hurricane


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

dzimika

Ili si baksuz ili nesto nije u redu, meni od 90 porudzbina samo 1 nije stigla koliko znam i za nju sam dobio novac nazad bez problema
Gledaj da ima sto vise ocena kad narucujes, ja izbegavam one bez dobrih ocena i cak ako nisam siguran bez slika u ocenama jer onda vidis kako to izgleda i uzivo

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Hurricane poslato 09 Januar, 2019, 14:26
u vezi sa tim kupujem ovo:

https://www.aliexpress.com/item/Motorcycle-Rear-Footrests-Foot-pegs-For-Suzuki-GSXR600-GSXR750-GSXR1000-GSXR-B-KING/32948210517.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.490e4c4dtKsWOa

ako ima neko, plaæam ne pitam cenu!

le¹inari stop


ili neka mi poruèi neko plaæam duplo
moras postara upoznati da stize posiljka....i da ces castiti...a a ko ne stigne i tada ces ga castiti batinama.....i svaka stize bez problema...bar koja dobaci do poste u beogradu...
koliko se secam ima tracking za te posiljke iz kine...i lad vidis da je uslo u zemlju pravo na salter i postara za gusu...kad ponovis par puta posle nece biti potrebno...samo ga obavestis..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

znam Rev bratac, sve æu da ih bijem svakako samo da ih vidim


Bratac Dzimika Talièni poruèio nogostupe  :-* :-* :-*

HVALA Dzoni  [srce]

dzimika

Rev, ima tracking ali ne za sve posiljke, pogotovo ne za one jeftinije i pogotovo gde je besplatna postarina jos na tim jeftinim, ali neverovatno je sto mi se desavalo da te jeftine nekad brze stignu nego neke skuplje gde se jos i postarina platila. U zadnje vreme im treba dosta duze da stignu, za jednu koja je porucena 23.11. sam dobio 31.12. a recimo po trackingu je otisla iz kine posle nedelju dana od slanja a poslata je tipa posle 2, 3 dana, znam da su praznici i sve ali opet skoro 40 dana je dosta

U svakom slucaju, kome nije hitno moze proci jeftino, kome je hitno bolje da nadje kod nas, a posto je zima onda sve sto je za motor nije hitno :)

UFF


Gavrolini

Definitivno je do tvoje poste. Mozes biti baksuz jednom ili dva puta ali ne toliko puta. Ja sam do sad porucio preko 50ak stvari sigurno. Samo prva nije stigla i to kad mi ortak porucio. Od kad imam svoj nalog i karticu sve je stiglo. Doduse nekad za 10 dana a nekad za 40...nikad preko toga i ako su sad svi digli rok isporuke na 60 dana

mareskin

Citat: Hurricane poslato 09 Januar, 2019, 14:24
on topic
po DRUGI put su mi nogostupi sa alija stigli u po¹tu 100 m od mog stana i DRUGI put vraæeni u Kinu
treba li da napomenem da mi od 10 stvari ukupno koje sam poruèio u zadnjih 5 godina ni jedna nije stigla za manje od 80 dana
ili nije stigla uop¹te, taènije stigli su mi samo tegiæi kormana pre par godina i to sa Kosova ne iz Kine
GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
od sada kupujem samo domaæe, a svakom kinezu i na¹em po¹taru lupam ¹amar po viðenju

Jabavaju te kod tebe u po¹ti.
Meni od nekoliko desetina porud¾bina samo jedna vraæena sa carine BG i kinez mi vratio novac. Ka¾e kinez da je carina odbila da primi paket. Ne znam ¹ta je taèno razlog. Neka elektronika je bila.

Sve ostalo stigne sa promenjivim trajanjem, ali najèe¹æe do 20-30 dana.

Poslednje sam poruèio dron 25.12. a stigao mi prvi radni dan ove godine. Ni 7 dana sa sve praznicima. Nisam oèekivao tako brzo. Èak sam mislio po¹to je dron da æe mo¾da carina oduzeti, ali ka¾u da je bitno da ne pi¹e dron nego helikopter ili kvadrikopter i onda proðe kao igraèka na daljinsko upravljanje. ©to u su¹tini i jeste.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu