Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

jebe mi se ko je na vlasti ali ovo sa migrantima je meni dovoljan razlog za izlazak na ulicu i proteste da sprecimo sad ako ikako mozemo bolje nego posle da se borimo sa njima u svojoj drzavi gde ce oni imati ista ako ne i veca prava

mrle

Citat: UFF poslato 24 Decembar, 2018, 10:23
jebe mi se ko je na vlasti ali ovo sa migrantima je meni dovoljan razlog za izlazak na ulicu i proteste da sprecimo sad ako ikako mozemo bolje nego posle da se borimo sa njima u svojoj drzavi gde ce oni imati ista ako ne i veca prava


Citat: mrle poslato 13 Decembar, 2018, 14:04
Citat: viper poslato 13 Decembar, 2018, 13:50
Citat: megaidiot poslato 13 Decembar, 2018, 11:05
slabo ko zeli da se zadrzi kod rumuna i bugara, pa i kod nas, srecom.
jel madjarska potpisala? to bi me iznenadilo

Samo se ti tesi, pogledaj malo po selima u vojvodini, ima ih sve vise.

veæ sam pisao.
Sve ovo ¹to se gradi, ekskluzini stanovi, mega centri, molovi... to je za bogate arape. A ona sirotinja koja æe biti proterana iz evrope, migranti, oni æe naseliti srpska sela ili male napu¹tene gradove gde æe kao i svaki pakistanac da radi za nekoliko dolara.

nesic1

Ma oni ce imati veca prava od nas, neces smeti da pricas protiv njih nista jer se to smatra govorom mrznje i odma si najebo, ja cenim a mozda i nisam u pravu, da ce ih nabiti ovde, posto su povlasceni imace dobru socijalu koju mi gradjani placamo + ce evropa gurati $$$ da se taj skart koji su oni vratili naseli kod nas, otvarace firme dobice subvencije bice burzuji dok cemo mi sirotinja da radimo kod njih za crkavicu, dok neko placa ceo zivot kiriju ili kredit za stan oni ce dobiti to isto i vise za dzabe. Picousti "otera" 50% mladih za nemacku ostanu penzosi koji gledaju njegove lazi na TV i glasaju za njega, ostane saka jada siptari kojih ima mnogo manje osvajaju nas kao da ih ima 10x vise, kad se zavrsi KiM ajde malo sandzak pa vojvodina, o R.Srpskoj, S.Krajini da i ne pricam, pa kad mislis da je napokon gotovo onda pocinje sranje sa migrantima nakotili se ubacili u institucije pa ajde ponovo sve iz pocetka, a u toku razoruzavanje naroda u najvecem, dazbine za oruzije deru kozu sa ledja narod vraca, u prevodu lose se pise, ista bagra politicara posle tita sve ista govna samo se rotiraju, auto da vozis postao je luksuz, ko ima 2 klinca treba da dize kredit za polaganje, recimo, primera dosta... Moji drugari pobegli za rusiju, nemacku, swicu, sam da demonstriram ovde u palmingradu gledali bi me kao budalu, pa prema tome seruckam po netu ovako, fejsu itd, nine nesto ali bar jos neko bude upucen pa se zainteresuje pogleda, jbg

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk

viper

Sve si rekao.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Da bre, moji su u Jagodinu do¹li 1952-ge, ja od '74-te, ej bre, '91-ve Tuðman kukao na stra¹ne æetnike iz Jagodine, od 2011-te kad god odem kao da sam u zatvor do¹ao... Kapiram da je i ranije bilo tako, ali od 2000-te sam slabo dolazio... Narod u strahu... Kao u onom kraljevstvu iz Mandraka gde kralj baca podanicima zlatnike a za njim idu ¾andari i biju narod da vrati...

mrle

Levo koleno. Poèelo juèe da bolucka, sinoæ u roku od par sati neverovatna bol, oteklo, ne mogu korak da napravim. Sada popio nimulid i namazao nimulid gel.
Nije mi ovo prvi put, ali ovako brzo, iznenada i ovoliko bolno jeste prvi put. Sinoæ odem do kade, dok sam se tu¹irao, uhvati me drhtavica, bol jo¹ jaèi, nisam mogao da izaðem iz kade. Temperatura 37,2 a par sati pre toga sam pravio picu deci, pijuckao pivo...

UFF


El Jefe

Напад гихта зна да дигне температуру. Колега да не мрачим, али ја бих отишао на ургентно.
Друштво за заштиту од животиња

Hattrick


El Jefe

Скупљање кристала мокраћне киселине у зглобовима.
Друштво за заштиту од животиња

Hattrick


Lazic


Boban_m

Neki idiot koji je stegnuo filter na ulje na GS kao da mu zivot zavisi od toga. Posto sam alat za skidanje filtera izgubio u preseljenju, pokusao sam srafcigerima da izbusim pa da odvijem. Ni makac. Ali je zato iscurilo ulje i umazalo filter i ruke i alat...trci kupi alat za skidanje filtera, isti onaj trokraki podesavajuci. Kliza po, jelte, vec umazanom filteru. Pade mrak, ne vidim dobro ni da ocistim, pokusavam ali kliza i dalje. Doslo mi je da uzmem macolu i da sve izlupam. Izbrojim do 10. Zavrnem cep za ulje i sraf odozdo da ne ulazi vlaga pa cemo probati sutra [veryangry]

mrle


mrle

Neko mi prerezao svetleæe crevo. Okitila deca tuje pod prozorom... uèestvovala i deca iz ulaza. I po¹to sam u prizemlju, dao sam struju.

Hattrick


Lazic

Kako si tamo napisao, iskompleksirane jajare, puna ih zemlja...

Kostić

#25877
Citat: Hattrick poslato 05 Januar, 2019, 20:09
Sta je to giht ?

so u mokraæi

najebo si mrle zabraniæe ti  da jede¹ i pije¹, al bolje i gift nego sifilis :)

da ne mraèimo, idi kod lekara

http://www.doiserbia.nb.rs/img/doi/0370-8179/2016/0370-81791604232P.pdf

®or¾

Citat: El Jefe poslato 05 Januar, 2019, 20:12
Скупљање кристала мокраћне киселине у зглобовима.
Ume da bude zajebano ali se mo¾e dr¾ati pod kontrolom,no mi veæ o¾alili Mrleta,a moguæe da uop¹te nema veze sa gihtom,u svakom sluèaju poseta doktoru neizbe¾na,da utvrde ¹ta je taèno

El Jefe

Citat: mrle poslato 06 Januar, 2019, 01:37
Neko mi prerezao svetleæe crevo. Okitila deca tuje pod prozorom... uèestvovala i deca iz ulaza. I po¹to sam u prizemlju, dao sam struju.
Па пичка му материна.
Друштво за заштиту од животиња