Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Plazma Keks poslato 21 Septembar, 2018, 08:23
Citat: Laziæ poslato 21 Septembar, 2018, 02:16
Polovne bobine za gejmobil 30e, za Saaba 150... Agregat za gejmobil sa sve ugradnjom 250e, za njega 400 samo da izvadi i vrati motor... Pri tom, sumnjam da ga majstor malo radi, al' ne znam èoveka, mo¾da je ok... Al' 400e za ruke mi zvuèi mnogo...
mi za motor te velicine (zavisi koliko ima da se sljaka), da dodjemo da izvadimo, odnesemo, popravimo i ugradimo naplatimo oko 500e, a ako je neka veci viljuskar (6-7t nosivosti), onda je i malo veca cena.
sad, ovde majstor ima svoju garazu, zajebava se u njoj i ne mora nigde da ide pa te odere jer je ovo saab a ono citroen... auto je auto, mozda taj saab ima malo vise kablova i creva, ali ti auto dodje na noge.

ako vec menjas lezajeve radilice, onda moras da meris i radilicu, a ako je to odokativno odradio, svaka mu cast.
Ka¾e da je kriva... Kako nije bila sa starim le¾ajevima?

ЯЭВОЛУТИОН

kad mu je ispala na zemlju iskrivila se ...to se desava
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: Plazma Keks poslato 21 Septembar, 2018, 08:23
Citat: Laziæ poslato 21 Septembar, 2018, 02:16
Polovne bobine za gejmobil 30e, za Saaba 150... Agregat za gejmobil sa sve ugradnjom 250e, za njega 400 samo da izvadi i vrati motor... Pri tom, sumnjam da ga majstor malo radi, al' ne znam èoveka, mo¾da je ok... Al' 400e za ruke mi zvuèi mnogo...
mi za motor te velicine (zavisi koliko ima da se sljaka), da dodjemo da izvadimo, odnesemo, popravimo i ugradimo naplatimo oko 500e, a ako je neka veci viljuskar (6-7t nosivosti), onda je i malo veca cena.
sad, ovde majstor ima svoju garazu, zajebava se u njoj i ne mora nigde da ide pa te odere jer je ovo saab a ono citroen... auto je auto, mozda taj saab ima malo vise kablova i creva, ali ti auto dodje na noge.

ako vec menjas lezajeve radilice, onda moras da meris i radilicu, a ako je to odokativno odradio, svaka mu cast.

Kod nas cigani duplo veæu te¾inu i zapreminu gvo¾ða utovare, penesu i istovare za 50 evra!  :)

400 e je velika cifra za nas, za platiti bilo ¹ta, ali ne vredi poreðenje ako se ne zna:

- ¹ta je taèno raðeno.
- da li je uraðeno kako treba.
- da li u kom¹iluku ima jo¹ neko ko to radi dobro, za manje novaca.

Pri tome je za bilo kakav komentar i poreðenje va¾no znati ¹ta je sve taèno raðeno.

Popravljam bajseve i zapisujem & vodim evidenciju taèno ¹ta sam i kada radio. Do sad sam imao jednu situaciju da je roðak klijenta do¹ao i na kulturan naèin me u su¹tini pitao ¹to sam odrao èo'eka. Lepo ga ponudio kafom & rakijom i dao mu spisak sa sve navedenim stavkama i cenama po istim. Onda se èovek izvinuo, sve OK, nije shvatio. Rek'o nema problema, ja spisak ponudim, ali veæina neæe da uzme. Proveri, uporedi i biraj sebi.

Pri tome, isti posao uvek isto naplatim (kako bi ljudi unapred znali da li im se isplati), a ¹to je bajs stariji i zapu¹teniji, to vi¹e vremena i muke treba da se isti posao odradi. Ako je bajs u super stanju i posao uradim natrposeèno brzo, dam popust na kraju, èisto da ja mirnije spavam i svi zadovoljni. Ko nije - menja majstora i opet super.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Septembar, 2018, 10:38
kad mu je ispala na zemlju iskrivila se ...to se desava
I to mi je palo na pamet...

Kostić

ne mo¾e kriva radilica da se namesti da radi al mo¾e da se namesti da pa¹e. kad je èaruga menjao radilicu na motoru, prodali mu krivu i bora nije provalio i spakuje i radilicu i nove le¾ajeve i sve fest al ona neæe da se okrene. ja mu lepo ka¾em kriva je, on ka¾e nije i spakuje i zaglavi i skine i ka¾e stvarno je kriva. ma nije kriva pijan si ;D

Lazic

Ka¾e burazer da je gledao, okrene se tri èetvrt kruga pa zaglavi...

Kostić

#25266
kriva je ali ako je radila pre tog name¹tanja nije bila kriva a za¹to je sad kriva to nek pita majstora. umeju ljudi da podvale i poture drugu pa kao gle ne valja ti. a da nije valjala i da su le¾ajevi bili lo¹i titrala bi mu lampa za ulje i èulo bi se èekiæanje osim ako sam nema zvuènu izolaciju oko motora pa da je be¹uman...

Lazic

Ma jok, pro¹li vikend sam ga ba¹ pa¾ljivo oslu¹kivao... I nije gubio pritisak... Imao sam vi¹e od nekoliko sjebanih radilica i le¾ajeva, svi su se èuli i/ili imali frku sa pritiskom ulja na leru...

Kostić

onda je majstoru ili ispala sa mosta il mu je podvalio. treæe nema

Hurricane

Ima, rekao majstor Ðilasu i Jankoviæu da ovaj do¹ao u servis i na sva usta hvali vuèiæa i ovi mu naredili da ga odere

Kostić

jedino ako je majstor pera magnum kragnom i u¹ima a da laziæi to nisu znali ;D

Grof

Jebeni AKS ... preuzeli paket 19.9 stigao do ©abca do sortirne trake i tu mu se gubi svaki trag. ... i jebaèi ne mogu bez opisa paketa da ga nadju.... a pro¹li put je jebeni kurir 10 dana dr¾ao otkup kod sebe dok ga nisam bukvalno navatao i oteo  mu....
JEBENIM AKS-OM NE ©ALJITE NI©TA SEM BOMBE DA IM EKSPOLDIRA U TRANSPORTU ©UPCI PROKLETI   [djavo] [veryangry] [veryangry]

Glava Dole

Ma naci postenog majstora danas je umetnost...

! No longer available

Ovo uzeo moj komsija jos prosle godine i okrenuo mu lezaj a samo sto je poceo da ga vozi. Zvao me da ga cujem sta lupa, odmah mu naravno dao dijagnozu. Dao ga majstoru, ovaj ga zavlacio mesecima, na kraju uzeo 550e i malo posle toga opet okrene. Prodao ga tako neispravnog, kupac ga otvorio i kaze opet okrenuo isti... uzas...

Gavrolini

Citat: Grof poslato 21 Septembar, 2018, 13:39
Jebeni AKS ... preuzeli paket 19.9 stigao do ©abca do sortirne trake i tu mu se gubi svaki trag. ... i jebaèi ne mogu bez opisa paketa da ga nadju.... a pro¹li put je jebeni kurir 10 dana dr¾ao otkup kod sebe dok ga nisam bukvalno navatao i oteo  mu....
JEBENIM AKS-OM NE ©ALJITE NI©TA SEM BOMBE DA IM EKSPOLDIRA U TRANSPORTU ©UPCI PROKLETI   [djavo] [veryangry] [veryangry]
Ko ti kriv kad saljes u Sabac...ovde sve nestaje. Ali moze da ti se vrati uz malo novcanu nadoknadu :)

viper

Alfa popravljena ekspresno🤗

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Upla¹ila se da æe¹ da je otera¹ u ©abac... :o ;D

Gavrolini


viper

🤣🤣🤣

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hattrick

Jedan poziv menja sve.  :) Bermudski trougao Sabac-Ruma-Surcin.  [rofl]

Hurricane

¹ta je ovako hladno u pm, rano je poèelo