Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

E ovako posle silnih zajebancija, ustanovio sam da mi jedan USB port na laptopu pravi problem.
Samo kad se kopira na usb HDD, sa usb fleskom radi bez problema.😂
Definitivno raèunar br¾e i bolje radi sa win7.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Gašpar

Meni desetka savr¹eno radi.

Browser, Premiere, Photoshop, Viber i jo¹ neki programèiæ tipa Snipping tool ili Calculator uvek otvoreni. I nikada ni¹ta ne ¹tuca. Samo restart jednom nedeljno.

Lazic


mareskin

Citat: Ga¹par poslato 17 Septembar, 2018, 21:15
Meni desetka savr¹eno radi.

Browser, Premiere, Photoshop, Viber i jo¹ neki programèiæ tipa Snipping tool ili Calculator uvek otvoreni. I nikada ni¹ta ne ¹tuca. Samo restart jednom nedeljno.

Ima¹ sreæe samo tako. Nekoliko godina od kada je aktuelna 10-ka poludesmo. Malo, malo pa zovu iz neke firme zbog problema. Razne konfiguracije, razni softveri, samo je 10-ka zajednièka.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

viper

Win 10 je najveæi virus na raèunaru 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Boban_m

Meni je 10ka toliko usporila inace veoma solidan laptop ( i5 processor) da mi dodje da ga bacim.

eclipse4


Hurricane

..i meni xp

I za posao narocito, temviewerom pristupim racunaru na poslu i sljakam sve u 16 na 7ici  :D

lord_oblivion

Citat: Boban_m poslato 17 Septembar, 2018, 23:08
Meni je 10ka toliko usporila inace veoma solidan laptop ( i5 processor) da mi dodje da ga bacim.
Ubaci SSD umesto HDD i biæe podno¹ljivo.

Nama trojici u IT odeljenju (+ jo¹ jednom kolegi u BT) smo poubacivali SSD u slu¾bene i progledali smo.
Od tad laptop mi ima smisla na terenu.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Slaninar

Citat: lord_oblivion poslato 18 Septembar, 2018, 09:48
Citat: Boban_m poslato 17 Septembar, 2018, 23:08
Meni je 10ka toliko usporila inace veoma solidan laptop ( i5 processor) da mi dodje da ga bacim.
Ubaci SSD umesto HDD i biæe podno¹ljivo.

Nama trojici u IT odeljenju (+ jo¹ jednom kolegi u BT) smo poubacivali SSD u slu¾bene i progledali smo.
Od tad laptop mi ima smisla na terenu.

I7, 32 GB RAM uz SSD - i operativni sistem æe vam ponovo raditi skoro podjednako dobro kao stari, uz isti aplikativni softver... :)

10ka je govno jo¹ uvek. Mo¾da je nikad i ne ispeglaju. Ko ne mora da je koristi, ima brigu manje po meni.


Poslato s mobilnog, pomoæu prstiju...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Пређимо на Линукс и баталимо срања из Мајкрософта.
Друштво за заштиту од животиња

mrle

sinoæ mojim klincima ukrali fudbal Nike zlatni (neki klub je, ne razumem se) èetvorku, sa onim kao tegom unutra, profi za mali fudbal , futsal...
Sva deca se igraju sa svaèijim tuðim, tako je u parkiæu u nehruovoj ispred zgrade. Nisu ga zaboravili, izgubili, nego jednostavno se igra sa vi¹e lopti na terenu, a ostale su pored. Uvek ima male dece koja uzmu da se igraju. Moji su videli da se malo dete koje je sa roditeljima igra sa njihovom loptom i ono u fazonu ok. Samo u jednom trenutku nije bilo njih, bebe i kolica, a ni fudbala.
Pa mamu ti jebem, da li si usreæio svoje dete tim? Nego govno jedno videlo fudbal od 6-7.000din i ajd da ga uzmem.
Eno ih moji klinci smoreni do jaja, i jutros pre posla, ¹kole, vrtiæa i¹li smo da pregledamo sve ¾buniæe (iako smo sve to uradili sinoæ uz pomoæ desetak ljudi i dece koji su se zatekli tu).

®or¾

Da Bog da,da mu prvi put kada ga ¹utne otpadne nokat sa palca!

Ivicat

Mozda su greskom poneli pa ce da vrate.

mrle


idanijel

Narod skroz puko! Sta god prodaju malo kori¹æeno dal ulazna vrata ,radijator, znaèi ludilo mozga😣

Gavrolini

Gospodin koji mi na 200km/h sece kompletno i levu i desnu traku sa 6 konja. 2 ispred speditera i 4 vezana iza. Ukocio na pukvalno 30cm od konja. Da se ritnuo ubio bi me kao dobar dan. A ja zivcan i nervozan jer sam trenutno na "pravom postu"(dva dana pijem samo i iskljucivo vodu bez ikakvih dodataka i ikakve hrane... Ne znam kako ga nisam ubio.

aæimo

To ti gospod Bog postavlja isku¹enja. Kada se bude¹ ispovedao, reci da si lagao da ti tenera ide 200 km/h.  P.S. pretpostavljam da si onim drugim motorom i¹ao ali svejedno sam morao...

Biker-Boy

Ne znam jos da li me izbacilo iz takta, jer sam se ujedno i smejao kad sam video danas lika u crvenom Passatu B5 kako na kruznom toku ide kontra smerom, prosto neverovatno kakve debilane imaju dozvole :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Meni i dalje sirena ne radi kako treba... Vrlo je lekovito za budale...