Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

®or¾

Citat: Glava Dole poslato 05 Septembar, 2018, 06:49


hakLeri mi se nameracili na nalog.... malo pre cujem obavestenje da li sam to ja bla truc... a nije prvi put, aj da proverim... djoku sam to ja.... jesam samo 3 puta od 33...
Ako je bez vaðenja onda je u redu! Jbg ti si u tim godinama,kada ni¹ta nije te¹ko.

mareskin

Citat: balcan girl poslato 05 Septembar, 2018, 01:51
Prosto neverovatno al istinito :) nadjemo se ja i uff u jagodini sa neskezom i mareskinom na parkingu :) tu bude bla bla truc :) izgrlim se ja sa mareskinom sednem u kola kod uffa i na prvoj krivini skontam da mi je brus otkopcan ispod majice :) skupljam sise po krivinima  sta ti je faca jeboteee  sve samo spada sa riba u mareskinovoj blizini

ma da, ja to tako inkognito ne volim da se eksponiram da ne bih imao problema sa grupi devojkama...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gavrolini

Obrni okreni u svakoj temi se zavrsi na balkankinim sisama :)

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

gavrolini veruj da bi ja vise volela da prièam o tvojim sisama :D al ti neæes :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Kom¹ije. Proki¹njava mi krov gara¾e, koja je u podno¾ju zgrade.

Grbave se da to poprave. Èak nisu radi ni da ja sve platim i sredim, jer neæe da im menjam stare lepe ploèice (gara¾a je ispod ulaza zgrade). Na komentar pre¹jedniku skup¹tine da mi onda jedino ostaje da tu¾im zgradu za ¹tetu svaki put kad procuri: "nemoj ti meni pretiti, neæe¹ se dobro provesti!"

Najgora stvar je ¹to delujem previ¹e pitomo, nikog ne uznemiravam, pa ljudi kad mi prave problem obièno teraju do kraja jer ne veruju da æe biti ru¾no i po njih.

Srbija...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Буде ли ти претио обавезно зови полицију. И напомени да сумњаш да је наоружан. Онда морају обавезно да интервенишу по слову закона. Онда ће да ућути.
Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

Citat: El Jefe poslato 05 Septembar, 2018, 20:39
Буде ли ти претио обавезно зови полицију. И напомени да сумњаш да је наоружан. Онда морају обавезно да интервенишу по слову закона. Онда ће да ућути.

Ne verujem da æe on lièno i¹ta raditi - èièa ima 70 godina.
Prièao je o nekim inspekcijama i èudima - ni to me ne brine.
Opet, dovoljno je da nahu¹ka budalu koja nema mozga ili/i nema ¹ta da izgubi, pa da mi napravi neprijatnost, ili neku ¹tetu.
Bilo ¹ta da uradim, idem protiv cele zgrade - njih boli kurac. Èak i krov kad curi, te¹ko se slo¾e oni ¹to stanuju ni¾e, kamo li za ovo.

Sudovi su nam spori i usrani...

U svakom sluèaju, videæu ¹ta i kako mogu da uradim, verujem da æe biti vrlo zabavno narednih meseci...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Ако тужиш, тужи именом и презименом. Наравно најави на кућном савету.
Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

Citat: El Jefe poslato 05 Septembar, 2018, 20:45
Ако тужиш, тужи именом и презименом. Наравно најави на кућном савету.

Tu¾ba, koliko sam shvatio, ide na zgradu - jer je "zgrada" du¾na to sanirati.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Председника као одговорно лице испред зграде.
Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

Citat: El Jefe poslato 05 Septembar, 2018, 21:27
Председника као одговорно лице испред зграде.

Videæu. Uradiæu sve ¹to je do mene da do toga ne doðe. Kontam da je èovek reagovao tako jer je planirao da me samo odjebe, pa se onda malo sasrao. Najverovatnije - koliko ja poznajem ljude. Po¹to nema saglasnost stanara, oni ga stiskaju sa te strane, a ja sa druge. Ne bih mu bio u ko¾i.

Samo da im predoèi da njih sve to mo¾e puno vi¹e ko¹tati i da, ako neæe da plate pravo re¹enje, barem dozvole da ja to "zakrpim" svojim novcem, pa oni kad skupe za nove lepe ploèice, neka ih stave.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 05 Septembar, 2018, 20:48
Citat: El Jefe poslato 05 Septembar, 2018, 20:45
Ако тужиш, тужи именом и презименом. Наравно најави на кућном савету.

Tu¾ba, koliko sam shvatio, ide na zgradu - jer je "zgrada" du¾na to sanirati.

E jebi ga.
Ne volim zgrade iz tih razloga, mada i kod privatne kuæe mo¾e da bude raznih problema sa kom¹ijama.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Ima jos jedan naèin da moraju da menjaju sve te ploèice - ali o tom u èetr oka ;)

Dalje, po¹alji predsedniku skupstine stanara pismo sa povratnicom - obratimu se formalno, obrazlo¾i sve, da zna da æe¹ ga tu¾iti ako  ni¹ta ne poduzme.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Nasilnièe, ¹ta su ti jadne ploèice skrivile... ;D

Hattrick

Osecam da ce plocice da se druze sa cekicem u vrlo kratkom roku.  [rofl]

Hohštapler

Citat: Hattrick poslato 06 Septembar, 2018, 05:51
Osecam da ce plocice da se druze sa cekicem u vrlo kratkom roku.  [rofl]

Ijuuu, naopako... kategorièki odbijam! 😉
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Hattrick poslato 06 Septembar, 2018, 05:51
Osecam da ce plocice da se druze sa cekicem u vrlo kratkom roku.  [rofl]

Najlak¹e i najbr¾e i najjeftinije re¹enje bi bilo izlivanje hidroizolacije preko istih i kraj.

Kontao sam da zaka¾em skup¹tinu stanara, ako ne bude hteo usmenim, onda obraæanjem pisanim putem. Ako ne bude ni to - predstavka gradonaèelniku.

Na skup¹tini ponuditi re¹enja:
1) Nivelacija, hidroizolacija ploèice - oko 2000 evra investicije. Zajedno plaæamo, ja sam snosim 1/10 tro¹kova.
2) Hidroizolacija i ploèice - oko 1000 evra investicije. Ja plaæam 20% tj. 200 evra.
3) Hidroizolacija - ja plaæam sve sam. Najru¾nije, ali najjeftinije.
4) Tu¾ba za svako proki¹njavanje, pa æe doæi do cifre iz stavke 1).

Te¹ko je videti sebe i proceniti kada si ti ¹upak, ali meni deluje da sam se od samog starta postavio maksimalno korektno i ljubazno - samo neæu da odustanem od re¹avanja problema. Moja "pretnja" je bila - "ako se ne mo¾emo dogovoriti, jedino mi ostaje da tu¾im zgradu za svako proki¹njavanje, kako drugaèije?" Koliko se razumem, to se ne mo¾e okarakterisati ni kao pretnja, ni kao iznuda.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Ovako gledajuæi sa strane, nisi veliki ¹upak... :o ;D :-*

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 06 Septembar, 2018, 08:55
Ovako gledajuæi sa strane, nisi veliki ¹upak... :o ;D :-*

[rofl]  :-* [srce]

Mislim u ovoj situaciji, inaèe znam da jesam.   [rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen