Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

aæimo

Laki, ne seri vi¹e nego èekiæ u ruke i èukni po vrhu.

Boban_m

Citat: Laziæ poslato 31 Jul, 2018, 00:14
Sve go kreten... Al' neka, resetovaæe se to nuklearnom vatrom...
U vazi prizivanja te nuklearne vatre, ti si zaboravio da imas djecu?  [prebicute]

Glava Dole

Samo nam jos to fali pored ovolkih gejeva... cije guzice ce da odmeravaju na ulici... muske? I cemu to vodi onda vremenom? [rofl]

UFF

vodi do toga da ribe nas spopadaju na ulici :)

mareskin

Citat: UFF poslato 31 Jul, 2018, 00:45
vodi do toga da ribe nas spopadaju na ulici :)

Vala ove ¹to mene spopadnu ima da plate 90 evriæa, pa nek ide ¾ivot :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: Boban_m poslato 31 Jul, 2018, 00:33
Citat: Laziæ poslato 31 Jul, 2018, 00:14
Sve go kreten... Al' neka, resetovaæe se to nuklearnom vatrom...
U vazi prizivanja te nuklearne vatre, ti si zaboravio da imas djecu?  [prebicute]
Ma gledam realno, najvi¹e bih voleo da èoveèanstvo evoluira u onaj komunizam kao u Zvezdanim stazama, al' od toga izgleda nema ni mojega...





Citat: aæimo poslato 31 Jul, 2018, 00:28
Laki, ne seri vi¹e nego èekiæ u ruke i èukni po vrhu.
Jes' pa da i ja izginem... :o :D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

pazi ovako, s obzirom koliko budala ima na ovom svetu mogu oni da izmisle milion zakona za zastitu zena i opet ce u novinama da èitas kako je muz pred decom uzeo kamen u ubio je na sred ulice i niko nista nije uradio da pomogne :D elem, zakoni dzabe, kad su zene idioti :D prvo i osnovno i zrtvu i napadaèa vaspitala zena i vaspitala pogresno. kad èujem komsinicu koja svojoj cerki kaze kad se mala zali da je u vrticu drug èupao za kosu pa on te voli a ne zna kako da ti kaze, dodje mi da ja nju olupam o beton. nemoj da je uèis kad je neko bije to znaèi da je voli mamu ti jebem, a onda se okrene ka sinu i kaze ti moras rukom o sto zeno kakav je ovo ruèak. zna se ko je gazda u kuæi. dobro majku mu èija je kuæa?? kupilli je i napravili zajedno. ili kad èujem lika kad kaze moram da pomognem zeni da èuvam decu i da pospremim kucu. pa èija su to deca??? èija je to kuæa?? sta si ti gost u toj kuci kao u hotelu?? dodjes da prespavas poigras se sa komsijskom decom ¹ta radis onda ti uopste u toj kuci?? elem, sto se mene tièe ne vidim nikakav problem moze neko da gleda koliko hoce ne moze da pipa a da mu ne polomim ruke. mada gledajuci debile i jednog i drugog pola mislim da je definitivno vreme za reset kompletnog drustva :D jel neko provalio slovo P na novoj zastavi LGBT populacije :D sad je to LGBTP a P znaèi pedosexual :D odnosno pedofilijaaaaaaa :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

El Jefe

Она што пре неки дан ојади типа тучком за месо, та не чита у новинама да су жене жртве насиља.
Друштво за заштиту од животиња

balcan girl

mozda si trebao da proèitas sta je bilo pre tuèka za meso :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

El Jefe

Није хтела да једе печурке?
Друштво за заштиту од животиња

®or¾

 
Citat: balcan girl poslato 31 Jul, 2018, 18:11
pazi ovako, s obzirom koliko budala ima na ovom svetu mogu oni da izmisle milion zakona za zastitu zena i opet ce u novinama da èitas kako je muz pred decom uzeo kamen u ubio je na sred ulice i niko nista nije uradio da pomogne :D elem, zakoni dzabe, kad su zene idioti :D prvo i osnovno i zrtvu i napadaèa vaspitala zena i vaspitala pogresno. kad èujem komsinicu koja svojoj cerki kaze kad se mala zali da je u vrticu drug èupao za kosu pa on te voli a ne zna kako da ti kaze, dodje mi da ja nju olupam o beton. nemoj da je uèis kad je neko bije to znaèi da je voli mamu ti jebem, a onda se okrene ka sinu i kaze ti moras rukom o sto zeno kakav je ovo ruèak. zna se ko je gazda u kuæi. dobro majku mu èija je kuæa?? kupilli je i napravili zajedno. ili kad èujem lika kad kaze moram da pomognem zeni da èuvam decu i da pospremim kucu. pa èija su to deca??? èija je to kuæa?? sta si ti gost u toj kuci kao u hotelu?? dodjes da prespavas poigras se sa komsijskom decom ¹ta radis onda ti uopste u toj kuci?? elem, sto se mene tièe ne vidim nikakav problem moze neko da gleda koliko hoce ne moze da pipa a da mu ne polomim ruke. mada gledajuci debile i jednog i drugog pola mislim da je definitivno vreme za reset kompletnog drustva :D jel neko provalio slovo P na novoj zastavi LGBT populacije :D sad je to LGBTP a P znaèi pedosexual :D odnosno pedofilijaaaaaaa :D
Potpuno si u pravu,zato se moja mlaða za koju se smrzavam kada god izaðe,svakodnevno mlati na ful kontaktu,u slobodno vreme ,ispuca po dvestotinjak strela,a onda po¹to je lepa,a ima samo ¹esnaest,ode dva puta nedeljno na d¾ez balet,a za kraj prvo ¹to je nauèena ukolko je neki klipan dira,bez njene saglasnosti,¹uta¹ u toja¹e i tabanjeros! ;D [rofl]

balcan girl

upravo :D tako i treba zorz :D koliko god da vezba nikad nece biti jaèa al suprise sut u pravo mesto moze da ga onesposobi toliko da ima vremena da zbrise :D el jefe, ma nije do peèuraka :D tuèak je bio da odgovori na samare pijanog debila dok drzi bebu u rukama :D a zamisli bila je tamo gde zene treba da budu u kuhinji :D doduse ima jos neka koja je saèekala da lik zaspi posle batina pa ga opièila tiganjem u snu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

Sto je meni drago sto nemam zenske djece!!! Uuuu ...
jin-jang

®or¾

 [rofl] [rofl],ok ali ja odgovorno tvrdim da je kod nas to potpuno isto.Odnosno isto brine¹,a sad jbg,kako ti se zalomi! [panic]


mi¹ko_kolo

Citat: mali_zmaj poslato 31 Jul, 2018, 21:49
Sto je meni drago sto nemam zenske djece!!! Uuuu ...
A ja bih voleo jednu æerku vi¹e nego i¹ta!

lord_oblivion

Za vikend pretresao skoro celu instalaciju, juèe spakovao srednji deo. Danas krenem da sreðujem prednji deo, od vrata i iza fara sve i ostane mi u ruci jedna ¾ica. Stari presek, ko zna kad je iseèena, bila smotana u snop. Nije ni èudo ¹to XT nije htela da pali u brzini sa stisnutim kvaèilom.
Morao sam da rasturim sve ¹to sam radio da bih ispratio ¾icu kroz glavni snop i na¹ao gde se nastavlja  [veryangry]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

eclipse4

Citat: balcan girl poslato 31 Jul, 2018, 18:11
pazi ovako, s obzirom koliko budala ima na ovom svetu mogu oni da izmisle milion zakona za zastitu zena i opet ce u novinama da èitas kako je muz pred decom uzeo kamen u ubio je na sred ulice i niko nista nije uradio da pomogne :D

ko kaze?? zorana mihajlovic ce odmah da donese zakon da se mladjim licima do 18 godina zabranjuje igranje kamenjem bez prisustva roditelja,dok ce punoletnici do 21 koji imaju devojke,moci da prolaze pored kamenja uz prisustvo starijeg punoletnika (roditelja) do 21h nocu.ozenjeni muskarci ce morati 2 puta godisnje da idu kod psihijatra da bi dobili potvrdu da nisu "laki" na kamenje,dok ce ozenjeni muskarci koji rade na kamenolomu morati da duznost obavavljaju pod video nadzorom....

Lazic

Citat: balcan girl poslato 31 Jul, 2018, 19:51
upravo :D tako i treba zorz :D koliko god da vezba nikad nece biti jaèa al suprise sut u pravo mesto moze da ga onesposobi toliko da ima vremena da zbrise :D el jefe, ma nije do peèuraka :D tuèak je bio da odgovori na samare pijanog debila dok drzi bebu u rukama :D a zamisli bila je tamo gde zene treba da budu u kuhinji :D doduse ima jos neka koja je saèekala da lik zaspi posle batina pa ga opièila tiganjem u snu :D
Ali na prvom mestu ¾iveti sa nekim koga ¾eli¹ da bije¹... :o Bole¹tina... Kad bi kod nas legalizovali samoodbranu, cenim da bi veæina govnara kuænih mma fajtera uvukla rogove...






Citat: mi¹ko_kolo poslato 31 Jul, 2018, 22:50
Citat: mali_zmaj poslato 31 Jul, 2018, 21:49
Sto je meni drago sto nemam zenske djece!!! Uuuu ...
A ja bih voleo jednu æerku vi¹e nego i¹ta!
Pazi, do puberteta su mnogo bolje od deèaka, sa Anitom niko ni¹ta nije morao da uèi kroz celu osnovnu, zato sad, kukuuu... :o ;D Mislim serem i ja, super je dete kakva mogu deca da budu... ;D






Citat: lord_oblivion poslato 31 Jul, 2018, 23:01
Za vikend pretresao skoro celu instalaciju, juèe spakovao srednji deo. Danas krenem da sreðujem prednji deo, od vrata i iza fara sve i ostane mi u ruci jedna ¾ica. Stari presek, ko zna kad je iseèena, bila smotana u snop. Nije ni èudo ¹to XT nije htela da pali u brzini sa stisnutim kvaèilom.
Morao sam da rasturim sve ¹to sam radio da bih ispratio ¾icu kroz glavni snop i na¹ao gde se nastavlja  [veryangry]
Èime se ti bavi¹... :o Za 9 godina ali pipnuo nisam instalaciju od klepetala... ;D Dodavao sam neke ¾ice za ksenon i sirenu, sekao neke druge kad sam menjao regler, i to je to... :D