Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

nesic1

ja kad sam odveo klinca u hitnu kad mu uso krpelj oni ga vadili, tecni sapun na gazu i obrcu suprotno od kazaljke na satu bez pretiskanja, ispade krpelj bez problema, nikakve pincete i cuda?

ЯЭВОЛУТИОН

caleta od mog drugara mazno krpelj...kad su ga nasli vec se sam otpustio...motorg nasli u kanalu pijanog ko letva...valjda se krpelj ubio....ko letva...od isparenja...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jevta

Nema tablica u MUP Novi Sad i bez obzira ¹to mi je auto rehgistrovan ne mogu da ga koristim.Bar ne legalno

dzimika

A sve to jer neka salterusa nije porucila na vreme kao I obicno

DraganPavlicevic

Odem danas u Ljermontovu da podignem saobraæajnu dozvolu. Pre nedelju dana registrovao auto i uz dobijenu potvrdu htedoh da uzmem saobraæajnu. ©alteru¹a mi tra¾i izvod iz apr-a i jo¹ par dokumenata. Ka¾em da sam sve predao pre nedelju dana i da mi je auto registrovan, a da samo treba da podignem saobraæajnu. Ka¾e da i njoj moram doneti sva dokumenta. E tu sam puko i najebem joj se mile majke.Da skratim, dade meni æurka plastiku uz komentar kako èoveku u godinama ne pristaje takvo pona¹anje.

clutch&brake

Jesi li joj rekao... mozda imam 60 ali jebem kao da mi je 30 😂
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

viper

😂😂😂😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hohštapler

Sede kose ali zajeban ko kratko æebe! <3
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Kisa jebena,pa zar mora cekati vikend da padne....!!
jin-jang

Glava Dole

Da sam ja te srece da samo pada... posle 2god opet imam cacak na vodi... sreca u nesreci da sam neplanirano ostao tu pa na vreme evakuisao motor na sigurno... sad se molim da govno ne ljusne ponovo [ljutko]

DraganPavlicevic

Njanjo , ovakav tvoj komentar mora biti nagraðen pivom, i to ne jednim.

balcan girl

danas me sve izbacilo iz takta od kise na groblju (æaletu mi danas bilo 40 dana) i blata do kolena, idiota koji me drka za spomenik veæ sest meseci ( æale mu dao pare unapred  [facepalm]), nepojavljivanjem nikog od æaletove familije i prijatelja (osim jednog a svi su znali da traze neki kurac od njega dok je bio ziv i da ga iskoriscavaju do besvesti) do stizanja pisamca da me jelte vojvodjanska banka tuzi za ostavinski postupak moje pokojne sestre od pre sest godina ( ce dobiju kurac da isteraju oci) i drugog pisamca od notara za caletov ostavinski postupak gde ja moram da se cimam za dokumenta (jebeno me mrzi :D) al sve u svemu da iskuliram danas pa da krenem da bijem od ponedeljka :D jbg nista ne radi za vikend :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

Ne daj se,istjerat ces sve na cistac,samo kao i sve kod nas trebaju zivci  debljine brodskog lanca!!
jin-jang

Ivicat

Dosao je i taj dan da ne moze tehnicki sa neatestiranim folijama...  [ljutko]

Glava Dole

Pa za to odavno drkaju... cak si imao srece da ne ostanes bez tablica na putu, poskidali su mnogima pa posle sve morali da placaju ponovo zbog neatestiranih folija, ne znam kako nisi cuo za masovno skidanje sad skoro? Moras da postavis ATESTIRANE folije da bi ih u AMSSu ponovo ATESTIRAO... debilizam sve im jebem... sta bre atestiraju kod atestiranih i masno naplacuju, sto ne mogu isto tako i neatestirane da mi neko objasni?

Lazic

Folije su mi najmanji problem za registraciju...

Ivicat

Juce cujem od drugara da je morao da skida 17-ice sa 308-ice i da stavlja 16-ice kako bi prosao tehnicki! Ali nema veze, tesi me to sto znam da uplacene pare idu u prave ruke :D

Lazic

Da jbt, pakao... majmunu martinoviæu i sliènima... Auuu...

dzimika

Citat: Ivicat poslato 20 Jul, 2018, 08:08
Juce cujem od drugara da je morao da skida 17-ice sa 308-ice i da stavlja 16-ice kako bi prosao tehnicki! Ali nema veze, tesi me to sto znam da uplacene pare idu u prave ruke :D

To je stavio neke aftermarket 17? Ili original? Kako oni znaju koje gume taj auto nosi?

Glava Dole

Cisto izivljavanje [ljutko] Ja onda nema teorije da yamahom prodjem po novom ako se nesto ne ublazi u medjuvremenu... zadnja guma je 160 a fabricka mislim 130, samo ako necu da stavim na tolku motorcinu tu od bicikle kakva god joj ciklistika bila... vec i onako ruzan rep(najruzniji deo na motoru) mi fali da unakazim dodatno tom uskom gumom... nikad nisam bio pozer nit estetista al to vec ja licno ne bih mogao da progutam... i broj rama cu morati da presmirglam malo, jedva se providi jer je neki pajser zafarbao kad je farbao ram i broj... providi se i vidi se da je to to al u AMSSu recimo nisu hteli da puste prilikom poslednje rege... sad tek nece hteti nigde... cujem jebu u zdrav mozak zbog najvecih gluposti, vec cuo zbog kakvih gluposti su ljudi vracani... sve sto utice na bezbednost do mojega... ulubljenja, matirao lak, razlicita boja nekih delova i te zajebancije... postao estetski a ne tehnicki pregled [ljutko] Ispada da onda ni keva potpuno ispravan auto sa 42.000km na satu nece moci da registruje zbog ulubljenih, potpuno funkcionalnih, suvozackih vrata. Mnogo to utice na bezbednost, odvlaci paznju u saobracaju pa neko moze da sleti s puta skenirajuci kraickom oka ulubljenje  [facepalm] [facepalm] [facepalm]