Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot


Glava Dole


Lazic

Citat: megaidiot poslato 25 April, 2018, 15:33
slazem se, papir je zvanicni dokument, ima pecat, ali sve to postaje tvoj problem kad te carinik vrati nazad jer imas nevazeci dokument i nekakav papir koji on ne zna sta je, niti ga zanima, a ima prava da to uradi (ima prava da te vrati sa granice i bez obrazlozenja). i onda to sto on ne razume nista, tebe sprecava da ides dalje, a mozda i da se vratis odakle si krenuo, a nigde ti nisi prekrsio zakon niti napravio propust.
i niste krivi ni ti ni on nego usrana zemlja kojom vlada nepismeni olos.

austrijske saobracajne su kao nase stare, papirne. sve potrebne promene, pa i one koje sam pravis (promenis adresu) ti upisu ili odstampaju novu za dzabe u tvojoj osiguravajucoj kuci kad god hoces.
ali to je kurac, mi naravno imamo bolju ideju, mi cemo da se vozimo na motorima bez osovina jer smo toliko pametniji i napredniji od ostalih. kakav elon musk, kakav tesla, vazuplohovi i aerodrumovi, mi imamo motore bez osovina. i da proslavimo napredak nateracemo narod da plati sve to. a onda, nesposobni, necemo biti u stanju da tu pljacku sprovedemo u delo do kraja kako treba, pa cemo deliti nekakve besmislene pomocne papire, jer nas za sve te ljude zabole.
I onda popije¹ minus od bota jer si pomenuo naprednjake u negativnom kontekstu... [facepalm] '90-ih je ekvivalent tome bila etiketa da si izdajnik i strani plaæenik...

Hattrick


Lazic


mrle

Citat: Laziæ poslato 25 April, 2018, 22:18
Ma to samo zbog 0 osovina...
evo gledam ocitanu saobracajnu od Pulsera, nigde navedene osovine.

OKi

Kom¹ija!  [govance]
Izbacio zvuènike na terasu, pustio radio stanicu >>¾elje, èestitke i pozdravi<< i raspalio ro¹tilj !

eclipse4


Lone Wolf

#24768
Одем мотором поред Дрине, лепо ми лееепо!
Тако неких савршених 40-ак километара. И пред Љубовијом лево скреће за Мачков Камен. И будала кренем. Ај у почетку нов асвалт. А онда курац од пута блата и рупа 15 километара. Двапут сам стајао да видим Имам ли точкове.  Усер жешћи!
Треба поред знака да ставе да има макадама !  Не бих  ишо!


Не може рај на земљи.

Lazic


Lone Wolf

Нема мотора до ендура.
Јер нема путева за друге моторе.
Путеви су лоши и биће лоши.
Не може рај на земљи.

Lazic

Nekad smo vi¹e putovali, obo¾avao sam sjebane puteve jer sam se jedino tada oseæao ravnopravno sa jaèim motorima i iskusnijim vozaèima... :D

Jedan od omiljenih rupièastih, Novi Pazar-Nova Varo¹... :D Goranu iz Vojske se se probu¹ila dvolitarka rakije u koferu, rastvorila reflektujuæi prsluk i poèela da curi napolje boje kao antifriz... :o ;D

Gavrolini

Citat: Lone Wolf poslato 01 Maj, 2018, 20:14
Одем мотором поред Дрине, лепо ми лееепо!
Тако неких савршених 40-ак километара. И пред Љубовијом лево скреће за Мачков Камен. И будала кренем. Ај у почетку нов асвалт. А онда курац од пута блата и рупа 15 километара. Двапут сам стајао да видим Имам ли точкове.  Усер жешћи!
Треба поред знака да ставе да има макадама !  Не бих  ишо!



Nekad je bilo i gore pa sam ja sa en500 i devojkom pozadi dosao do manastira. Ali nam je preselo. A izgleda i en-u jer je ubrzo majkao.

Lazic


mi¹ko_kolo

Nema o veze s ateizmom.  To je kulturno-istorijski spomenik. :P

Lazic

Ma naravno bre, i ja bi oti¹ao tamo, i moj "motor" mo¾e do gore bez problema, al' moram malo da trolujem... :D

Inaèe, obi¹ao sam mnooogo manastira i crkava po Srbiji, a i ¹ire... :D

U poslednje vreme izbegavam d'ulazim, èisto da se ne pojave neke pukotine ako uðem... :o ;D ;D ;D

Hurricane

On topic


Levo rame

Otkida koliko boli, ne mogu vozim ni motor ni auto

[veryangry]

Iz cista mira, msm nije da nisam padao i sjebavao isto ali ranije..

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Ja bi popio brufen 600, nimulid, diklofen duo i mydocalm... Da jebe rak raka ako nastavi da boli...

doktor

Citat: Hurricane poslato 04 Maj, 2018, 17:36
On topic


Levo rame

Otkida koliko boli, ne mogu vozim ni motor ni auto

[veryangry]

Iz cista mira, msm nije da nisam padao i sjebavao isto ali ranije..

dr Vladimir Vukov
imao sam ozbiljne probleme sa levim ramenom, kao profesionalno oboljenje, nadjem ga i odem do njega (za sitnije intervencije ima u stanu ordinaciju, u Braæe Kovaè na lekinom brdu), dolazio sam par puta da primim neke inekcije i evo dan danas nemam problema.

http://www.vladimirvukov.com/page1.php
Bikers work is never done!