Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


mkt


MIGE


mkt

videh snimak sa kemera
kako je matori iz dzipa bezobrazno smotao u desnu traku pa to je za pesnicenje do jutra
samo ga je bacio na trotoar

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Boban_m poslato 02 April, 2018, 18:29
Budi slobodan da prepravis na 35/7, sprecavanja konfuzije radi.

znam , znam, znam.....iq mu je 34 pa je zaokruzio na 35 a duzina kite 5cm ali je merio od supka pa je napisao 7
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

Jo¹ jedan oboren u Ko¹utnjaku, crna jamaha sa zelenim detaljima.

mali_zmaj

jin-jang

Lazic

Citat: mkt poslato 05 April, 2018, 19:48
videh snimak sa kemera
kako je matori iz dzipa bezobrazno smotao u desnu traku pa to je za pesnicenje do jutra
samo ga je bacio na trotoar
I neæe se popraviti situacija dok ne poènu da dobijaju batine zbog nerazmi¹ljanja i gledanja u retrovizore... Matorom se verovatno ¾urilo ili je shvatio da je u pogre¹noj traci, tu redovno iskaèu... Bar neæe moæi da ka¾e da je ovaj i¹ao prebrzo... Jak far, dugo svetlo i sirena sa kompresorom su me do sad spasli desetinama puta... Danas na partizanskom putu, ukljuèuje se drkad¾ija sa starom meèkom, gleda me, krene stane izaðe do pola i na kraju stade sa izrazom lica da mi je do¹lo da ga pljunem, al' mi æerka otela flip up kacigu...

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Zamisli me sa rukavicama kako se rvem sa komadom sveæice, a pritom mu bio skroz spu¹ten prozor... Pao bi k'o palaèinka...

eclipse4


mali_zmaj

Lazicu pljunes u kacigu,cisto da si mirne duse!!! ;)

Poslije ocistis!!
jin-jang

ninja66

U sredu registrovao FJR, idioti nemaju tablica.
Juce mi rekli najverovatnije sledeci petak, a moguce za dve nedelje.
Popizdeo sam.

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 06 April, 2018, 10:23
Lazicu pljunes u kacigu,cisto da si mirne duse!!! ;)

Poslije ocistis!!
[rofl] [rofl] [rofl]

bigbad86

Juce oduzimanje prednosti preko duple pune u Kragujevcu. Decko imao kacigu ali ne znam dal je spala, ocevidci neki kazu da jebila daleko od motora, dal je hitna skinula, ne znam.



mali_zmaj

Propast!! Dupla puna!!  pa jebem ih proklete!! 
jin-jang

Poljanac92

Juce odem do grada na sat vremena, pet situacija oduzimanja prava prvenstva, jednom sam i ja bio malo kriv, isao malo brze  ;D a ovo ostalo situacije tipa lik me gleda i na mene ide, ne jebu sistem ni 2 posto :D bio sam lepo raspolozen pa me mrzelo da im lomim ili retrovizor ili glavu :D sa namerom sam i poneo kameru, jer sam znao da ce da bude nekih situacija. Sad mi pade na pamet da isecem snimke pa na moto madnes :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

Lazic

Citat: bigbad86 poslato 06 April, 2018, 16:06
Juce oduzimanje prednosti preko duple pune u Kragujevcu. Decko imao kacigu ali ne znam dal je spala, ocevidci neki kazu da jebila daleko od motora, dal je hitna skinula, ne znam.



Pogledaj trag koèenja i gde ga je udario, mogao je da ga proma¹i, samo da ga nije uhvatila panika... A i dosta dugo je koèio, nadam se da nije previ¹e povreðen... Uhhh, moja majka æe skroz da odlepi gledajuæi hroniku...

aæimo

Ma gde je dugo koèio, mozda dve sekunde.

Andreja

Trag koèenja je po mom mi¹ljenju skroz nebitan, mo¾e¹ da koèi¹ prednjom, da ne prokliza¹ i da stane¹ za 32m na 100km/h a mo¾e¹ samo da blokira¹ zadnju i da ostavi¹ trag 80m.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D