Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

pravi auto znaci bilo koji a da nije fancuz, italijan, amerikanac, korejanac i kinez

milomir22

Ja bih preskocio i dobar deo  nemaca, opelo narocito.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF


Lazic

Kupili su ih Psa... ;D Pakao... :D

Znaèi i kad budem menjao Pikasa za Pikasa da jurim stariji model sa dobo¹ima... :D

bigbad86

Crkla mi tastatura posle 15 godina... :(

gixxer

Dzavna institucija pod imenom MUP.Jesenas uvezem motor i naravno ne registrujem ga preko zime,nego sacekam prolece,prognoza sa sutra 20 stepeni, ja jedva docekao,odem danas da ga registrujem,platim drzavi 31000 dinara i pravac MUP,predam dokumentaciju,koju je sluzbenica detaljno pregledala,i naravno sve je u redu i na broju, ali,j...m im ali,dobili su registracione nalepnice ali sada prvi put tako da nisu dobili neku sifru pod kojom treba da  ih zavedu da bi mogli da ih koriste i zbog toga ne moze da pokrene ceo postupak i da mi izda tablicu i nalepnicu,zove nadleznu seficu,ona zove nadleznu osobu koja je napravila propust,ali doticna danas ne radi a naravno nema ko je menja,a ne zna se kada ce se pojaviti ponovo na cenjenom radnom mestu,mozda u ponedeljak,a mozda i ne znam kada,tako da ja sad moram to da sacekam, registracija koju sam posteno platio mi ide ,a ne mogu da vozim motor,pitam da mi daju umesto spoljne nalepnice unutrasnju kao za auto,kaze ne moze jer je uplacena spoljna i na tehnickom treba staviti naznaku da se trazi unutrasnja,sutra lepo vreme a ja nemam tablicu i mogu samo da psujem jebenu banana drzavu i njene mnogo cenjene ustanove i da gledam i slusam kako se drugi voze.Ko zna po koji put ovakvo i slicna mu iskustva i uvek opet i ponovo.U ponedeljak ako ne dobijem sve ima da se vozim ceo dan bez tablice ispred svake moguce patrole pa neka me zaustave.Ima da im stanem 50 m dalje pa nek malo pesace,pa kad dodje na rukohvat ja opet 50m pa dok im ne dosadi,ako sam udavio izvinite jednostavno morao sam da nekom ispricam,sretnu i bezbednu voznju zelim  svima sutra i u buduce

Lazic

Ima¹ papire od tehnièkog i uplatnice i polisu osiguranja... Da li si bre lud da se ne vozi¹, pa i nek te zaustave... Mada ako veæ planira¹ da ih istrèava¹, èemu nerviranje i za¹to se ne bi provozao...? :D

Bre na polaganje sam do¹ao mojim motorom, zna¹ koliko su mi ¹i¹tala jaja kako æe da me gledaju pubovi... A i nisu ni¹ta rekli...

gixxer

Dokumetacija je sva ostala u MUP-u,sta god bude,ako sutra stvarno bude lepo vreme eto mene na drumu,pa nek bude zurka sa lokalcima

Lazic

Najgore ¹to mo¾e da se desi da popije¹ prijavu koja nikad neæe stiæi jer ti je motor de fakto registrovan ali su nalepnica i tablica u mupu... Jeb'o im ja sve po spisku...

mrle


mali_zmaj

Budale,ako se klinac odupire,zove¹ policiju i æao..  Moj je pokojni ujak penziju zaradio u Njemaèkom gradskom saobraæaju,i ka¾e èovjek da ima panic dugme negdje,da ga nogom mo¾e pritisnuti..,veli jednom prilikom uleti¹e neki neonacisti krenu¹e spopadati ljude,on pritisnu dugme,i na slijedeæoj stanici ga doèeka interventna,veli ubili su boga u njima,ka¾e ujak moj u ¾ivotu nisam vidjeo tako ne¹to!! 
jin-jang

petar357


S obzirom da ovde nema panik dugmeta kao u Nemackoj, mali dobio po picki i bez dolaska policije.
A i treba, em nije imao kartu, em se kurcio, pa naleteo na tvrdo.

megaidiot

Citat: petar357 poslato 02 April, 2018, 16:49
A i treba, em nije imao kartu, em se kurcio, pa naleteo na tvrdo.
znaci nepismene sirovine sa clanskom kartom treba da dele pravdu?
ne rece mi jos cemu si se sve obradovao posle izbora (i pre) - ovakvim stvarima?

rekoh ja jos ranije da se nece ovo zavrsiti izborima i protestima, mnogo su preterali.
da se ovako nesto desilo u francuskoj, gorele bi im ulice danima, a mi stoka i marva mozemo jos dosta da trpimo teror.

petar357

Svi znamo da je sav posao oko naplate karata za javni prevoz u Beogradu prepustila privatnoj stranoj firmi upravo draga nam prethodna gradska vlast.

Kasnije, ugovor nije bilo moguce raskinuti bez placanja velikih penala.

PS:  Ima ljudi koji sa nepogresivom preciznoscu odaberu nick koji je potpuno u skladu sa njihovom licnoscu.

Boban_m


megaidiot

znaci prava istina je da drzava ne moze da izadje na kraj sa privatnom firmom koja terorise narod?
isto kao ni sa onom drugom firmom sto okiti grad i napravi onu jelku od nasih para?
zanimljivo. i jos kazes da tako treba.

petar357

Citat: Boban_m poslato 02 April, 2018, 18:05
Znaci ti mislis da si neki kalibar?


Ne, jos sam davno napisao na forumu, da stanujem u kucnom broju 35 u stanu broj 7. Odatle dodatak jer je ime cesto i uvek zauzet nick.

Boban_m

Budi slobodan da prepravis na 35/7, sprecavanja konfuzije radi.

Lazic

Ovako je bolje... Da se zna ko je... :D


edit:
Majka mu stara, ovo me sad ba¹ oraspolo¾ilo... :D :D :D

megaidiot

opet direkcije sa floride  [panic] zajebano [panic]